Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan férjről aki az anyját és a testvéreit nem látogatja, mert a felesége nem szeretné?

Figyelt kérdés
Szerintem ha felneveltek egy gyereket akkor kutyakötelessége, a szülővel tartani a kapcsolatot. Voltak viták de nem akkora viták, hogy ezért meg kellene szüntetni örökre a kapcsolatukat. Furcsának találom, hogy egy feleség ekkora hatással legyen a férjre és úgy gondolom, egy egyedülálló anyának joga van néha látni a felnőtt fiát.

2012. júl. 16. 20:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Egy papucsférj,vagy csak a feleségre fogja,hogy ne megy.
2012. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

papucs.


amúgy nekem is ilyen az egyik ismerősöm olyan mintha szó szerint róla írnál...nem ismerjük mi egymást véletlenül?:D

2012. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Egyértelműen papucs. Ha nem a hülye szó jobban illene rá.
2012. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha kívülálló vagy, akkor lehet, hogy voltak komolyabb vitáik is, csak nem kötik mindenki orrára.


Ha valóban csak a feleség az ok, akkor gerinctelen a férfi.

2012. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Az nem mindegy, hogy MIÉRT nem látogatja.

Ugyanis az, hogy egy gyereket a szülei felnevelnek, nem jelenti azt, hogy jó a kapcsolatuk, olyan meg nincs, hogy kötelessége öket látogatni.

Egy egyedülálló anya sokszor nem akarja elengedni a fiát, nem akarja, hogy független legyen, és beleszól a fiatalok életébe, és ki akarja fúrni a menyét.

Ilyen esetben érthetö, ha nem akarja tartani sem e férfi, sem a feleség vele a kapcsolatot. Mellékesen egyáltalán enm biztos, hoyg tényleg a feleség az, aki nem akarja a kapcsoaltot.


A kérdezö szerintem ilyen anya, aki nem képes felfogni, hogy a fiának már saját élete van, és most is a menye ellen áskálódik.

2012. júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

"Szerintem ha felneveltek egy gyereket akkor kutyakötelessége, a szülővel tartani a kapcsolatot. "


Nos, ez csak szerinted van így... kérdésedből úgy tűnik, te a férj anyja lehetsz, akinek nem tetszik, hogy a fia megnősült, és már nem ül a szoknyáján.

Amellett, ha voltak a fiaddal vitáitok, azt miért fogod a menyedre? Lehet, hogy a fiad úgy látja, hogy az általad "nem akkora"-nak beállított viták azért komolyabbak voltak.

2012. júl. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Nos. Első blikkre azt mondanám, hogy papucsférj, de utána gondolva, inkább azt mondom, nem ítélkezem, mert nem ismerem a részleteket. Ki tudja? Lehet, hogy megvan az okuk a "fiataloknak", hogy nem látogatják a mamát. Ez csakis ők tudják. Te ki vagy a történetben?
2012. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%
szerintem meg kifogás... akármennyire is vannak viták, akármennyire is nem szereti a két fél egymást, attól még történhetne látogatás pl egyedül.. persze más kérdés ha volt ilyen, vagy ha az ilyen egyedül létek alatt más nem menne mint a feleség szapulása a kapcsolat rontása... akkor én se örülnék ha a férjem látogatná a szüleit
2012. júl. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
19%

szánalmas


szép kis példát mutat majd a saját gyerekének, csak aztán majd ne csodálkozzanak, ha nem lesz, aki egy liter tejet vigyen nekik a szeretetotthonba...

2012. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, talán anyuka se nevelhette túl jól, vagy érzelmileg nem állhatnak túl közel, mert egy ilyet egy feleség nem tudna megtÍltani, ha jó a kapcsolat egyébként. A páromnak nem jó az apjával a viszonya, bár felnevelni nem ő nevelte. Az apjáék rám fogják, pedig előtte se volt jó a kapcsolat, én mondtam a páromnak, hogy menjen, de én nem megyek. Szánalmasnak is tartom, hogy rám verik a sarat.
2012. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!