Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz hülyének mindenki,...

Miért néz hülyének mindenki, amikor elmondom, hogy ki nem állhatom a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Sosem jöttem ki a gyerekekkel, mindig is taszítottak, főleg az újszülöttől kb. 7 éves korig tartó réteg. Ha ez szóbakerül, akkor elmondom azt is, hogy soha nem szeretnék gyereket, erre mindenki beszól, meg utána lenéznek. Ezt miért csinálják? Miért nem mindegy nekik, hogy én hogy szeretném élni az életemet?
2012. júl. 18. 19:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%
Semmi baj azzal, hogy utálod őket, és nem akarsz, de mi a fenének kell ezt hangoztatni? Ki nem sz@rja le? Ne mondd, és akkor nem néznek le.
2012. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem magamtól hangoztatom, de ha rákérdeznek akkor nem fogok hazudni.
2012. júl. 18. 19:34
 13/21 anonim ***** válasza:
72%
Mert mindenki azt hiszi, hogy konkrétan az ő gyerekét utálod.
2012. júl. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
21%

Mert ez kb olyan felesleges info, mintha azt kozolned, hogy kakilas utan nem torlod meg a fenekedet.

Neked igy jo, igy kerek, de masnak nem kell rola tudnia, mert a legtobb ember kitorli es furcsan fognak rad nezni, amiert te nem.

Bocsi a hasonlatert, de erted.

A legtobb ember szereti a gyerekeket, ha te nem, akkor nem, de ezen senki sem bukik ki addig, amig nem tarod fel az infot. Felesleges hangoztatni, felesleges gyozkodeshez es ertetlenkedeshez vezet.

2012. júl. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
72%
Én is utálom az idegen gyerekeket irritálnak nagyon. Bár én ettől szeretnék sajátot, mert a családtagjaim gyerekeit szeretem. De amúgy senkinek semmi köze hozzá, ki miért akar/nem akar gyereket.
2012. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

a legtöbb gyerekkel én is úgy vagyok, hogy menjen már arrébb, mert visít, nem tud normálisan viselkedni, hisztizik, stb.

az értelmes aranyos kölykökkel elvagyok, szívesen foglalkozom velük.


személy szerint szeretnék saját gyereket, de azt tuti úgy fogom nevelni, h megtanuljon viselkedni, ne kelljen szégyenkeznem miatta.

most gyűjtöm a tapasztalatokat, infókat, hogy hogy tudnám ezt jól kivitelezni. aztán ha érettnek érzem majd magam, akkor belevágunk.

2012. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
25%

Az a normális aki szereti a gyerekeket,ez belénk van kódolva,ezért néznek le!De ezt te is tudtad nem?!


Egyébként annyira uncsi már ez a téma,naponta 10 ilyen kérdés!Max 15éves lehet itt a válaszolók többsége.Divat lett gyerekeket utálni?mi jöhet még????

2012. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
35%

Két dolgot tudok elképzelni:

1) tisztában vagy vele, hogy az emberek 90%-a nem tud utálni egy gyereket csak azért, mert létezik, így a véleményeddel, ha nem is egyedül, de majdnem egyedül vagy. Soha senki nem nézett le téged ezért, nem szólt be senki, viszont úgy érzed, hogy lenéznének és beszólnának, úgyhogy idejössz rinyálni, mintha megtörtént eset volna és igazolást keresel.


2)Szóba jött, te azt hitted, mekkora császár leszel, ha bejelented, hogy az evolúcióval, és az átlag gondolkodásmóddal szembemenő érzéseid közkinccsé teszed, majd néztek egy nagyot, megkérdezték, miért gondolod, és rád hagyták, te meg továbbgondolva itt keresel önigazolást, hátha nem vagy akkora hülye, mint ahogy majdnem hitted.


Ez tipikusan olyan kérdés, csak pepitában, mint az "én vagyok a hülye abnormális, hogy 13 évesen nem dugok senkivel, nem iszom, nem drogozom, mert rajtam kívül minden korosztálybelim ezt csinálja ám, fényezzétek a hátsóm, hogy én aztán jól gondolom, mert amúgy engem mindenki lenéz érte".


Látszik, hogy nyári szünet van.

2012. júl. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
43%

Utolsó! Látom te is rájöttél, hogy miért járnak ide egyesek! :)


Ez nagyon egyenes, érthető megfogalmazás volt! magam sem írhattam volna szebbet!

2012. júl. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Köszi. Látszik, hogy sokan magukra is ismertek, és nem tetszett nekik a tükör:)
2012. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!