Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes manapság férjhez...

Érdemes manapság férjhez menni, vagy egyáltalán párkapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés
Olvasok itt olyan durva szitukat, félrelépő, fiatal lányokat hajkurászó házas, családos pasikról, hogy a hajam is égnek áll. És persze nem csak itt olvasom ezt. Máshol is, vagy épp mesélik. Jelenleg nincs párom, de ilyenkor felmerül bennem, hogy jobb is hogy nincs. Sok nő írja, hogy őt a párja sosem csalta vagy csalná meg. De mégis honnan tudhatják?! És én honnan tudhatnám? Sehonnan. :( Férfiaktól meg igencsak ritkán olvasom/hallom, hogy nem lép félre és megbecsüli a párját. :(
2012. júl. 15. 22:07
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

"Túrórudi, ez a dolog nem nemek kérdése."


Örülök, hogy egyetértesz velem. A kérdező nem így gondolja, mert akkor így szólt volna kérdés: Érdemes manapság megházasodni..? +az utána következő mondatok, amiből a semmit nem tudó kívülálló azt szűrheti le, hogy minden férj megbízhatatlan qrvahajcsár, és minden nő szent.

Szerintem nyugodtan kimondhatjuk, hogy nemigen van jelentős eltérés a félrelépő férjek és feleségek arányát tekintve.

Sorolhatnám, hány f@sztarisznya feleségről van tudomásom, de fölösleges kiemelnem őket, ha kb.ugyanannyi félrekúró férjről is tudok.

A kérdező pedig a kérdése alapján vagy finoman szólva is butuska, vagy aljasan manipulatív.

2012. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Kedves túrórudi! Miért kérdezzem meg, hogy érdemes-e manapság megházasodni, ha nőként nem nőt szeretnék elvenni? Ez engem így ebből a szempontból nem érdekel. Mit kezdjek azzal az infóval, ami a férfiakra tartozik?

Azt pedig hogy butuska vagyok vagy manipulatív, döntsd el te. Semmiképp sem lesz igazad, csak egy véleményed.

2012. júl. 27. 17:47
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Túrórudi, igazad van, az úgy igazságosabb lett volna, pláne, hogy tapasztalatom szerint is ugyanannyi (vagy még több) nő csalja meg a párját, mint férfi. De nem hiszem, hogy a kérdező ezzel azt akarta sugallni, hogy a nők szentek, csak őt mint nőt személyesen a férfiak félrelépése érinti, és ő férfi félrelépéstől fél, gondolom ezért nem vonta be ebbe a hűtlen nőket.


24/N

2012. júl. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
#33: Így van. Egyáltalán nem gondolom, hogy a nők szentek és egy sem lép félre, de ez az én volt/leendő párkapcsolatomat egyáltalán nem érinti.
2012. júl. 27. 18:24
 35/36 anonim ***** válasza:
Már hogyne érintené, te leszel a félrelépő feleség. Ha te megteheted azt a merész általánosítást, hogy előbb-utóbb úgyis minden férj félrelép, akár én is gondolhatom ezt rólad. ;)
2012. júl. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Ja, hát gondold. Nyugodtan. Azt gondolsz amit akarsz.

Bár megmutathatnád, hogy pontosan hol írtam azt, hogy minden férj félrelép. Nem találom, de biztos én vagyok a vaksi.

2012. júl. 27. 23:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!