Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan férjről aki az anyját és a testvéreit nem látogatja, mert a felesége nem szeretné?

Figyelt kérdés
Szerintem ha felneveltek egy gyereket akkor kutyakötelessége, a szülővel tartani a kapcsolatot. Voltak viták de nem akkora viták, hogy ezért meg kellene szüntetni örökre a kapcsolatukat. Furcsának találom, hogy egy feleség ekkora hatással legyen a férjre és úgy gondolom, egy egyedülálló anyának joga van néha látni a felnőtt fiát.

2012. júl. 16. 20:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

nem ápolok fényes viszont az anyósommal, nem megyek el hozzá, de ha a párom megy, akkor egy szavam sincs. az édesanyja, felnevelte, neki köszönhet mindent. még szép, hogy elmegy hozzá, bevásárol neki, segít ahol tud.


nem tudjuk, h mi a konkrét ok. ha sértegette a feleséget, akkor talán még oké lenne, de engem is volt, h vérig sértett az anyósom, viszont ettől még a fia a fia marad, nem kérem, hogy ilyen mértékben szolidarítson.

2012. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én a gonosz feleség lehetnék,aki kikötözi a férjét,hogy ne is láthassa az aznyját.


De gyakorltilag nem igy van,ő nem akar menni még a közelükbe se,ő akart elköltözni az ország túlsó felére,mert annyira rosszul viselte hogy az anyja ki akarja sajátitani(ezért nem is volt normális kapcsolata majd 30 éves koráig).Én próbáltam rábeszélni,hogy most hogy már lelkileg nagyjából rendben van,látogassuk meg,csak az anyja,akkor is ha én mindenféle r.banc voltam,aki elveszi,stb,de párom nem hajlandó menni.Még az esküvőnkre se hivta meg a szüleit...

2012. júl. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!