Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van buta rokonod, barátod,...

Van buta rokonod, barátod, munkatársad, ismerősöd?

Figyelt kérdés
Ha igen, miben nyilvánul meg?
2012. aug. 28. 15:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
51%

Apám felesége az esküvő napján bemutatkozott (akkor láttam először)

"Szia, én vagyok apád vőlegénye."

No comment.

2012. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Van, hiszen az ember mindenféle emberekkel kapcsolatba kerül. Általában egy kicsit is összetettebb gondolatmenetet már nem értenek meg, illetve általában ehhez olyan mértékű tájékozatlanság társul, hogy sokszor elképedek rajta.

Mindamellett sokan közülük kedves, jószándékú emberek, így könnyen tolerálható a butaságuk. Egy-két olyan ismerősöm van, aki buta, de legalább bunkó és rosszindulatú is - őket viszont kerülöm, ahogy tudom. És azt hiszem, nem csak én vagyok ezzel így, mert többen közülük panaszkodtak már, hogy nincsenek barátaik, és nem értik, miért..

2012. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
#11 - ez inkább vicces nyelvbotlás, nem butaság.
2012. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

buta barátaim nincsenek, mert nem barátkozom olyanokkal, akikkel nem egyezik az értelmi szintünk. (ezt nagyképűség nélkül mondom, és nem azt állítom, h Nobel-díjas kutató szintjén vagyok, de azért sülthülye sem.)


nos, buta munkatársam van egy pár sajnos, de szerencsére vannak értelmes kollegáim is, szóval van kivel röhögni az "elmés" megszólalásokon. :) folyton okoskodnak, azt hiszik, hogy ők szarták a spanyolviaszt.

ismerősből is akad néhány, de velük is max a minimálisat beszélem, mert 2 mondat után vagy röhögnék, vagy sírnék. vagy a kettő egyszerre.


a legrosszabb, mikor a butaság szorgalommal párosul. a lexikális tudás hatalmas, de a logikai érzék, és az életben eligazodási képesség minimális. asszem ezekre mondják, hogy szakbarbár.

2012. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok, nem nyelvbotlás volt, és később a Győri édes keksz receptjét is el akarta kérni, mikor anyukám viccelődött, hogy milyen finom kekszet sütött.
2012. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Van.Hajaj.
2012. aug. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Van sajnos, sógornőm. 2 diplomája van, mégis mond néha olyanokat, hogy a hajam az égnek áll. A csekk kitöltése már bonyolult feladat, mégis szereti osztani az észt, mondván, hogy ő diplomás.

Beszélgetni nem nagyon szeretek vele, mert van sok olyan alkalom, mikor olyanokat mond teljesen magabiztos meggyőződéssel, hogy a fejemet fogom. Kerültem már miatta így kínos helyzetbe. Az életről, a szerelmi dolgokról fogalma sincs, de ő váltig állítja, hogy tudja mi kell egy boldog párkapcsolathoz....(előző férjétől elvált)


Tudom, hogy ő másban jó, nem is nevezném annyira sötétnek, inkább tudatlannak. Van még pár ilyen ismerősöm. Sajnos a diploma nem feltétlenül egyenlő a magas eszességgel.

2012. aug. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Van. Nővérem dettó ilyen. 25 éves létére fogalma sincs, hogy például hol kell személy vagy diákigazolványt igényelni, nem tud csekket kitölteni, fogalma sincs a szerelemről. Eddig egy darab tartós kapcsolata nem volt, mégis váltig állítja, hogy mellette akárki boldog lenne.

Könyvelői szakmája van, de az adóbevallását mással csináltatja meg, mondván ő "hátha véletlenül elrontja". (no comment....)


Volt olyan osztálytársam nekem is, mint amit az egyik válaszoló írt. Magabiztos volt, mindíg jelentkezett, de az esetek többségében olyan logikátlan butaságokat mondott, hogy el nem hittem, hogy tényleg bekerült valahogy a gimibe. Azt hitte szegény, hogy nagyon is logikusan gondolkozik, holott ez egyáltalán nem volt rá jellemző. Ki is beszélték a háta mögött sajna....

2012. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A 11-nek,nyelvbotlás lehetett mert én is úgy jártam,hogy azt hittem elsüllyedek szégyenemben. Szegény Koma asszonyomat temettük és a temetési részvétnyilvánításkor azt találtam mondani az anyósának: én vagyok Zs...nászasszonya /annak aki meghalt/. Pedig nincs is fia neki sem.
2013. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hajjaj! A buta embereknek borzasztóan nagy hangjuk van,Ők az okosok. ezzel leplezik a tudatlanságukat. És ami a pláne ilyen nők kapják a legjobb pasikat! Ráadásul lusták is!
2013. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!