Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lehetséges lenne, hogy a...

Ha lehetséges lenne, hogy a férfiak legyenek terhesek, átadnád a lehetőséget a férjednek? Illetve aki férfi, vállalná a partnere helyett a terhességet/szülést?

Figyelt kérdés
Ha igen/nem, miért?
2012. jún. 17. 20:00
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
39%
nem nem adnám át!még ha fáj is ez csak a nöknek adatott meg, és Én mint anya, kiválságnak tartom, hogy egy uj élet van rám bizva amire vigyáznom kell és aztán élvezhetem a születés után az áldásokat, látni hogy fel nö stb nemes feladat ez a férfiaknak nem adatott meg. jo persze betegségek miatt sokan megszenvednek ezen állapot miatt,és tölük bocsánatot kérek, de ennél szebb dolog az élet létrehozásával kapcsolatban nincs is köszönöm. kata
2012. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
70%

1 kis Alien:'D

Nem adnám át.Hogy nézne már az ki?:D

2012. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
27%

Nem, nem adnám át, mert szerintem ez a felfogás elég beteges.

Ha valaki így gondolkodik nem tiszta.

Komolyan nem értem, hogy 1-2 ember, hogy lehet olyan önző, hogy jobban érdekli a csík a hasán, mint az, hogy gyermeke születik!

Persze megint más, ahol komplikációk vannak stb, s náluk rossz élmény maradt.

2012. jún. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem néhányuk még hisztisebb volna terhes férfiként, mint egy nő terhes nőként.
2012. jún. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
60%
Ha akarnék gyereket sem vállalnám át.
2012. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

2 gyerekünk van, örülök, hogy átélhettem velük a terhesség és a szülés csodáját, de, ha harmadik babát is vállalnánk, akkor azt a terhességet szívesen átadnám a páromnak:)

Egyébként ő örömmel vállalná, mert végig mondogatta, hogy milyen csoda lehet, hogy növekszik és mozog bennem a kicsi, biztos kipróbálná.

2012. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
80%

Termeszetesen.Nem kell hanyas, szedules, gyomorsav, mozgasi nehezsegeg, percenkenti pisilesek, a szules, a veresre ragott mellbimbo es a megrepedt bor.A sulyommal szerencsere nem volt baj.

Akar masodikat, de azt o szuli!

2012. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
43%
Embere válogatja, van aki nem adná át mert neki ez csoda, és van aki átadná mert a koporsóban fontos hogy ne legyen zebra...van ilyen, mint ahogy olyan is, hogy az is szül akinek soha nem kéne.
2012. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Egye én, egyet ő, amilyen kíváncsi úgyis benne lenne. :)
2012. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Miért vannak azok lepontozva, akik nem adnák át a partnerüknek?Itt mindegyik válasz hasznos, hisz egyéni gondolatot fogalmaz meg, s nem egy problémában segít.


Ennyire nem lehet saját véleményt írni?

Sokszor nem értem én az itteni embereket.

2012. jún. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!