Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan csinálta...

Szerintetek jogosan csinálta a párom, amit csinált?

Figyelt kérdés

Múlt héten a nagy meleg miatt már nagyon vártam a hétvégét, hogy elmehessünk vízpartra.

Össze is készültem, már előző este behűtöttem innivalót, aznap szendvicseket csináltam, összepakoltam.

Páromnak kikészítettem tiszta ruhát, mert ha nem készítem ki, hetekig jár ugyanabban...

Induláskor kiderült, hogy a nadrág amit kiraktam, nem megy fel rá, bár pár hete még jó volt rá, és az ing se tetszett neki, pedig együtt vettük.

Ezen kiakadt, mert még sürgettem is, hogy érjük el a buszt, nagyon lassan tud összekészülni, sokszor ténylegesen nekem kell mondogatni, hogy mennyi az idő, de ezeket persze kötekedésnek veszi....

A lényeg, hogy annyira megsértődött, kiverte a hiszti, hogy ő nem megy sehova.

Én ekkor ideges lettem, elkezdtem kiabálni, de egy másik szobában, csapkodtam az ajtókat. Az volt a bajom leginkább, hogy ennyire készültem elmenni, és otthon kellett maradnom a dög meleg lakásban, egész héten otthon rohadtam, csak hétvégén tudunk elmenni strandolni.

Erre ő kihívta a rendőröket !?!?!

Ki is jöttek, majd el süllyedtem a szégyenben, a házbeliek is láthatták a rendőrautót, és a neveket is hallhatták, amiről a rendőrök beszéltek.

Csak pár kérdést tettek fel, nagyon megalázó volt a helyzet, más is veszekszik otthon, csapkod, ideges...

De lehet, hogy az élettársam röhögtette ki magát a rendőrök előtt, nem tudom, hogy ez mennyire volt normális dolog.

Eszembe jutott, hogy ezek után el kéne költöznöm, mert nem normális ember.

Azzal magyarázta, hogy még nem látott ilyennek, és megijedt......



2012. júl. 10. 10:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
61%

10# Nem csak a gyengébbik nemmel megértőbbek vagyunk célzattal írtam!!!

Lássuk be a női erőszakról, ami valójában létezik nem igazán beszélünk. Nem kevés férfi él terrorban. Mégse hétköznapi téma a dolog.


Kedves Kérdező!

Elgondolkodtam a dolgon. Ha valóban nem látott még ilyet, lehet, hogy tényleg megijedt. Így akár érthető is a dolog.

2012. júl. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
45%

Azért kiváncsi lennék, hogy fordított helyzetben mi lenne a reakció, mert ez a szerencsétlen pasas csak kb azt csinálta, amit a NANE-sok és hasonszőrűek magyaráznak naphosszatt a családon belüli erőszak nem fizikai formáiról...

Egyébként nem, szerintem sem normális, elég szánalmas, ha az ember nem tudja legalább alapszinten kezelni a párja hisztizését... bár a nagy Ámerikában valszeg bíró elé kerültél volna, aki elküld dühkezelés-csoportba:)))

Különben meg egyedi sem vagy Kérdező, nálunk állandóan ez megy, ha készülünk valahova, a zasszony alapban is türelmetlen, meg frusztrált mert tart az M0-on vezetéstől is... de az elmúlt évtizedben ez szépen, lassan, fokozatosan csökkent, a minap már csak egész minimálisan borult ki azon, hogy másfél órával az általa előre elképzelt időpont után tudtunk elindulni... meg is dicsértem:)

2012. júl. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
85%

Nem volt jogos, bár ő nyilván úgy érezte.

Nevetségessé önmagát tette.

De mondd csak, miért nem mentél el akkor egyedül? (félretéve azt, hogy unalmas)

Azt hiszem, ideje komolyan elgondolkodnod a kapcsolatotok folytatásán. Ez már jó ideje így mehet, csak neked nem tűnt fel?

2012. júl. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
89%
ez nem normális dolog, hogy ennyi miatt kihívja... meg mi az , hogy nem tetszik neki a felső?? nem mind1 az?
2012. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Felsőket nekem kell neki venni, vagy néha el tudom rángatni, különben a szakadtban jár. Eddig megfeleltek neki, amiket vettem, nem tudom mi ütött belé, talán őt is megviselte a meleg.....

Valóban máskor is szoktunk induláskor veszekedni, szeretek pontos lenni, időben kimenni a buszhoz, hogy legyen helyünk, ne kelljen végig állni. Neki erre az a válasza, hogy őt nem zavarja, ha állni kell.

Amúgy mondta, hogy régebben is kihívta a rendőröket egy barátnőjére, mert nem akart elköltözni és kitetette a cuccait, akkor még nevettem rajta , de azért fura volt.

Tény, hogy ilyen még nem voltam, volt, hogy csak úgy kiabáltam, értelmetlenül, és mondtam, hogy mindent szétverek, de idegességében az embernél előfordul az ilyen, meg még különbek is.

Gondoltam utána, hogy elmegyek egyedül valahova, de nagyon ideges voltam még, hogy elinduljak, majd egy későbbi busszal csak elmentünk, de ott is összevesztünk, külön jöttünk haza, de utána már kibékültünk. De azért ezt az esetet nem felejtem el.

2012. júl. 10. 11:45
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Fordított esetet nem tudok elképzelni.A férfiak nem szokták örökbe fogadni és lányukként kezelni a párjukat,nem úgy,mint a kérdező az övét.A gyereknek kell kikészíteni a ruhát,aki nem tudja egyedül eldönteni,hogy mit vegyen fel,mi illik vagy mi tiszta.Egy nagykorú férfinek ez már az alap önellátás része kell,hogy legyen.A hisztit sem tudom hova tenni,hogy nem tetszik az ing.Nem tetszik.Vegyen elő másikat,elő a vasalóval,lehet készre csinálni.Egy férfinek nem tetszik az ing színe vagy fazonja,amiben strandra megy?Biztos hogy nem homár?

Ezekután képes végignézni,hogy elmegy a busz,hazavágja a tegnap óta való készülést.Meglepődik azon,hogy a másik ideges?Hol élt ő eddig?Mindig az volt,amit ő akart és soha senki nem mondta még meg neki,hogy egy paraszt és menjen a fenébe,ha nincs tekintettel másokra is?

Egy férfi csak ajtócsapkodásért nem hívja ki a rendőrséget.Mondom egy férfi.Egy homár lehet,miután nem tetszett neki az inge.

2012. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
29%

Látom, feministák pontozgatnak lefele mindenkit, aki felhívja a figyelmet a köztudatban élő kettős mércére... szanalmas.hu


Egyébként Kérdező, nem kell ennek ekkora feneket keríteni, különbözőek vagyunk... nekem az előző párom - ki természetesen nő volt:) - egyszer a 3 kg-os húsvágó bárddal kergetett, amit szerencsére csak az ajtóba állított bele mert idejében becsaptam, oszt mégse hívtam röndért, leszereltem magam, okos szóval, türelemmel:) - sőt, még egy ideig a NANE-s diszkriminatív baromságot is el szokom viselni, amikor azt a velejéig hazug képet akarják a társadalomba sulykolni, hogy létezik olyan, hogy "férfierőszak" - magyarán, hogy az erőszak bármelyik nem "kiváltsága" lenne...


De azt is el tudom képzelni, hogy más meg rendőrt hív... ilyenkor voltaképp nem tőled fél, azt hiszem, hanem attól, amit ő maga tenne, ha egy önvédelmi helyzetre kerülne sor... nézd így a dolgot, és rögvest megérted.

Ja, és mindenki vegye elő magának azt a gatyát meg pólót, amit fel szeretne venni... 2 mozdulat, egyszerűbb, mint elmagyarázni, vagy vitát nyitni erről...

2012. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
94%
Hát azért téged sem értelek. Nem vagy a párodhoz nőve. Ha te el akarsz menni akkor menj el, ne rá fogd, hogy miatta "rohadsz" otthon állandóan. Csakis te vagy felelős a jókedvedért.
2012. júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Valószínűleg otthon nem tanították semmire, egyszer el is szólta magát, hogy 30 évesen az anyja szedegette össze a szennyesét a földről, és vitte el az ő lakásába kimosni.

Tény, hogy maga is elő tud venni ruhát, de én megyek vele végig az utcán és az a nő szégyene, ha vasalatlan koszos ruhában jár.

Próbáltam már, hogy lazábban veszem a házimunkát, sokszor ezzel jön, de mondtam neki, hogy a takarításból nem veszek vissza (heti egyszer takarítok), mert az engem is érint, hanem nem főzök neki, de az már nem tetszett neki.

Mondtam neki, hogy én majd nemi erőszakért hívom ki a rendőröket.

2012. júl. 10. 12:10
 20/31 A kérdező kommentje:
Úgy is fogok csinálni, hogy nem kötöm magam hozzá, ha nem jön, nem jön, nem fogok könyörögni.
2012. júl. 10. 12:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!