Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van buta rokonod, barátod,...

Van buta rokonod, barátod, munkatársad, ismerősöd?

Figyelt kérdés
Ha igen, miben nyilvánul meg?
2012. aug. 28. 15:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem minden kollégám nagyon buta, nagyon nehéz elviselni őket. De sajnos a buták nagyon jól elvannak egymással, a sok marhaságban szépen egyetértenek, úgyhogy kisebbségben vagyok. Úgy lehet elviselni őket, hogy nem azért fizetnek, hogy jól érezzem magam, hanem ez egy munkahely, itt nem kell szeretni a másikat.
2014. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Hajaj, nem is kevés. Főleg lányok/nők.

Nézz szét egy plázában,ott süt az értelem aztán az emberekről nagy átlagban.

Jó, én sem vagyok egy lángész, meg vannak a magam problémái, nem is kicsit (tanulás terén), de pl. van egy ismerősöm, aki szegény annyira buta, egyszerű lélek, ha bármit kérdezel tőle, 100x visszakérdez, és csak néz, mint ha még te lennél a hülye, vagy téged oszt ki.

2015. jún. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Volt nálunk egy ilyen, tipikus szőke nő. ( Én is nő vagyok.) Nem tudta, hol van Vác ( Pesten dolgoztunk.)
2022. febr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!