Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ez komolyan nem...

Most akkor ez komolyan nem számít megcsalásnak, vagy én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés
A minap párommal a tescoban voltunk, és volt ott egy 40 körüli nő a kisfiával. A nőnek olyan teste volt, hogy még én nő létemre is megjegyeztem, hogy ejha, ez aztán már tényleg MILF kategória. :) :) Erre a párom meséli, hogy az egyik ismerőse ezekre a nőkre vadászik kimondottan, és hogy ő csinálja jól, lehet ő is ha annyi idős lenne, nem csinálná másképp. Mi 22 és 23 évesek vagyunk, az ismerős 28-29. Totál felháborodtam, mondtam, hogy basszus, én meg itt vagyok, h gondolod? És akkor elkezdi, hogy az nem számít, annyi idős korban ez nem számít megcsalásnak. (????) Hát kikerekedtek a szemeim, mondom ezt te most komolyan gondoltad?? De persze mire válaszolt volna, odajött egy csöves, hogy adjunk már neki egy kis aprót...aztán totál elfelejtettem utána, azóta se jutott eszembe, lehet fel se fogom hozni, mert csak veszekedés lenne belőle, amit nem szeretnék. De most komolyan, szerintetek ez most milyen kijelentés volt? Én látom hülyén? Szerintem ez kicsit azért durva...
2012. máj. 24. 17:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
52%
adtatok aprót a csövesnek?
2012. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

te 48% tisztázzunk már néhány fogalmat!!

Az, hogy egy nő dolgozik, x évet, majd x évre elmegy Gyedre, majd vissza dolgozni, az nem kitartás kategória.

Ha sose volt munkája, mindig máson élősködött, na az már kitartásnak minősül. vagy nem is értem, számodra ha valakinek gyereke van, az csak kitartott lehet?????

Süt az értelem a válaszaidból...

2012. máj. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Hogy alakult a kapcsolatod, kérdező? :)
2017. nov. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!