Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs párkapcsolatom, nincs...

Nincs párkapcsolatom, nincs életkedvem se, ki se mozdulok a lakásból. Van olyan, aki egyedül él és boldog?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 13:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Az a valaki, aki szeret, kizárólag csak a párod lehet? Úgy értem, barátaid nincsenek? Vagy vannak, de az ő szeretetük nem elég? Ne haragudj, csak azért kérdem, mert szeretném érteni a problémát!
2012. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Van kutyám,egymáson fekszünk mindig,mert ő is lusta,hasonlít rám úgy látszik:)
2012. máj. 26. 14:22
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül nem vagy legalább picit boldog, párkapcsolatban sem leszel az.

Enyém a világ legtökéletesebb férfija, akivel nagyon szeretjük egymást, és mégsem vagyok igazán boldog, mert jelenleg nem tudok mit kezdeni magammal. A belső béke szerintem mindennél fontosabb, azt már csak kiegészíteni tudja egy megfelelő társ, de helyettesíteni nem.

2012. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Nincsenek igazából barátaim,de az ilyen szeretet nem tudja pótolni ami nekem kell.Csak akkor vagyok egész,ha a szeretet párkapcsolatban kapom meg.
2012. máj. 26. 14:24
 15/29 anonim ***** válasza:
73%

Akkor tegyél azért, hogy legyen párkapcsolatod!

Én pl. neten ismertem meg a vőlegényem, több, mint 6 éve. Hajrá! Ebben a helyzetben aztén tényleg nincs lehetetlen, csak tehetetlen!

22/L

2012. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Az baj.Pedig annyi minden van még a világon a pasikon kívül,amiben az ember örömét lelheti.
2012. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak akkor érzed magad egésznek, ha párkapcsolatban vagy, akkor valószínűleg a párkapcsolatod se lesz boldog.

Ez nagyon kapcsolatfüggőségnek tűnik és az uralkodó típusú férfiaknak szokott jó radarja lenni az ilyen nők levadászására.

2012. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon ismerős a helyzet. Most is itton ülök, és nagyon szívesen elmennék valahova valakivel, de nincs kivel. Ha egyedül megyek meg csak még magányosabban érzem magam. Nem rég volt szakításom, és itt sírok hogy most miért nincs itt, miért nem tudok hozzábujni, és sajnos ha a barátiammal vagyok is ezt érzem.

Szerintem, neked ahogy nekem is, önértékelési problémád van...és sajnos ezen magunkban kéne változtatni, mert ha lesz is párkapcsolatunk, annyira a mindenünk lesz az illető hogy padlóra kerülünk ha otthagy :/ De nem tudom, hogy mit lehetne ez ellen tenni. Nem tudom hogy viselik el ezt mások..

2012. máj. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

ez a hozzá állás nem valami vonzó

ilyen nővel én nem jönnék össze aki ennyire elhagyja magát csak mert nincs mellette senki

2012. máj. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Mindig is ilyen voltam,lehet hogy kapcsolatfüggőség.Lehetőségem lenne hogy menjek,van kocsim is,de én is úgy vagyok vele,hogy ha egyedül megyek,rosszabb a dolog,nem értem miért.Ezt az önsajnálatot kellene abbahagynom,mert nagyon bele tudok merülni.
2012. máj. 26. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!