Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a feleségem sértődöttsége?

Jogos a feleségem sértődöttsége?

Figyelt kérdés

8 évvel ezelőtt megismertem egy prostituáltat, nagyon sokat találkoztam vele, hamar bele szerettem, kölcsönös volt az érzés. Mivel a kapcsolat nem igazán működhetett így titokban találkoztunk, mindent, nem szabadott, hogy kiderüljön. Aztán mégis kiderült, abba hagyta, felvállaltuk. Össze is házasodtunk, nagyon boldogok voltunk, szerettük egymást. 6 évig tartott aztán elváltunk, higgadtan, nem haraggal, közös megegyezéssel. Neki teljesen más céljai voltak az életben mint nekem.

Aztán megismertem a mostani feleségem, nagyon szeretem őt. Elmondtam neki ezt az egészet, mert most került szóba, de teljesen kiakadt. Nem tudja feldolgozni, hogy én miért álltam össze egy ilyen nővel. Nem szól hozzám, csak húzza a száját, ezt csinálja már vagy 4 napja. Fölöslegesen gerjeszti a feszült hangulatot, a baba is ideges ilyenkor, nem tudom mire jó ez. A múlton már nem tudok változtatni, és amúgy se tenném. Kezd a viselkedése gyerekes lenni, felfújja a dolgot.

Már milliószor mondtam neki, hogy szeretem és imádom, virágot is vettem neki, csokit is, de semmi sem használ. Elakartam vinni vacsorázni egy étterembe, de nem akarta. Csak egymást kerülgetjük a lakásban.

Valami ötlet, hogy megbékéljen?

Normális a reakciója?


2012. szept. 22. 23:51
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
61%

Csak anyibol vagy hibás nem montad neki a kapcsolatotok kezdetén el.

Attol még,hogy ezt a szakmát üzik lehetnek értékes emberek közöttük.Ne érez ezért a cselekedetedért büntudatott.Az érzelmeidre hallgatál.

2012. szept. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
49%
Míg nem volt gyereketek, bizonyára egy perc alatt közölte volna veled, hogy ennyi volt. Már felelősséggel tartozik a piciért, nem gondolhatod komolyan, hogy négy nap alatt feldolgozza és döntést is hoz. Szerinted melyiktek helyzete elviselhetetlenebb? Volt rólad egy képe amiről kiderült, hogy délibáb. Valószínűleg egész más embernek gondolt. Vagy épp azon rágódik, vajon még mit nem tartottál fontosnak elmondani.
2012. szept. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
67%

"Ennyire fontos, hogy mi volt régen? "


Annál messzebbre látsz a jövőben, minél messzebbre látsz a múltban.

2012. szept. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim válasza:
51%
Mi nők nagyon lelkisek vagyunk. Szerintem próbálj meg vele beszélni, mond el, hogy megbántad, és azt is, hogy megérted a reakcióját. Hangsúlyozd, hogy szereted, ezért alapítottál vele családot, a jelenlegi helyzet egyikőtöknek sem jó, így kérdezd meg, hogy Ő mit javasol, hogyan lehetne ezt a "problémát" szerinte orvosolni. Ha nem tudsz vele beszélni írd le egy levélben, ha az sem használ, akkor kell valaki akiben megbízik, és aki hajlandó Neked is, és Neki is segíteni mint "közvetítő", erre talán az édesanyja lenne a legmegfelelőbb (bár nem tudom milyen a viszonyuk) vagy egy barátnője lényeg, hogy beszéljen erről valakivel. Próbálj türelmes lenni vele, és kívánom a legjobbakat!!!!
2012. szept. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
62%

Miért nem mondtad el előbb, és ha eddig nem, most miért?

Abban igazad van, hogy ami elmúlt, azon nem tudsz változtatni, de megértem őt is, sikítva őrjöngenék ha ez kiderülne a férjemről. Egyrészt, mert elég lelombozó. Másrészt, mert felmerülne bennem, hogy most egy profit kell leköröznöm?! Harmadrészt mert eddig miért nem tudtam róla??

Szerintem hagyd most őt békén. Éreztesd vele, hogy fontos neked, hogy szereted, hogy megérted, és ne sürgesd. Most épp feldolgozza a rendszer a sokkot. Vigyél neki csokit, virágot. Ha már megvolt akkor újra. Már ha úgy érzed, hogy megéri, érte.

Ha magamból indulok ki, még ha meg is tudnék békélni a helyzettel, ahhoz idő kellene, és ez idő alatt ha nem csesztetnek és kapom a jelzést, hogy meg vagyok értve és szeretnek, még ha nem is reagálok rá, az azért jólesne.

Közben szerintem gondold át, hogy téged kicsit sem zaklatna fel, ha fordított helyzetben kiderülne a feleségedről, hogy egy profival állt össze és ment hozzá? (nem tudom pasiban hogy hívják ezt)

2012. szept. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
57%

Sokkhatásként érte a hír, de remélhetőleg elmúlik!

Valószínűleg az is megfordulhatott a fejében, hogy nem szedtél e össze valami betegséget, amit átadtál esetleg neki.

Hagyj neki időt a feldolgozásra!

2012. szept. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
38%

A múltadhoz akkor lenne köze, ha pl. gyilkosságért ültél volna és elhallgatod.

De ahhoz, hogy mi volt az előző törvényes feleséged foglalkozása, ahhoz pont semmi köze sincsen!!


Amúgy a legtöbb nőnek már annyi pasija volt mire megházasodik,

hogy sok mindent nem vethetne a párja szemére.


Az meg, hogy ki is a prostituált, az egy jó kérdés.

Az aki nyíltan felvállalja, vagy az, akiről még nem derült ki otthon??

2012. szept. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
79%

A felháborodása és a hisztije nem jogos. Ha haragudna az jogos lenne, mert titkoltál előtte egy fontos dolgot.

Szerintem, hagyd hogy lenyugodjon, te meg csak legyél figyelmes vele, nem kell könyörögni, sem utána szaladni. Majd ha feldolgozta és lenyugodott, tudtok beszélni tiszta fejjel.

Nálunk is volt ilyen, kb 3éve voltunk házasok, amikor a férjem elmondta, hogy megismerkedésünk után egy másik lánnyal is csókolózott. Mérges voltam, meg így 3év után már nem számított. Csak csalódtam, hogy nem mondta el. A bizalmam rendült meg. Kb 2nap alatt túltettem magam és megbeszéltük. Türelem! :)

2012. szept. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
78%
Én is azt mondom, hogy adj időt neki. szerintem megbékél majd. Azért az érthetetlen lenne, ha emiatt menne tönkre a kapcsolatatotok. Én is haragos lennék, de egy idő után lehiggadnék. Én örjöngtem volna stb, de ha szeretlek, lehiggadok, és a múltat úgysem tudom megváltoztatni.
2012. szept. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
28%

Ha ilyen derülne ki a páromról elgondolkodnék, hogy nem-e szedett össze valamit.

Vagy ahogy itt többen írják: Egy profit kell lekőrözöm?

Vagy. Akkor elmentél egy prostihoz lehet, h most is megtennéd?


Őszintén szólva én a betegségektől tartanék. Igazuk van, közölhetted volna előbb is ezt. Nekem is marha nagy csalódás lenne, ha a párom évekig egy kurv@aval lett volna együtt. (Bocs a kifejezésért, mindenki abból él amiből akar, ha szabad akaratára választja, de valahogy akkor is). Leginkább a betegségek miatt!!!

NAGYON CSALÓDOTT lennék. Még a hideg is kiráz. Legalább most már tudom, h mik a szűz pasi előnyei!

24/N

2012. szept. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!