Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok még egy gyereket,...

Nem akarok még egy gyereket, a férjem viszont rá akar kényszeríteni, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy gyermekünk, nekem utána nagyon nehéz volt regenerálódnom. Híztam 9 kilót, utána kínt szenvedve leadtam, előjöttek a striák, a hormondrendszerem teljesen felborult, a terhességet nagyon rosszul viseltem, végig beteg voltam szinte, hánytam. Nem tudtam semmit csinálni, még dolgozni se. Nagyon szeretem a gyermekünket, de már még egyszer nem szeretnék szülni. A férjem viszont azt mondja, hogy ennyit megtehetnék érte, neki 2 gyerek kell, babázni akar. Sokat dolgozik, a fiunk ovis, én pedig szintén dolgozom, egy új vállalkozásba kezdtem, ez tölti ki a szabadidőm egy részét is. Alig van itthon így is, a babával én küszködhetnék egyedül. Nem érti meg az álláspontomat, meg se hallgat, csak erősködik, hogy neki legyen még egy gyereke, mert így teljes a család. Nem tudom, mit tehetnék, nem akarom még egyszer átélni.
2012. jún. 10. 15:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
77%

"A férjem viszont azt mondja, hogy ennyit megtehetnék érte, neki 2 gyerek kell, babázni akar."


Keressen más megoldást erre, pl. menjen el bölcsibe gondozónak, kórházba ápolónak a csecsemőosztályra. Rengeteg gyermek van, aki éhes a törődésre, különösen férfiak törődésére. Az ő energiája, kívánsága áldás rengeteg - már meglévő! - kisbabának, a világnak.

2012. jún. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!