Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan csinálta...

Szerintetek jogosan csinálta a párom, amit csinált?

Figyelt kérdés

Múlt héten a nagy meleg miatt már nagyon vártam a hétvégét, hogy elmehessünk vízpartra.

Össze is készültem, már előző este behűtöttem innivalót, aznap szendvicseket csináltam, összepakoltam.

Páromnak kikészítettem tiszta ruhát, mert ha nem készítem ki, hetekig jár ugyanabban...

Induláskor kiderült, hogy a nadrág amit kiraktam, nem megy fel rá, bár pár hete még jó volt rá, és az ing se tetszett neki, pedig együtt vettük.

Ezen kiakadt, mert még sürgettem is, hogy érjük el a buszt, nagyon lassan tud összekészülni, sokszor ténylegesen nekem kell mondogatni, hogy mennyi az idő, de ezeket persze kötekedésnek veszi....

A lényeg, hogy annyira megsértődött, kiverte a hiszti, hogy ő nem megy sehova.

Én ekkor ideges lettem, elkezdtem kiabálni, de egy másik szobában, csapkodtam az ajtókat. Az volt a bajom leginkább, hogy ennyire készültem elmenni, és otthon kellett maradnom a dög meleg lakásban, egész héten otthon rohadtam, csak hétvégén tudunk elmenni strandolni.

Erre ő kihívta a rendőröket !?!?!

Ki is jöttek, majd el süllyedtem a szégyenben, a házbeliek is láthatták a rendőrautót, és a neveket is hallhatták, amiről a rendőrök beszéltek.

Csak pár kérdést tettek fel, nagyon megalázó volt a helyzet, más is veszekszik otthon, csapkod, ideges...

De lehet, hogy az élettársam röhögtette ki magát a rendőrök előtt, nem tudom, hogy ez mennyire volt normális dolog.

Eszembe jutott, hogy ezek után el kéne költöznöm, mert nem normális ember.

Azzal magyarázta, hogy még nem látott ilyennek, és megijedt......



2012. júl. 10. 10:56
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
En voltam a 21 es 23! En nem pontoztam senkit le, aki mas velemenyen van, ez amit a parja tett nekem nem ferne bele es kesz, de ahany haz, annyi szokas. Ok kibekultek, mi miert "vitazzunk"? :)
2012. júl. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!