Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan férjről aki az anyját és a testvéreit nem látogatja, mert a felesége nem szeretné?

Figyelt kérdés
Szerintem ha felneveltek egy gyereket akkor kutyakötelessége, a szülővel tartani a kapcsolatot. Voltak viták de nem akkora viták, hogy ezért meg kellene szüntetni örökre a kapcsolatukat. Furcsának találom, hogy egy feleség ekkora hatással legyen a férjre és úgy gondolom, egy egyedülálló anyának joga van néha látni a felnőtt fiát.

2012. júl. 16. 20:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
29%

Az,hogy jó nagy hülye férje van!!Ha tényleg ez az oka,hogy a feleség nem szeretné.Azon kívül meg,hogy mi történt,milyen veszekedések voltak a saját családját nem kellene megtagadnia.Lehet,hogy még szüksége lesz a segítségükre!Meg amúgy is,szülő csak egy van,

feleség meg lehet ugye több is!

Engem ha tiltanának se hagynám magam!Milyen már megszabni valakinek,hogy ne menjen a szüleihez!!!!!

2012. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
15%
Nem hiszem el, hogy van ilyen. Ilyen nem létezik! (: Tuti.
2012. júl. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ, miért. Szerintem nem kutyakötelességük. Hallottam már olyan sztorikat, amiknél simán megértettem, hogy miért nem hajlandó a feleség kérésére a férj látogatni a kedves anyukát, bár ott sem az volt, hogy csak a feleség miatt, hanem a férj is úgy gondolata, hogy az kicsit sok(k), amit az anyja művel. Egyébként mondjuk az én nagymamám volt olyan, hogy hülyének nézett minket, kihasználta apukámat, közben az összes pénz, amit tőle kunyerált el, ment a nagybátyámékhoz, mert ő volt a kedvenc gyerek... minket sosem látogatott, nem érdekeltük öcsémmel, de azt elvárta volna, hogy nyaljuk a talpát...


De itt gyakorin ezeknél sokkal durvábbakat láttam. Csak pár példa:

-ok nélkül ribancozza meg egyéb szavakat használ a feleségre, csak mert nem szimpatikus neki meg mert elveszi a háztól a kicsi fiát

-olyat mond, hogy inkább vetessék el a gyereket, amikor a nő terhes (meg más nőkkel ismerteti a fiát direkt stb.)

-elissza, eljátékgépezi a pénzt, a fia összesa fizetését erre költi/költené, és hisztériázik, mikor a fiú már nem adja haza az összes pénzt, mert családot alapít...

2012. júl. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%
El tudok képzelni olyan helyzetet, amilyenben egyetértenék vele. Pl. az anya sértegeti a feleséget, választásra kényszeríti a fiát...
2012. júl. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
92%

Jókat röhögtem a papucs kifejezéseken.

Én is egy ilyen "fiú" vagyok, már férj és apa.

Az anyám mai napig azt híreszteli, hogy a gonosz feleségem tart vissza tőle.

A jó fenéket!

Alig vártam, hogy lelépjek arról a puccos helyről, ahol soha egy ölelés nem volt, mindenütt a pénzt nézték, mint akik begolyóztak. Mikor leléptem, mindent a feleségemre kentek, akit utáltak, mert nem "kékvérű". Megjegyzem, az én családom sem az, csalásokból lett olyan gazdag, amilyen, és ettől undorodom.

Szóval nem kell minden ilyen esetet papucsférjesnek kiáltani, mert én hozzá nem szólnék még egyszer anyámhoz, nem érdekel, hogy ő szült. Mellesleg azt sem tudja, hogy a feleségem mai napig emlegeti, hogy menjek, és beszélgessek el vele, szóval ő még inkább a békülésre ösztönözne, de nem vagyok hajlandó, hányok tőlük!!! Ráadásul a testvéremet is elcseszték.

2012. júl. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
86%

"Szerintem ha felneveltek egy gyereket akkor kutyakötelessége, a szülővel tartani a kapcsolatot."


Na itt a hatalmas tévedés. ha felneveltek egy gyereket, és JÓL nevelték fel, akkor az az ember magától is látogatja a szüleit néha, amikor szükségét érzi, a szülő peidg örül annak, amikor meglátogatják.


Ha nem jól nevelték, akkor nem fogja látogatni, vagy nem tud elszakadni soha.


Egyedülálló anyának vagy nem egyedül álló anyának is joga van látni bárkit, mert ennek nincsen köze az egyedülállósághoz. (Ne gyere nekem azzal, hogy mennyit tettél egyedül álló anyaként a gyerekedért, mert az a TE kutyakötelességed volt, (hiszen vállatad a gyreket is meg az egyedüllétet is), mint szülőnek, és nem várhatsz érte semmit!Ha kapsz, az j, de nem várhatod el, mert az agresszió!


Jogod van hozzá, igen. De vajon akar-e látni téged a fiad? Az eszedbe jutott-e már, hogy nem a felesége "nevelte" el tőled, hanem csak segített neki rólad leszakadni, mert maga is szeretett volna messzebb kerülni tőled? Gondolkodtál-e már azon, hogy te milyen anya voltál? Mit tettél vele? Hogyan nevelted?


Ha te úgy gondolod, hogy minden tekintetben jól nevelted, és valóban a fiadat a neje szakította el tőled, akkor sem marad más választásod, mint ehhez jó képet vágni, mert ez az ő döntésük. Nem mászkálhatsz a nyakukra, hogy jogod van látni őket, mert az már nenm jog a részedről, hanem agresszió. Az ember nem mászkál oda,ahol nem szívesen látják, ahova nem hívják. ha erőszakosan mászol a nyakukra, hogy neked jogod van erre, akkor csak azt érted el, hogy előbb-utóbb becsapják előtted az ajtót. És meg is érdemled.

2012. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
85%

Kizártnak tartom, hogy a fiad nyakához kést szorít az asszony, hogy ne találkozzon veled.

Biztos fáj, hogy a fiad nem kíváncsi rád, de erről ugye tudod, hogy nem egy harmadik fél tehet?



Hiába pontoztatok le az előző válaszomnál amiben azt írtam, hogy ilyen nincs. Nincs is! Nincs olyan férfi aki csak azért nem látogatja az anyját, mert a felesége azt mondja, hogy nem teheti. Egyértelműen több van a dolog miatt és ez amúgy is képtelenség volna.

2012. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
nem miatt hanem mögött*
2012. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18%
Tipikus papucsférj,gondolom a nő tartja el
2012. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem az anyja vagyok.
2012. júl. 16. 22:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!