Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Cigizés miatt elhagyni?...

Cigizés miatt elhagyni? Szerintetek "szigorú" vagyok?

Figyelt kérdés

Nekem valahogy nem fér bele ez a szokás az életembe, mindkét szülőm cigizik, hát undorítóan köhögnek mindketten, undorodom a cigitől is.

A barátom - mint kiderült - cigizik. Eleinte nem zavart, aztán mondta, hogy leszokik, majd kiderült, hogy hazudott és nem szokott le.


Most megint ilyen rohadt büdös cigiszaga van, este várjak a lefekvéssel, mert ő még lemegy cigizni egyet, mert ideges.


Szóval elegem van ebből, szerintetek szakítsak emiatt? Utálom a cigiszagot, hányni tudnék tőle, ha megérzem a haján.


2012. szept. 1. 23:29
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
50%

Én is azt mondom, hogy az első percben érezned kellett rajta a cigi-szagot, hogy-hogy nem vetted észre??

Csak azóta zavar, hogy szóba-került, hogy még mindig cigizik, addig amíg úgy tudtad, hogy nem szívja, addig észre sem vetted???


Szállj magadba kislány!

Vagy nem is zavar a cigiszag, vagy az egész egy kitaláció.

2012. szept. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
83%

Én nem cigizek, és a párom sem. Nem is kezdenék olyannal aki cigizik és akkor tiszta a kártya.

Nem rég volt az eljegyzésünk, ha elkezdene cigizni a párom, nyilván már nem szakítanék vele, de addig nyüstölnék, míg abba hagyja.

2012. szept. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
70%
ha ennyire ki vagy élezve rá, akkor hogy hogy csak egy idő után vetted észre? addig nem érezted a haján, most meg igen? ráadásul egy ideig nem is zavart, most meg már annyira, h a szakításon gondolkodsz... szerintem nem kizárólag a cigiről van szó: kiszerettél belőle/ rájöttél, h nem hozzád való/ sosem szeretted igazán. a cigarettázás pedig apropó a szakításra. mindazonáltal ha ennyire nem megy, akkor nem érdemes együtt maradni. énnem szakítanék a cigi miatt, de megértem, ha valakinél kizáró ok. csak akkor legközelebb legyél következetesebb. az hogy egy ideig nem zavar aztán meg kivered a cirkuszt és szakítással jössz, elég következetlenné és követhetetlenné tesz téged
2012. szept. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
69%
én szakítanék. Cigiellenes vagyok, legalább a választottam se legyen az. Azért ennyire nem különbözhetünk.
2012. szept. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
24%
Ezt a baromságot.Ha tényleg szeretnéd,akkor elfogadnád ezzel együtt,bármennyire is undorító,nem pedig a szakításon gondolkoznál egy ilyen hülyeség miatt.Vagy kompromisszumot kötnétek,hogy kevesebbet cigizzen.
2012. szept. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem is a cigi csak ürügy, mert menekülni akarsz a kapcsolatból.

Persze jobb előbb, mint később, de légy őszinte magadhoz, és őhozzá, legyen benned annyi gerinc, hogy megmondod neki őszintén, hogy már "kiszerettél" belőle. Ezzel a cigis vagy, büdös vagy szöveggel max. csak bűntudatot ébresztel benne, ami egyáltalán nem tisztességes tőled!

2012. szept. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
50%
25 vagyok.Melyik egészségmániás pontozott le pár perccel ezelőtt nullára?Amúgy tudtátok,hogy a testi egészség elsősorban lelki egészségtől függ?Teletömheted magadat biokajával és kerülhetsz minden más káros dolgot,hogyha lelkileg nem vagy ép,úgyis beteg leszel.
2012. szept. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:

Ez a Te butaságod volt, Kérdező! Az elején is tudtad, hogy dohányos a pasi, és erre fel megpróbáltad megváltoztatni. Hát ne tedd! Ő ilyen és így ismerted meg. Nem kell olyannal rabolni egymás idejét, akivel már előre lehet tudni, hogy valami fontos dologban nem egyeztek!!

Remélhetőleg legközelebb előrelátóbb leszel!


24N

2012. szept. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
Ne is törődj vele. Egy fél órával ezelőtt még én is 100-as voltam, most meg már az 50-et sem érem el. Ez van!
2012. szept. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
31%

OFF: #27, pontozni voltaképp azt lenne értelme, hogy a kérdésre válaszol-e a válaszoló, csak hát a mindenféle netharcosok (abortusz-ellenes, dohányzás-ellenes, vaskalapos konzervatív, stb) aszerint nyomogatnak, hogy a válasz mennyire tetszik nekik...

ON:

Kérdező, neked meg ujra elmondanám, hogy ha emiatt akarsz szakítani, inkább szakíts, a srác jobban jár vele, mint ha 2 évente újabb és újabb elvárásokkal találod meg, és végül a magad képére formálva elveszed tőle a saját életét.

2012. szept. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!