Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más párja is így gondolkodik?...

Más párja is így gondolkodik? Ha már úgyis itthon vagyok a gyerekkel, akkor csináljak minden munkát egyedül?

Figyelt kérdés
Eddig sem vitte túlzásba az itthoni dolgokat, de legalább amit kértem azt megcsinálta. Mióta itthon vagyok a gyerekkel, azóta mindenre az a végső reakciója, hogy csináljam meg / intézzem el / oldjam meg én, mert úgyis itthon vagyok. Egyre jobban bosszant a dolog, mert már a legkisebb feladatokat is lepasszolja.
2012. máj. 30. 15:10
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:

18:14-es válaszadó!


Hidd el, szívesen kihasználnám a modern technikát, de sajnos a konyha is felújítás alatt áll egy törött vízvezeték miatt, így a meglévő cuccokat se tudom használni. A mosogatás a fürdőkádban, vödrökben történik, a mosás pedig a régi jó Hajdu mosógéppel és centrifugával... A mosógépemnek pedig minden reggel köszönhetek, mert helyhiány miatt az ágyam mellett álldogál már 4 hónapja. :(

Nem a házimunkából van elegem, hanem abból, hogy minden kisebb-nagyobb problémával és munkával magam maradtam, csak azért mert "úgyis itthon vagyok".

2012. máj. 30. 18:30
 52/55 anonim ***** válasza:
100%

Azért sokan ne hogy már megszakadjanak a napi 8 óra munkától.

Én napi 12 órákat dolgozok+utazás, és sokszor még utána vacsorát készítek, mosogatok(pedig fáradt vagyok). Nem a gép elé telepszek le.Pedig hajnali fél 4kor kelek, s este fél 8ra érek haza.


Az a baj, hogy sok férfi már nem is férfi,mert minden fárasztó neki, s mindig nyafognak, ha valamit arrébb kell tenni.


Még valami: "Az a férfi, aki szerint a nőnek a konyhában a helye,valószínűleg nem tudja, hogy a hálószobában mit kell vele csinálni!"

2012. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%

Hat ezen jot mosolyogtam, hogy ha az anyuka otthon van az egesz haztartas az ove, mert a ferj dolgozik.

Mi kertes hazban lakunk, es hat nyaron kb. 20-25 meter fat kell felvagni. Nem nagy dolog, mjikor otthon laktam, es apum beteg volt en is felvagtam ennyi fat. De azert hagyjuk meg, hogy ez megiscsak a ferjem dolga. Es abba sem hal bele senki, hogy ha segit ebben - abban a felesegenek, mert HAZASSAGBAN es nem ala - fole rendelt viszonyban elnek.

2012. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
51%

A háztartás vezetése felénk nem favágást jelent, hanem takarítást, főzést, mosást,vasalást.


Aki erre nem képes, miközben otthon van, arról joggal van meg akárkinek a véleménye.

2012. máj. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
a férjem dolgozik,hozza-viszi a nagyokat,kezeli a kasszát. én itthon vagyok,rendben tartom a lakást. ez így korrekt. viszont mindketten biztosítunk pihenőt a másiknak: férjem jár edzeni,akkor csak én avgyok a ygerekekkel. én elmehetek ahová szeret6nék,akkor viszont mindent ő csinál-akár etetést,fürdetést is.
2012. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!