Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Egy kicsit...

Mit csináljak? Egy kicsit bonyolult helyzetben vagyok. (történet lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok

33 éves férfi vagyok, és lenne némi gondom. Van egy nagyon helyes barátnőm, aki nagyon okos, szép, stb...tényleg. Ő 32 éves. Nos...már 6 éve együtt vagyunk, és elhatároztam, hogy meg szeretném kérni a kezét mert nekem ő kell. Azonban ezzel van némi gond... Nem teljesen azonos az anyagi helyzetünk, de persze erről ő nem tehet. Én igyekszem mindent megadni neki, de sok problémához vezetett ez az elmúlt 6 évben. Majdnem az egész baráti társaságomat dobtam miatta, mert nem voltak hajlandók elfogadni őt, hogy hozzám tartozik, szemét módon viselkedtek vele, és keresték, hogy hol tudnak belekötni. Persze én ezt igyekeztem nem hagyni, és pont ezért majdnem az összes addigi barátommal megszakítottam a kapcsolatot mert nekem Ő sokkal fontosabb volt. Próbáltam tenni ellene, de állandóan úgymond "kísértette" őt az , hogy neki más az anyagi helyzete mint az enyém. Nagyon szeretném megkérni a kezét, mert imádom őt, de nagyon félek, hogy nemet mond ezért. Lehet, hogy ezt most hülyeségnek tartjátok, hogy félek, de tényleg. Ő nekem azt mondta, hogy megpróbál nem törődni vele mert ő is nagyon szeret engem, de én nem akarom, hogy szenvedjen soha többet. Ő ugyanolyan ember mint én vagy bárki más, és megérdemli, hogy tisztelettel bánjanak vele is. Mindazonáltal, hogy nem azonos az anyagi helyzetünk, tanult nő, okos, intelligens, érdeklődő, és nagyon nagyon szép...Tényleg ilyet kívánna mindenki magának. (ezt a nem azonos anyagi helyzetet ne úgy képzeljétek, hogy nyomorog, csak ő nem jár Mercedes-szel, meg BMW-vel, meg ilyesmik, és nem is igényli) De mit mondjak neki szerintetek? Félek, hogy nemet mond azért, mert annyit kellett szomorkodnia "miattam" az elmúlt 6 évben, és valahol meg is érteném, de nagyon nagyon szeretem őt. :-(


2009. júl. 17. 10:20
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 Srapnel ***** válasza:
26%

Te most magadat győzködöd? Ember, te a világ összes kliséjét felvonultattad egy szegény lánynak. A kezét is úgy kérted meg, ahogy neked jó. Amilyen környezet a tied és nem az övé. Érted már, miről beszélek? Amikor a csórósága zavarja, te még jobban el akarod halmozni?


Ettől még lehettek boldogok, de nekem az egész gyanús. Az egész sztori itt nem kerek.

2009. júl. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szép történetet... Tényleg mint a mesében. Gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!!! Olyan jó volt végigolvasni a válaszaidat. Ritka az ilyen történet ebben a mai világban. Becsüljétek meg egymást és éljetek boldogan!!!
2009. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
100%
SOK BOLDOGSÁGOT:)
2009. júl. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 A kérdező kommentje:
Köszönjük. Én nagyon igyekszem/fogok igyekezni, hogy mindketten ( ő is meg a picink is) nagyon boldogok legyenek.
2009. júl. 21. 15:46
 55/63 Srapnel ***** válasza:
82%
Aha, rájöttem, hogy mi zavart az egész sztori elolvasásában. Az, hogy külsőségekről kb. 10x több szó volt, a lányról meg szinte alig tudtunk meg valamit. Az ő gondolatairól semmit. Te ismered őket?
2009. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
100%
17.07-es irigykedik. Jól látom? :-P
2009. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
100%
Én is irigykedem:D
2009. júl. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 Srapnel ***** válasza:
69%
Már mire irigykednék? A kérdezőre? Férfi vagyok és hetero. A nőjét? Nem tudtunk meg róla semmit. A kérdező mindenféle nagyzoló tevékenységéről annál inkább. A szavaival azt mondja, hogy a pénz nem számít, miközben a viselkedésével totálisan az ellenkezőjét csinálja. Nekem az egész úgy sekélyes, ahogy van. Az is lehet, hogy kamu a kérdés is és egy 18 éves lány írta le a vágyait.
2009. júl. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
52%
Jajj, gondoltam, hogy férfi vagy :-D Légyszives, örülj már mások örömének, és ne kötöszködj! Összeházasodnak, babát várnak, csodás dolog, kész, ennyi.
2009. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 Srapnel ***** válasza:
Nekem végül is mindegy, én nem sajnálom a boldogságukat tőlük, de javíts ki, ha tévednék: a kérdező tette föl itt a kérdését és közölte velünk, hogy problémája van.
2009. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!