Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a feleségem sértődöttsége?

Jogos a feleségem sértődöttsége?

Figyelt kérdés

8 évvel ezelőtt megismertem egy prostituáltat, nagyon sokat találkoztam vele, hamar bele szerettem, kölcsönös volt az érzés. Mivel a kapcsolat nem igazán működhetett így titokban találkoztunk, mindent, nem szabadott, hogy kiderüljön. Aztán mégis kiderült, abba hagyta, felvállaltuk. Össze is házasodtunk, nagyon boldogok voltunk, szerettük egymást. 6 évig tartott aztán elváltunk, higgadtan, nem haraggal, közös megegyezéssel. Neki teljesen más céljai voltak az életben mint nekem.

Aztán megismertem a mostani feleségem, nagyon szeretem őt. Elmondtam neki ezt az egészet, mert most került szóba, de teljesen kiakadt. Nem tudja feldolgozni, hogy én miért álltam össze egy ilyen nővel. Nem szól hozzám, csak húzza a száját, ezt csinálja már vagy 4 napja. Fölöslegesen gerjeszti a feszült hangulatot, a baba is ideges ilyenkor, nem tudom mire jó ez. A múlton már nem tudok változtatni, és amúgy se tenném. Kezd a viselkedése gyerekes lenni, felfújja a dolgot.

Már milliószor mondtam neki, hogy szeretem és imádom, virágot is vettem neki, csokit is, de semmi sem használ. Elakartam vinni vacsorázni egy étterembe, de nem akarta. Csak egymást kerülgetjük a lakásban.

Valami ötlet, hogy megbékéljen?

Normális a reakciója?


2012. szept. 22. 23:51
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
32%
Akik egy ilyen dolog miatt elválnának, azok már csomagoljanak, mert nem szerethetik eléggé a párjukat, ha ez válóok lenne.
2012. szept. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
40%

31-es: Miért a tied jobb? Meg kellett volna, miért nem mondta stb. A te elméleted szerint most vezekeljen a múltjáért a kérdező, amihez kb semmi köze a párjának. Mert a kérdező sem faggatta gondolom a korábbi szexpartnereiről, holott leeht a nőcike bekapott pár nigger falloszt.

Aki csak a múltja alapján választ embert, az elmehet a fenébe (és rendszerint amikro már családjának kell lennie, egyedül marad).

2012. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
66%

Most megtanultad, hogy valamit a sírba kell vinni magunkkal, és nem rápakolni annak a vállára, akire "nem tartozik".

Ha eddig hallgattál róla, akkor legalább már ne mondtad volna el.

Vagy szóltál volna akkor, vagy hallgattál volna örökre...

Főleg, hogy nem ismerted ezek szerint eléggé, hogyan gondolkodik, mert látod van akit nem érdekel, van aki szerint meg teljesen érthető a kiakadása.

Ezt csak az idő oldja meg, de ezt elrontottad.

2012. szept. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 szundimano válasza:
34%

Csak saját véleményem! Miért nem mondtad el eddig? Szerintem....mert fogalmad sem volt,hogy hozd fel! Hogy most elmondtad...párod számára jel kellenne legyen,hogy elmélyűlt a kapcsolatotok szerinted és a realitást is elviseli!

Lehet te képzeltél többet róla...és értelmesebbnek tartottad....valamint érzelmileg fejlettebbnek!

Rühellem mikor a szűlés utáni depresszióval jönnek az emberek! Itt nem erről van szó! A hölgy egyszerűen neveltetésében és érzelmi inteligencia szintjében....nem vette egyből az akadályt!

Ha lenyugszik ... akkor egy dolgot beszélj meg vele...te fontosnak tartottad,hogy ezen a szinten ...azt az információt megoszd vele ... mert neked fontos ,hogy tudjon rólad mindent! De... ha ezt netálán később viták alkalmával fejedhez vágja... akkor nem más mint egy önző perszóna!

2012. szept. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
10%

Én is válaszoltam a kérdésre korábban, de azt hiszem a legjobb választ a 34-es válaszoló írta. Nagyon igaza van.

Egyébként azóta már eltelt pár nap, mi lett? Meg tudtátok beszélni, kibékültetek?

2012. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Semmi nem történt, semmit nem tudtunk megbeszélni. Teljesen be van rágva rám. Nem hajlandó velem egy szobában aludni, se semmi. Már tényleg nem tudom, hogy mit gondoljak. Ha beszélek hozzá nem válaszol. A kislányunkat is állandóan kiveszi a kezemből. Ha bemegyek egy szobába ő ki jön, ezt játszuk napok óta.
2012. szept. 26. 19:33
 37/45 anonim ***** válasza:
74%
Ha ennyire makacs, akkor próbáld meg rávenni, hogy menjetek el párterápiára. Egy harmadik, független ember véleménye lehet jól jönne neki, függetlenül attól, hogy mi lesz az egész ügy kimenetele.
2012. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
53%

" Teljesen be van rágva rám. "


Másmilyen vagy, mint amilyennek gondolt. Azt szereti, akinek gondolt, nem azt, aki valójában vagy.

Arról tudott, hogy volt első feleséged?

Vagy az is most derült ki?

2012. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
62%

Sajnállak téged. Írásod alapján értelmes csóka vagy. Jobb nőt érdemelnél, komolyabbat, életrevalóbbat.


27F

2012. szept. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
64%

Igazából nem sok köze van ahhoz, hogy te mit csináltál előtte. Gondolom te sem kérted el tőle a szűzességi bizonyítványát.

Majd elmúlik. Ha nem, akkor neked kár teperni.

2012. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!