Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Cigizés miatt elhagyni?...

Cigizés miatt elhagyni? Szerintetek "szigorú" vagyok?

Figyelt kérdés

Nekem valahogy nem fér bele ez a szokás az életembe, mindkét szülőm cigizik, hát undorítóan köhögnek mindketten, undorodom a cigitől is.

A barátom - mint kiderült - cigizik. Eleinte nem zavart, aztán mondta, hogy leszokik, majd kiderült, hogy hazudott és nem szokott le.


Most megint ilyen rohadt büdös cigiszaga van, este várjak a lefekvéssel, mert ő még lemegy cigizni egyet, mert ideges.


Szóval elegem van ebből, szerintetek szakítsak emiatt? Utálom a cigiszagot, hányni tudnék tőle, ha megérzem a haján.


2012. szept. 1. 23:29
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

#50 - tökéletesen igazad van, az ember mindig a jobbra törekszik. És akkor meg ugye jön a kérdés, hogy ki mit tart jobbnak, ami viszont az emberből magából jön, és egy minimális közmegegyezés kivételével (mondjuk a gyilkosságot szinte senki sem tartja jónak, ilyenek) tökéletesen egyedi.

A minap volt itten egy kérdés, ahol férfiú azon agonizált, hogyan tudna barátnőt szerezni, a többi férfiú meg elkezdte oltogatni a hülyeséggel, hogy kocsi meg bankszámla kérdése. Én mondtam, hogy ezt el kell felejteni, erre meg nekem estek, hogy "de 10 nőből hány kérdez ilyent az első randin???..."

Hát tőlem sehány:) Tudniillik a létezésemmel nyilvánvalóvá teszem, hogy más az értékrendem, tehát az ilyen nők fognak elkerülni - ami nyilván jó, úgyse lenne működő kapcsolat - és a hozzám hasonló értékrenddel bírók meg megtalálni. Akik viszont nem foglalkoznak kocsival meg bankszámlával...

Na, egy ilyen nyilvánvalóvá tételnek pl. jó a dohányzás is, életem legeredményesebb "csajozós korszaka" kb az volt, amikor munkanélküliként időnként a dekket kerestem a járda mellett:)))

2012. szept. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

Hát igen, az nagyon fontos, hogy értékrendben hasonló legyen a párunk, tehát ilyen szempontból sem igaz az, hogy az ellentétek vonzzák egymást.

Az is egy probléma, hogy az emberek általánosítanak (csak ez meg az kell a nőknek, stb...), holott minden embernek egyedi szükségletei vannak, persze rengeteg agymosott van, akik nem a saját elvei szerint élnek.

2012. szept. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim válasza:
Hát szerintem kissé önző lehetsz ha sajátmagad miatt akarod leszoktatni párod a cigizésről, megérteném ha párod egészsége miatt aggódnál, nem mert neked undorító meg várnod kell pár percet hogy elszívja. Ugyanmár. Személyesen az előző kapcsolatomban egy idő után nalunk is nagy problémát okozott, sőt én is hazudni voltam kénytelen ( persze én is bevallottam), nem lehet a leszokást erőltetni, tudom magamról, lassan 3 éve dohányozom, és öszintén egyáltalan nem érzem magam képesnek hogy leszokjak csak úgy spontánul, erre lelkileg is fel kell készülni, erősnek lenni, ami persze nem olyan könnyű. Szóval ha ez miatt elhanynád, akkor tedd is meg, nem érdemel meg párod ilyen önzőséget.
2013. febr. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!