Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lehetséges lenne, hogy a...

Ha lehetséges lenne, hogy a férfiak legyenek terhesek, átadnád a lehetőséget a férjednek? Illetve aki férfi, vállalná a partnere helyett a terhességet/szülést?

Figyelt kérdés
Ha igen/nem, miért?
2012. jún. 17. 20:00
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
57%

Nem érdekel a lepontozás:))) És nem, nem adnám át, 3 kicsim van, és én se vagyok kövér mégis zebra lettem az első terhességem során. DE én imádtam terhes lenni, bár hozzátenném hogy nem sok panaszom volt szerencsére. A fiúkkal első 12 hétben hányinger, az utolsó 4-5ben vizesedés, de a lányommal még ez se.

Én a szülést adnám/adtam volna át rendkívül szívesen. Én annak a kihagyásával (legalább a 3ból egyszer) szívesen kiegyeztem volna.

2012. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Átadnám, mert tudom, hogy milyen kíváncsi és szívesen kipróbálna mindent, ami a nőknek adatott meg. Persze csak a másodikat, ne maradjak ki az édes teherből. :D
2012. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
55%
Ha átakarná adni se vállalnám át:D
2012. jún. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Én átadnám, megosztoznánk, gyerekek felét ő, felét én :) Így ő is részesülhetne a szép élményekből, meg nekem sem kellene a rossz élményeket mindet egyedül elviselnem... Mondjuk így belegondolva hülyén nézne ki egy terhes pasi, de biztos csak azért, mert szokatlan.
2012. jún. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

2 gyerekünk van és úgy lenne igazságos, ha mindketten megtapasztalhatnánk a másik életét, szóval igen, gondolkodás nélkül átadnám!

Rohadt igazságtalan dolognak tartom, hogy alapból csak a nőknek lehet átélniük!

Hogy a párom vállalná-e, azt nem tudom, de valószínűleg igen, már csak kíváncsiságból is :)

2012. jún. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
átadnám... én félek magától a terhességtől is, a szülésről meg ne is beszéljünk... 27/nő
2012. jún. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

ugyan még nincs gyerekem, de gondolkodás nélkül átadnám...

23L

2012. jún. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Nem valószínű. :)

Én szerettem terhes lenni, szerettem érezni, ahogy növekszik a pocakomban a kiscsaj. A szülés ugyan "nem kellemes", de túl lehet élni, ugyanakkor ha a férjem szülne (fú de furcsa leírni is) attól rosszabbul érezném magam, hogy nem tudok neki segíteni és látom szenvedni.

2012. jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Naná, most hogy 1 hete megszültem a másodikat is... simán. No és a szoptatást is!!! :D
2012. jún. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
A másodikat vagy a harmadikat már valószínüleg átadnám. Bár ha jobban belegondolok... Bírnám én azt a 9 hónap tömör nyafogást?! Tudnátok mi volt tegnap amikor elvágta az ujját....
2012. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!