Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs párkapcsolatom, nincs...

Nincs párkapcsolatom, nincs életkedvem se, ki se mozdulok a lakásból. Van olyan, aki egyedül él és boldog?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 13:38
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
19: Vonzó vagy nem vonzó,most ezt érzem,nem fogok magamnak hazudni.
2012. máj. 26. 14:40
 22/29 anonim ***** válasza:
Tényleg abba kellene hagyni az önsajnálatot, mert sajna pont emiatt nem kapod meg, amit szeretnél! Az ember képes arra, hogy elérje a céljait az életben, ha igazán akarja és megtesz érte mindent! Ez bármire igaz! Abból amit írsz az jön le, hogy neked az a legfontosabb az életedben, hogy legyen egy párod. Ezzel nincs semmi baj! Én speciel boldog vagyok egyedül, de nem vagyunk egyformák. Azt is elhiszem, hogy igazán akarod, viszont nem teszel meg érte mindent, ezért nem is fogod megkapni, vagy ha igen, akkor nagyon szeretnek odafenn! :) Én szurkolok neked, de ne hagyd el magad és ne add fel, ha nem sikerül rögtön! Le kell lépnem, ha akarsz beszélgetni, írj privit! :) hajrá
2012. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Jó ieje egyedül élek és csak így érzem jól magam. Már el sem tudnám képzelni másképp.
2012. máj. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Egyenlőre még egy elmebajos családtagommal élek(nem szülő,de olyan mintha itt se lenne,gyakorlatilag nem is találkozunk és nem is beszélünk),de nemsokára teljesen egyedül fogok lakni.Már alig várom!!!!!

Nagyon jól elvagyok egyedül,bár tény, hogy vannak barátaim is,akikkel néha elmegyek ide-oda.Nincs párkapcsolatom, de nem is vágyok most rá.Illetve persze vágyok,de tudom, hogy nincs/nem lenne olyan,aki 100%-kig megfelelne.Még egy csomó mindent el szeretnék érni az életben.Gyakorlatilag boldog lennék,ha lenne egy jólfizető állásom,ahol nem csak ígérgetnek és egy kocsim.Szóval most csak elvagyok.

2012. máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Én egyedül vagyok, és teljesen jól érzem magam így is! Irigylem a problémádat, komolyan.

30N

2012. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Szia. Ma 10 milliószoros nap van! Kívánj magadnak egy igazi párt! Ismeretlenül is SZERETÜNK TÉGED! DEnisz
2012. jún. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Szia:) Nagyon kedves vagy,köszi:)
2012. jún. 4. 17:09
 28/29 anonim válasza:
szia!bocs,ha zavarok.mi lett veled azóta?van már párod?még mindig egyedül érzed magad?
2013. szept. 2. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

viktoria111 !

Én egyedül érzem magam!

2013. szept. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!