Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érzem magam nőnek a párom...

Nem érzem magam nőnek a párom mellett, mert nincs benne egészséges féltékenység sem felém, normális ez?

Figyelt kérdés

Lassan ott tartok, hogy ki provokálom, de ez egyik félnek sem lenne jó.

Azt mondta, addig örüljek amíg megbízik bennem, mert ő vagy nem féltékeny, vagy betegesen.



2012. aug. 16. 14:42
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
pl: Van egy taxis pasi akivel mindig utazom, hívogatott folyamatosan egyik hétvégén,, a pasimat nem érdekelte ki az és hogy pontosan miért is keres.(mert nem lesz 2 hétig, szabin lesz) Majd kimentem beszélgetni a kertbe, húztam az időt, de szart rá!!
2012. aug. 16. 14:53
 12/29 anonim ***** válasza:
95%

Ez a te problémád.

Az az ember féltékeny, akinek önértékelési zavara van. A párodnak nincs, és ez nem hátrány.

Neked viszont elképzelhető, hogy van, mert nem találod magaban a nőt.

2012. aug. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
95%

"Nem érzem magam nőnek" = Önértékelési probléma.

Ennyi. Hiába nem akarod elhinni.

2012. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen megertelek. Nalunk ugyanez volt, nulla feltekenyseg a reszerol. En viszont feltekeny voltam, mert o rendszeresen beszelt itt ott chaten mas nokkel. Bar neki nagyon sok nonemu baratja van, akik tenyleg csak baratok, zavart hogy olyanokkal is beszel akit nem is ismerek pl. O allandoan azt mondta hogy dehat csak baratok miert zavar, nem ad okot ra. Na, annyi lett, hogy en is szepen elkezdtem csevegni mas pasikkal. En is barati szinten, tenyleg semmi olyasmirol nem beszeltunk ami akar kicsi is felreertheto lett volna. Es lass csodat, eszrevettem hogy picit zavarja :) Direkt volt hgoy nyitvahagytam a chat ablakot hogy ha akarja megnezhesse, es latom hogy tenylg megnezte :) Nem rendez jelenetet meg semmi, de beszelgettem azota errol vele megint, allitolag nem feltekeny, de azert mindig megjegyzi hogy mostanaban mennyit chatelek, azelott nem tettem. Hat ugy gondolom ha neki van joga, akkor nekem is. Azota sokkal jobb a kapcsolatunk, nem feltekenykedik, de tudja hogy nem o a vilagon az egyeduli akit erdeklek. Mert en mindig azt ereztem hogy tul biztos a dolgaban. Ez most helyreallt.
2012. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
93%

Ugyan, dehogy van egészséges féltékenység!

Egészséges személyiség van, amelyik tisztában van vele, hogy senkit nem birtokolhat, hanem aki mellette van, az önként marad mellette, nem azért, mert ragaszkodik hozzá vagy mert féltékenykedik.

Akinek egészséges az önértékelése, az pontosan tudja, mennyit ér, sem alá, sem túl nem becsüli magát. És tudja azt, hogy ha a párja szereti őt, akkor "elég jó" ahhoz, hogy ne hagyja el másért. Innentől nincs helye féltékenységnek.

Az féltékeny, aki meg van győződve róla, hogy a párja, amint talál egy jobbat, azonnal elhagyja.

2012. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Vannak problémáid.

6 éve vagyunk egyutt a férjemmel (2 éve házasok). Egyikunknek sincs eszében, hogy most féltékenyek legyunk egymásra. 1000 százakékig megbízunk egymásban. Már rég rossz, ha féltékenykedni kell, foleg ha még ezt provokálod is. Egyszer majd megunja a párod és majd akkor lesz okod a féltékenykedésre. Amugy mind a ketten szoktunk hulyéskedni, "flortolgetni" mással, de ezt nem vesszuk komolyan.

2012. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Te nem emiatt nem érzed magad nőnek.


Most komolyan az a baj, hogy nem kérdezte meg kivel beszélsz telefonon?


Dugjál vele aztán meglátod, hogy tényleg féltékeny-e.


Istenem. Ez annyira női logika, hogy én sem értem pedig nő vagyok.

2012. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Én megértelek az én párom is hasonló,az elején még féltékeny volt,de most már kevésbé,vagy inkább egyátalán nem érzem ,hogy az lenne,ő azt mondja örüljek,ennek mert ő nagyon féltékeny volt régen,de bennem annyira megbizik,mint soha senki másban,ez tényleg tök jó,de attól még nekem jól esne ha néha érezném,hogy aggódik,féltékenykedik,és szerintem igenis van egészséges féltékenység,ha szeret valakit az ember,van egy kis félsz benne,hogy elveszitheti ,valaki más miatt.
2012. aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
91%
Itt a tökéletes pèlda rá,hogy a nőknek semmi se megfelelő!
2012. aug. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
67%

Sejtem mire gondol a kérdező. Talán nem is a féltékenység lenne a helyes szó rá, mert ez így túl durva. Hanem az, hogy azért egy picit érdekelje már a párját, hogy mi van vele, kivel beszélget, és ha "ismeretlen" pasi az illető, akkor egy picit "bökje a csőrét", hogy ugyan miről diskurálhatnak.


Gondolom, hogy már sikerült eljutni arra a pontra, amikor élnek kényelmesen egymás mellett, a pasi megszokta, hogy ott van mellette a nő, és tökéletesen biztos benne, hogy ez sosem fog változni, a nő mindig ott lesz. Ez tök úgy hangzik, mint egy túlságosan is elkényelmesedett kapcsolat, amiből már egyre több minden hiányzik. Csak a kérdező pillanatnyilag egyetlen problémára koncentrál, hogy a párja majdhogynem érdektelen az ő irányában.


Jól gondolom?

2012. aug. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!