Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes manapság férjhez...

Érdemes manapság férjhez menni, vagy egyáltalán párkapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés
Olvasok itt olyan durva szitukat, félrelépő, fiatal lányokat hajkurászó házas, családos pasikról, hogy a hajam is égnek áll. És persze nem csak itt olvasom ezt. Máshol is, vagy épp mesélik. Jelenleg nincs párom, de ilyenkor felmerül bennem, hogy jobb is hogy nincs. Sok nő írja, hogy őt a párja sosem csalta vagy csalná meg. De mégis honnan tudhatják?! És én honnan tudhatnám? Sehonnan. :( Férfiaktól meg igencsak ritkán olvasom/hallom, hogy nem lép félre és megbecsüli a párját. :(
2012. júl. 15. 22:07
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
15%

Nem tudom, hogy érdemes e.

Van egy férjem aki éjszaka dolgozik, akármit is megtehet.


Kapcsolatunk elején nagyon féltékeny voltam, kb mindenki miatt. Gyűlöltem az érzést és mindig azt kívántam bár ne szeretném. Aztán ez lassan elmúlt. Látom rajta, hogy feszegeti a határt, mert zavarja, hogy nem szólok semmiért. Megdicsér más nőket, levelezget másokkal...nem érdekel. De ez az érzés sem jobb annál a nyomorult féltékenységnél.


Tényleg nem tudom.

2012. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
64%

túrórudi

tudod nem biztos,hogy feleséggel csalnak, hanem fiatal kis pic.sákkal akik életükben nem láttak még pelenkát

egyébként is a pasi döntése az egész, ha ő nem akar félrekúrni akkor nem lesz megcsalás sem. nem kell igent mondani minden nőnek:)

2012. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
36%

12.

Igaz, olyanról még sosem hallottunk, hogy a feleség cúrt volna félre. :)

A kis csitrit meg természetesen semmi erkölcsi felelősség nem terheli, ha a hamvas kis pin@jával szétrobbant egy családot, belőle így lesz pár év múlva példás családanya.

Ergó: csak a férfiak a roh@dékok, másképp ez nem is lehetséges. :)

2012. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
70%

túrórudi

drága, nem a kis csitri robbantja szét a családot, hanem a férj. pont. senki nem utasítja a férfit,hogy dugjon mással. a kis csitrinek nincs senkije, semmi felelősség nem terheli.

2012. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
18%

fel vagyok készülve arra, hogy a párom egyszer esetleg megcsal. ahogy lehet, hogy én is megcsalom majd őt.

ennyit elbír egy jó kapcsolat. feltéve, ha minden egyéb dologban mellettem áll, vállalja a felelősséget a családjáért, és nem adja fel az eddigi életünket egy könnyű kalandért cserébe. ezt megbeszéltük, tartjuk magunkat a dologhoz.


ha az ember nem csinál belőle patáliát, hanem a kapcsolat velejárójaként kezeli, és felkészül rá, akkor nem omlik össze az élete. ha pedig ringatja magát a rózsaszín ködben, akkor így járt.


nincsenek illúzióim, nincsenek irreális elvárásaim.


érdemes kapcsolatot kezdeni, csak ismerni kell az emberek működési mechanizmusát.

2012. júl. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy kikéred magadnak. :)
2012. júl. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
#15: Nekem nem férne bele, és nem tudnám a jó kapcsolat kategóriába sorolni azt a kapcsolatot, ahol felmerül a megcsalás. Így jártam.
2012. júl. 15. 23:36
 18/36 anonim ***** válasza:
18%

Mi nagyon fiatalok vagyunk (18L, 21F), 2 éve vagyunk együtt. Én a #15-öshöz hasonlóan, fel vagyok rá készülve, hogy esetleg félrelép majd a barátom, ha együtt maradunk. Rengeteg kalandja volt már előttem, ő állítja, hogy "kiélte magát", de azért tudom, hogy én sem maradok örökké fiatal, hízékony vagyok, és néha goromba. Én nem haragudnék azért, mert mondjuk egy éjszaka részegen meglovagolja egy hamvas kis tinilányka, amilyen én vagyok most:) Valamilyen oknál fogva, én úgy érzem, ez "ezzel jár", egyszerűen nem várhatom el, hogy ne nézzen meg más nőket, ne kívánjon meg mást. Bár hozzáteszem, jelenleg rá se néz másra, ha együtt vagyunk, mindig én nézem a csajokat, aztán mondom hogy hú, ennek jó segge volt stb.

Én is úgy gondolom, hogy egy alkalom belefér egy jó kapcsolatban, ha simán csak a testiségen volt a hangsúly, nem az érzelmeken.

Persze tudom, hogy ő úgy gondolja, hogy soha nem fog senki mással lefeküdni, mert engem imád, hisz én is ugyanezt gondolom visszafelé, pedig nekem ő az első minden téren:) De ki tudja mit hoz a sors. Egy kis bakiért nem dobnám el őt, már épp eleget bizonyította, hogy mennyire jó.

2012. júl. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
kapcsolatba*
2012. júl. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
#18: Azt már írtam, hogy nekem nem férne bele. Ahogy azt sem hiszem, hogy az egy alkalom az egy alkalom maradna. Főleg ha nincs következménye. (Maximum egy kis nemi betegség otthonra.)
2012. júl. 16. 00:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!