Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz hülyének mindenki,...

Miért néz hülyének mindenki, amikor elmondom, hogy ki nem állhatom a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Sosem jöttem ki a gyerekekkel, mindig is taszítottak, főleg az újszülöttől kb. 7 éves korig tartó réteg. Ha ez szóbakerül, akkor elmondom azt is, hogy soha nem szeretnék gyereket, erre mindenki beszól, meg utána lenéznek. Ezt miért csinálják? Miért nem mindegy nekik, hogy én hogy szeretném élni az életemet?
2012. júl. 18. 19:18
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem kell hangoztatni, hogy nem szereted őket. Azt se kell elmondani, hogy egyáltalán nem akarsz gyereket. Nem kell hazudni. Mondd azt, hogy MOST nem akarsz gyereket. Azt meg magadban tedd hozzá, hogy az a most az nálad 10 év múlva 20 év múlva is tartani fog.

Én sem hangoztatom, hogy gyűlölöm a macskákat, pedig 2 merőben eltérő dolog... De ugyanúgy balga szemmel néznek rám.

2012. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!