Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes manapság férjhez...

Érdemes manapság férjhez menni, vagy egyáltalán párkapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés
Olvasok itt olyan durva szitukat, félrelépő, fiatal lányokat hajkurászó házas, családos pasikról, hogy a hajam is égnek áll. És persze nem csak itt olvasom ezt. Máshol is, vagy épp mesélik. Jelenleg nincs párom, de ilyenkor felmerül bennem, hogy jobb is hogy nincs. Sok nő írja, hogy őt a párja sosem csalta vagy csalná meg. De mégis honnan tudhatják?! És én honnan tudhatnám? Sehonnan. :( Férfiaktól meg igencsak ritkán olvasom/hallom, hogy nem lép félre és megbecsüli a párját. :(
2012. júl. 15. 22:07
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Persze bántana, sőt, valószínű, hogy valamilyen módon meg is "büntetném", ha csak tudat alatt csinálnám is, akkor is. De nem szakítanék érte. Elmondanám neki, hogy első, és utolsó alkalom, sajnos eljátszotta, és kész. Ismer már, tudja milyen vagyok:)
2012. júl. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
0%

Nem érdemes. Sajnos én is túl későn jöttem rá. Ha nem megcsalás van, akkor vagy alkoholista vagy beteg lesz vki.

Épp válófélben vagyok, és hamar elvesztettem az anyukámat, nyilván ezért látom ilyen sötéten a dolgokat.

2012. júl. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
83%

Ennyi depis szerencsétlent egy helyen...óóó.

Persze a férfiak mocskok, a nők szerencsétlenek...hogyne.

És törvény írja elő, hogy egy jól működő kapcsolatban LEGALÁBB egyszer félrelép valaki...

HÁT NEM!

Sajnálom az ide írok többségét, hogy nincs jó emberismeretük, (és önismeretük) és eddig rosszul választottak. Remélem megtaláljátok Ti is az IGAZI kapcsolatot.

VAN ilyen, igaz, ritka, de létezik! :)

23N

2012. júl. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk működik a kapcsolatunk, tudtommal nem csalt meg. A környezetemben is a többség normális kapcsolatban él. Ne ebből az oldalból indulj ki, mert ide eleve panaszkodni jönnek.
2012. júl. 16. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
ha így állsz hozzá, akkor valóban nem érdemes párkapcsolatot kezdened....
2012. júl. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
72%

Az ide írok nagy része tényleg nem is csodálkozik, ha a csávója félrek.r, emrt hát ez ugye így normális?

Ember!

Ha te ezt így adod el a csávódnak, hogy oké szívem, nyugodtan kú.rd meg azt a pic.át, mert hát ez benne van a pakliban, mégis mit vártok?

Ha az erkölcsi normák teljesen leépülnek, nincsenek elvárásaink a másik felé, és mi sem támasztunk magunkkal szemben elvárást, hogyan is lehetne JÓ kapcsolatot kialakítani?

Szánalmas ez a gondolkodás!

Ez kb. azon a szinten van, mint mikor egy orvos betege meghal. Persze benne van a pakliban, hogy meghal a beteg, de ha már eleve úgy állok hozzá, hogy úgyis meghal, és nem teszek meg semmit, hogy megmentsem, mit várunk?

2012. júl. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Ja és hogy a kérdezőnek is válaszoljak:

HA az alapján akarsz élni, hogy mások, hogyan élik életüket, jó úton haladsz az általad említettek felé.

Szedd össze magad! Ha így állsz hozzá, nem is lesz normális életed!

2012. júl. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Ne hogy azt hidd, hogy régebben jobb volt. Csak régebben az emberek nem engedhették meg maguknak azt a fajta depressziót és kapcsolat-fóbiát, amit manapság a fiatalok produkálnak. Régebben vagy férjhez mentél, vagy éhenhaltál, és megvetettek! És mivel a párok jelentős része nem szerelemből házasodott, így a nőknek nem volt elvárásuk, hogy a férjük érzelmileg és szexuálisan hűséges legyen. Sokan örültek, ha nem őket érte a férjük vágya.


Nem kell ennyire bepánikolni! Ezzel az erővel ne menj ki az utcára, mert naponta X ember hal meg balesetben, Y ember bűntényben, és Z ember sebesül meg a világban, stb.


Önismeret kell, és jól kell tudni választani. Ennyi. Noha ez nehéz, ezt beismerem.

2012. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jelenleg így állok hozzá, mert betelt a az a bizonyos pohár. Nincs kedvem egy újabb csalódáshoz, már nagyon unom. Kettővel ezelőtt is nagyon untam. Pedig akkor még nem is olvastam/hallottam ezt a sok borzalmat! :(

2012. júl. 16. 20:48
 30/36 anonim ***** válasza:
Túrórudi, ez a dolog nem nemek kérdése. Függetlenül attól, hogy kivel lép valaki félre, a félrelépő férj vagy feleség egyedül felelős azért, hogy megcsalja a párját. Ő egyéni döntéssel rendelkező ember, és senki nem kényszeríti rá, hogy félrelépjen, ő dönt így. Ha neki fontos a kapcsolata, akkor egy hamvas pin.a vagy farok nem tudja azt szétrobbantani.
2012. júl. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!