Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem korai az eljegyzés alig...

Nem korai az eljegyzés alig fél év együtt járás után? (6-7hónap)

Figyelt kérdés

sorban nem bírja a lányt senki itt, és így sem igazán veszi észre magát, hogy itt mindenki nagyjából ferde szemmel néz rá.

Úgy érzem 6hónap alatt nem lehet kiismerni teljesen... Féltem, hogy elrontja az életét, mert nagyon sok rosszul sikerült házasságról hallani manapság..=/15L



2012. júl. 13. 22:07
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a baj, hogy megkéri a kezét, csak az lesz a gond, hogy majd ha elakarja venni, akkor hitelt vesz fel, mivel pénze nem lesz, lakni nem lesz hol, ide hozza. Tesóm elég felelőtlen, így kinézem belőle, hogy akár véletlenül teherbe is ejteti, és akkor...bele kerül egy olyan körbe ahonnan nehéz lesz kiszállni.

Mert egy idő után rá fog jönni, hogy ez az egész vakság, a rózsaszínköd miatt volt, nem pedig az igazi életképes szerelem miatt...

Biztos voltatok már vele úgy, hogy egyből lejött, hogy egy pasit, egy csaj csak kihasznál, ez mind az...


Vigye el nyaralni 2 napra (állja egészet tesóm)

Vigye szállodába (abba se 2-3 csillagosba, hanem 4-5 egészet állja tesóm)

Vigye mindenhova kocsival, mert a magassarkúba annyit nem tud gyalogolni (benzin, plusz felesleges, ha van két lába, és kb egy utcányit kéne gyalogolnia)

Ha esetleg valami nem tetszik neki elkezd sírni, és vádol mindenkit, hogy ide többet nem jön stb...


Ugyanez tesómmal, ha valamire azt mondja 'nem, nincs rá pénzem' akkor 'nem szeretsz, nem kellek neked'

Tesóm mondta még el, hogy 'ajajj szegényem úgy kiakad, hogy nem tudom nyaralni vinni' ez is pénz megszorulás miatt volt

2012. júl. 14. 12:38
 22/24 anonim ***** válasza:
39%
A szex nagy úr. A bátyád most nem lát a farkán túl,de sajnos ez ellen ti nem tehettek semmit.Felnőtt ember,akinek joga van elcseszni az életét.Törekedj a minimális kontaktusra.Ha nyilvánosan utáljátok azzal csak a bátyádat késztetik arra,hogy megvédje és ragaszkodjon hozzá.
2012. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy utálom, vagy gyülőlöm, csak egyszerűen nem az a lány, akit szimpatikusnak látok. Lehet ez fura, és lehet azt mondjátok elítélem, de nem ismeritek Őt, így nem tudjátok Ő milyen. Ha ismernétek, nem az lenne a véleményetek, hogy mi vagyunk a hárpiák, ebben biztos vagyok:)
2012. júl. 15. 17:50
 24/24 anonim ***** válasza:
70%

Az első barátommal mikor összejöttem, akkor kellett 1 év mire magamtól elmosogattam, néha feltakarítottam, addig nem csináltam nem azért mert lusta dög vagyok hanem egyszerűen feszélyezve éreztem magam és arra gondolta, hogy majd nem úgy csinálom ahogy ők már megszokták és hátam mögött rosszakat mondanak rólam.

Eltelt ez a bizonyos 1 év és úgy járkáltam a házban mintha otthon lennék, főztem takarítottam, kertészkedtem nagyon sokat segítettem az anyukájának.


Lehet, hogy a lánynak is kell bizonyos idő még feloldódik de mivel ti ilyen utálatosan álltok hozzá így soha nem fogja magát úgy érezni mintha otthon lenne.


Az meg, hogy ők ketten elmennek boltba te meg rájuk akarsz akaszkodni mint egy kolonc, hát valami gáz. Ez a 6-7 hónap még csak kezdeti szakasz még egymással akarnak lenni éjjel nappal nincs szükségük gyertyatartóra.


De te ezeket nem értheted mert még nincs barátod. Ha majd te is bekerülsz egy idegen családba akkor te se azzal kezded az első alkalommal, hogy elmosogatsz vagy fogod a parfist és felsöpörsz, beadagolod a mosógépet. Úgyhogy amíg nincs tapasztalatod ilyen téren addig inkább maradj csöndben.

2012. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!