Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lehetséges lenne, hogy a...

Ha lehetséges lenne, hogy a férfiak legyenek terhesek, átadnád a lehetőséget a férjednek? Illetve aki férfi, vállalná a partnere helyett a terhességet/szülést?

Figyelt kérdés
Ha igen/nem, miért?
2012. jún. 17. 20:00
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy átadnám. Úgy utálom ezt a "terhesség csodálatos 9 hónapja" maszlagot. Terhesnek lenni szerintem nem jó. Az első 3 hónapban végig rosszul voltam, a kávét nem tudtam meginni, ettől migrénem volt. Később nyühülődni a nagy hasammal, semmi sem jött rám, állandóan pisilni jártam, a végén már sehogy sem tudtam feküdni, mert nem kaptam levegőt, a lányom összevissza rugdalta a belső szerveimet és akkor még a szülés is...Akarok még egy gyereket és végig is fogom csinálni, de ebben semmi jó sincsen. Csinálhatná a férjem.
2012. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

"Mondjuk így belegondolva hülyén nézne ki egy terhes pasi, de biztos csak azért, mert szokatlan."


Látványra mennyire lenne más egy sörhashoz képest? :) Pláne, ha a férfiak esetében is ciciduzzadással járna. (Ugye a sörhashoz általában férficici is dukál)

2012. jún. 18. 13:17
 33/35 anonim ***** válasza:
Még nincs gyerekem de rettegek a szüléstől úgyhogy simán átadnám... már így is zebra vagyok úgyhogy amiatt nem aggódok, de szinte fóbiásan félek a szüléstől :(
2012. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Az első gyereket én szülném, a másodikat férjem. De a második fogantatásakor én is két perc alatt akarok a csúcsra jutni!

Viccen kívül, ha a férfiak tudnák, éreznék azt ami a terhesség alatt ki- és átalakul, jobban megbecsülnék a gyereküket. Aki ezzel nem ért egyet, olvasgassa nyugodtan itt a GYK-n az "egyedül nevelem a gyerekemet, elhagyott az apja, mit tegyek" típusú kérdéseket!

2012. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=6AdFdmE9A84&feature=player_em..


A vajúdást már kipróbálta egy férfi :)

2012. jún. 19. 17:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!