Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kényszeres hazudozó pszichopat...

Kényszeres hazudozó pszichopata állatok közé születtem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az egyik bátyám azt mondta, több millió forint van nekem félrerakva a számlámon, amit ő meg a másik testvérem bővít 5 éves korom óta.


Az apám képtelen elmondani, mennyi a nyugdíja, hazudozik össze-vissza, pár éve vett egy gépet a semmiből 300 ezer forintért, és azt mondta, 1 évig félrerakott rá. Akkor most milliói kéne, hogy legyenek... a nővérem dettó, hazudozó beteg állat, sosem adja fel...


Most nyugdíjas az apám, vasutas volt, nem tudom mennyit kaphat (szerintem max. 150-et kézhez). Na most ebből kell eltartania engem, az anyámat (aki munkanélküli, pár év és nyugdíjas lesz, addig fizetni kell utána valami járulékot, hogy kijöjjenek a kiesett évek) és engem.


Az egyik bátyám és nővérem velünk lakik, de ők csak 25 ezret adnak haza apámnak havonta.


Én jelenleg munkanélküli vagyok középiskola 3 sikeresen elvégzett évével (érettségi nélkül) és dolgoznom kéne. Kérdeztem apámat, mennyi nyugdíja van, azt mondja semmi közöm hozzá.


Szerintem az van a háttérben, hogy az én kis állítólagos számlámról szívják le folyamatosan a pénzt, hogy meg tudjunk élni. Ezt viszont képtelen beismerni, mert biztos fél hogy megölném vagy nem tudom... a gépről is nagyon ócska, gyenge hazugságot mondott... alig bírtunk megélni napról napra, és még az ő pénzéből csípőből kipengetett annyi pénzt...


Most meg azt mondja, hogy "HA tanulnál és érettségiznél, meg esetleg az orvosira felvennének, azt hiszed, a nővéred meg a bátyád nem fizetné neked a tandíjat? Annyi pénzük van, mint a szemét." Komolyan ennyire naiv kis hülyének néz? Mi a retkes f*szért kell titkolóznia előlem, és miért nem lehet elmondani, ha vannak millióm félrerakva? Vagy azt, hogy abból tart el? Fél, hogy nem bírnám feldolgozni, vagy mi?


Ja, és még most szóltam neki, hogy megyek az önkormányzathoz Egészségügyi járulék miatt segélyért, hogy fizessék, mert nem éri el a családon belül az átlagos jövedelem az egy főre jutó minimálbért sem. Ott viszont kénytelen lesz ráírni az igazságot, mert az a papír átmegy az APEH-nál, OEP-nál is gondolom, szóval megy a börtönbe, ha nem a valóságot írja oda. Azt mondta, semmit sem fog ráírni, mert felnőtt vagyok oldjam meg. Ennyire miért titkolhatja a jövedelmét? :) Az fix, hogy az én számlámról szívják le a pénzt, anyám után is abból fizetik a dolgokat... undorító. Mit lehetne tenni a beletörődésen kívül?


2012. máj. 30. 16:11
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=AArr8gObS3A


HAHA, tudtam, hogy miattam csinálta, de nem hiszi el, hogy ebben semmi trollkodás sincs. Időm lenne rá, de mégsem teszem, minek.

2012. jún. 15. 15:39
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező!

lehet, hogy te nem vagy olyan buta, gonosz, sötét, lusta,

ahogy lejön a kérdésedből és a hozzászólásaidból.

Mondom, lehet ....

de ha nem vagy, akkor próbálj meg együttműküdőbben levelezni velünk.


egyáltalán nem csodálkozom, hogy a többieknél is kihúztad a gyufát a stílusoddal.


Logikátlanul gondolkodsz, és alap nélkük zsarolod a szüleidet.

Lehetett az apádnak pénze a gépre, aztán, amikor elfogyott, akkor már természetes, hogy szűkösebben éltek.

lehet, hogy raktak neked félre pénzt, de az is lehet, hogy nem, vagy már rég feléltétek.

Fiú vagy, vagy lány ?

Elhiszem, hogy nem osztja meg veled a család az anyagiakról a dolgait. Gondolom, otthon is úgy viselkedsz, mint itt ...

2013. ápr. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!