Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kényszeres hazudozó pszichopat...

Kényszeres hazudozó pszichopata állatok közé születtem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az egyik bátyám azt mondta, több millió forint van nekem félrerakva a számlámon, amit ő meg a másik testvérem bővít 5 éves korom óta.


Az apám képtelen elmondani, mennyi a nyugdíja, hazudozik össze-vissza, pár éve vett egy gépet a semmiből 300 ezer forintért, és azt mondta, 1 évig félrerakott rá. Akkor most milliói kéne, hogy legyenek... a nővérem dettó, hazudozó beteg állat, sosem adja fel...


Most nyugdíjas az apám, vasutas volt, nem tudom mennyit kaphat (szerintem max. 150-et kézhez). Na most ebből kell eltartania engem, az anyámat (aki munkanélküli, pár év és nyugdíjas lesz, addig fizetni kell utána valami járulékot, hogy kijöjjenek a kiesett évek) és engem.


Az egyik bátyám és nővérem velünk lakik, de ők csak 25 ezret adnak haza apámnak havonta.


Én jelenleg munkanélküli vagyok középiskola 3 sikeresen elvégzett évével (érettségi nélkül) és dolgoznom kéne. Kérdeztem apámat, mennyi nyugdíja van, azt mondja semmi közöm hozzá.


Szerintem az van a háttérben, hogy az én kis állítólagos számlámról szívják le folyamatosan a pénzt, hogy meg tudjunk élni. Ezt viszont képtelen beismerni, mert biztos fél hogy megölném vagy nem tudom... a gépről is nagyon ócska, gyenge hazugságot mondott... alig bírtunk megélni napról napra, és még az ő pénzéből csípőből kipengetett annyi pénzt...


Most meg azt mondja, hogy "HA tanulnál és érettségiznél, meg esetleg az orvosira felvennének, azt hiszed, a nővéred meg a bátyád nem fizetné neked a tandíjat? Annyi pénzük van, mint a szemét." Komolyan ennyire naiv kis hülyének néz? Mi a retkes f*szért kell titkolóznia előlem, és miért nem lehet elmondani, ha vannak millióm félrerakva? Vagy azt, hogy abból tart el? Fél, hogy nem bírnám feldolgozni, vagy mi?


Ja, és még most szóltam neki, hogy megyek az önkormányzathoz Egészségügyi járulék miatt segélyért, hogy fizessék, mert nem éri el a családon belül az átlagos jövedelem az egy főre jutó minimálbért sem. Ott viszont kénytelen lesz ráírni az igazságot, mert az a papír átmegy az APEH-nál, OEP-nál is gondolom, szóval megy a börtönbe, ha nem a valóságot írja oda. Azt mondta, semmit sem fog ráírni, mert felnőtt vagyok oldjam meg. Ennyire miért titkolhatja a jövedelmét? :) Az fix, hogy az én számlámról szívják le a pénzt, anyám után is abból fizetik a dolgokat... undorító. Mit lehetne tenni a beletörődésen kívül?


2012. máj. 30. 16:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
80%
Nem állok le Veled vitatkozni,mert sem agyilag sem intelligenciában nem állunk egyforma szinten. Buta ember vagy és nem tudod felfogni a dolgokat. Kérdeztél,a válaszokat megkaptad. Nem veszed észre,hogy mindneki ugyan azt válaszolta? Természetesen nem. Neked az lenne a legjobb,ha olyan pénzt kapnál meg ami valójában nem a tiéd. Bogarat ültettek a füledbe. És? Vannak pletykák is,amiknek semmi alapjuk sincs.
2012. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
95%

én már alig várom h végezzek a gimivel, aztán elmenjek vmi 2-3 éves fősuliba, majd elkezdjek dolgozni h végre élhessem a saját életem, és ne a szüleimtől kelljen állandóan függnöm.

én megértem h nem akarsz tovább tanulni, de akkor keress vmi melót h legyen pénzed és húzz el a családodtól, ha ennyire nem jössz ki velük!!

2012. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Snapette ***** válasza:
100%
Arra már gondoltál, hogy esetleg úgy ítélik meg, nem érdemled meg a félretett pénzt? Ha én félreteszek a gyerekemnek, akkor azt azért teszem, hogy valamit kezdjen majd vele, egyetem után elindulhasson az életben, vagy esetleg az egyetemet finanszírozza belőle, semmiképpen sem azért, hogy nyolc általános után felélje, mert sem tanulni sem dolgozni nem akar. Ilyen esetben én sem adnám oda neki, ez a helyzet.
2012. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nevetséges vagy! Nem akarsz dolgozni, nem akarsz tanulni, de a pénz az jöhet.... sajnálom hogy ilyen a felfogásod, de a társadalom haragszik az ilyen emberekre, és talán lehet hogy a szüleid pont ezért nem avatnak be semmibe, mert akkor tovább követelőznél alaptalanul is. A középiskola negyedik osztálya már annyira nem kemény, nem hal bele az ember, pláne úgy, ha három évet már kijárt ott rendesen. Ja, és az érettségit is kettesre simán megírják a diákok, ha szellemileg nem korlátozottak. Ha te azt mondod, hogy nem tudod a középiskola negyedik osztályát sem elvégezni, akkor sajnos te is szellemileg korlátozott emberke vagy, így azt hiszem, a kérdésednek már semmi értelme nincsen, mert így nyilvánvaló hogy nem vagy tisztában a dolgokkal. Az emberek átláttak a szándékaidon (és nem írom le miken, mert itt már sokan leírták előttem) Én kívánom hogy mielőbb kapj észbe és kezdj magaddal valamit, mert ezzel a hápogó követelőző életmóddal semmilyen jövő nem vár majd rád.
2012. máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

És elmondanád, hogy milyen alapon tartasz igényt arra a pénzre? Mert "bogarat ültettek a füledbe"? Ez iszonyú nevetséges. Én is hallottam, hogy 4 milliárd a lottó főnyereménye...akkor az most az enyém? Hú, megyek már, kiverem a balhét.

Komolyra fordítva a szót: se tanulni, se dolgozni nem akarsz. Még ha lenne is neked félrerakva, minek adnák oda azt a pénzt? Hogy nyugodtan éldegélj belőle és a f@szodat verd míg el nem fogy? Inkább tedd hasznossá magad, és végy vissza az agresszív kismalac stílusból, akkor tán még a családod is emberszámba venne...

2012. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt viszont képtelen beismerni, mert biztos fél hogy megölném vagy nem tudom" - egy ilyen kijelentés után még te nevezed a családodat pszichopatának???

Tanulni nem akarsz,jó, de dolgozni se, hát ez elég érdekes! Mégis mihez akarsz kezdeni??? Élősködsz tovább?

Az a bankszámla a tiéd,amit te nyitottál és amire te raksz félre...a többihez nincs közöd. Ez a "bogaras" duma nagyon sz.r, már bocs, és nem ad jogalapot az ilyen szintű felháborodásra...

2012. máj. 31. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglalkozz ezekkel kérdező. Sok nagyképű idióta írogat ide panaszkodnak hogy sok a házimunka aztán mégis félnapokat itt lógnak.
2012. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
74%
Te figyu, ez a 3. ilyen kérdés, amit kiírsz... (tudom, most le fogod tagadni, de akkor ezek mik? http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__3.. http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__2.. - majdnem ugyanaz a sztori és a stílus is). Nem lehet, hogy neked kellene segítség? (Feltéve, hogy nem egy unatkozó troll tizenéves vagy.) 19L
2012. jún. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

05-31 16:17

mint ahogyan te is...:)

2012. jún. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%
Haha :) Én megtehetem.
2012. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!