Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érzem magam nőnek a párom...

Nem érzem magam nőnek a párom mellett, mert nincs benne egészséges féltékenység sem felém, normális ez?

Figyelt kérdés

Lassan ott tartok, hogy ki provokálom, de ez egyik félnek sem lenne jó.

Azt mondta, addig örüljek amíg megbízik bennem, mert ő vagy nem féltékeny, vagy betegesen.



2012. aug. 16. 14:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
93%

Ha kimegy a kertbe hosszan telefonálni, akkor azt akarja, hogy ne halljam. Ha megbízok benne, akkor ez csak annyi, hogy ez az ő magánügye, nem tartozik rám/nem traktál vele.

Ha nem bízok benne, vagy nincs önbizalmam, akkor féltékenykedek és nyomozok ilyenkor.


Vagy átlátok rajta, hogy azért csinálja, hogy féltékennyé tegyen. Ettől szintén nem leszek féltékeny, mert hiszen nem az az intenciója, hogy megcsaljon. Viszont jelzés, hogy valami nincs rendben, vagy az ő önbizalma, vagy a kapcsolatunk helyzete. Ilyenkor azért lépni kell valamit.

2012. aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Hát én is kilennék ha hosszan beszélnék egy pasival elvonulva és a páromat egyáltalán nem is érdekelné. Nem is a féltékenység, hanem a féltés miatt. Kérdező, szerintem kérdezz rá, gondolom, ha szeret megnyugtató választ ad.
2012. aug. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Igen, jól gondolod kedves válaszadó ( ma 18:17). Annyi különbséggel, hogy nem élünk együtt. Tehát nem lehet neki kényelmes a kapcsolat.


Rákérdeztem. Azt mondta, hogy örüljek neki stb... de akkor is hiányzik valami.

2012. aug. 16. 20:02
 24/29 anonim ***** válasza:
92%

Belőled hiányzik, bármi is az. És a párod, ha meg is tudja adni, az csak átmeneti.

Gondolkozz el azon, hogy ha mellette nem érzed magad nőnek, akkor ezek szerint egyedül sem. Akkor mitől vagy nő? Attól, hogy van pasid, aki mellesleg féltékeny? Ez így azért elég vacakul hangzik, nem?!

2012. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Én is tudom miről beszélsz de vannak ilyen pasik az enyém is ilyen. 2 évig 0 féltékenység, rengeteg férfi barátom van, egyik se zavarta még jóba is lett velük. Volt, hogy buliba bepróbálkoztak a szeme láttára nálam és semmi. Azt mondta nagy lány vagyok már majd én lerendezem, megbízik bennem stb...de azért engem is zavart ez az érdektelensége. Most megmutattam neki egy sms-t amit egy srác írt nekem akit ő nem ismer. Annyi volt az sms-ben, hogy nagyon tetszek neki. Elmondtam páromnak, hogy egy sportoló srácról van szó, nagyon jól néz ki és simán összejönnék vele, de mivel már Ő a párom így nem kell. Őszintén csak az igazat mondtam. Na aztóta látom, hogy kicsit félt hogy elveszthet. És igen bevallom jó érzés, hogy kicsit elgondolkozik azon hogy vannak más pasik is akiknek tetszhetek.
2012. aug. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
92%
#25: Ha a párod ezt csinálná veled (sms-es példa), neked jó érzés lenne? Főleg, ha arra gondolsz, hogy ő bizony jól érzi magát attól, hogy te azt érzed, hogy elveszítheted? Érdekes.
2012. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
64%
Te beteg vagy! az a normális ha valaki nem féltékeny! az azt jelenti, hogy bízik önmagában és bízik a párjában is!
2012. aug. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
mindég ez a féltékenységi tema,inkább örülj hogy nem féltékeny mert ha az volna akkor az volna a bajod fogad el így ha mar jo a kapcsolatod akkor tanuld meg meg becsülni és ne a hibát keresni benne
2012. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%

Ne hallgass a kreténekre!

Tudom mit érzel! Flörtölgetni, beszélgetni kell pasikkal, bezsebelni az elismerö pillantàsokat, nekem az vàlt be!

Nem vagyok dagadék mint az itt vàlaszolo miss tökélyek, ugyhogy nekem csak ez marad.

2015. jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!