Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a feleségem sértődöttsége?

Jogos a feleségem sértődöttsége?

Figyelt kérdés

8 évvel ezelőtt megismertem egy prostituáltat, nagyon sokat találkoztam vele, hamar bele szerettem, kölcsönös volt az érzés. Mivel a kapcsolat nem igazán működhetett így titokban találkoztunk, mindent, nem szabadott, hogy kiderüljön. Aztán mégis kiderült, abba hagyta, felvállaltuk. Össze is házasodtunk, nagyon boldogok voltunk, szerettük egymást. 6 évig tartott aztán elváltunk, higgadtan, nem haraggal, közös megegyezéssel. Neki teljesen más céljai voltak az életben mint nekem.

Aztán megismertem a mostani feleségem, nagyon szeretem őt. Elmondtam neki ezt az egészet, mert most került szóba, de teljesen kiakadt. Nem tudja feldolgozni, hogy én miért álltam össze egy ilyen nővel. Nem szól hozzám, csak húzza a száját, ezt csinálja már vagy 4 napja. Fölöslegesen gerjeszti a feszült hangulatot, a baba is ideges ilyenkor, nem tudom mire jó ez. A múlton már nem tudok változtatni, és amúgy se tenném. Kezd a viselkedése gyerekes lenni, felfújja a dolgot.

Már milliószor mondtam neki, hogy szeretem és imádom, virágot is vettem neki, csokit is, de semmi sem használ. Elakartam vinni vacsorázni egy étterembe, de nem akarta. Csak egymást kerülgetjük a lakásban.

Valami ötlet, hogy megbékéljen?

Normális a reakciója?


2012. szept. 22. 23:51
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
50%

HPV, hasonló vírusok, vagy akármi amire nem néznek nemibeteg gondozóban. Nem csaz HIV van ám!!!!! Én teljesen be lennék tojva hogy mit kaptam el. attól hogy még nincs baja nem jelenti hogy nem is lesz. Mert egy prosti se mindig gumival... ugyebár.... legalábbis nem hiszem el hogy igen. De valóban olyan pasival se lennék, aki saját bevallása szerint legalább száz nővel dugott már, mert annál is ugyanazokat szedhetem össze. Hát ez van. Kinek mi a fontos.


Úgyhogy már ne is haragudjon senki de nagyon is közöm van ahhoz, hogy kikkel feküdt leg a férjem volt nője. Ha prosti, akkor aztán mindenfélével.

2012. szept. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
95%

Elárulom, hogy ahhoz, hogy elkapjon valaki egy jó kis HPV vírust, nem kell lefeküdnie senkivel sem, a condylomát okozó fajtái is terjednek közvetetten is. Sajnos személyes tapasztalat. A strandok, uszodák pl. melegágyai a nemi betegségeknek. De még nem is kell elmenni a strandra, elég, ha a családból valaki volt. Tény, nem mindig okoz tüneteket, csak hordozza az ember. Akkor is tud fertőzni.

Óvszer mellett is fertőz. Csókolózással is terjedhet (ha korábban orális szexben részesített egy fertőzött beteget az illető). Most ha megtetszik egy srác ne csókolhasson meg addig amíg nem küldtem el egy kb. 18000 Ft-os vizsgálatra? Na ne már...

Megértem, ha valaki fél a nemi betegségektől, én is félek tőle. De akkor már legyünk tisztában azzal, hogy hogyan is terjed. A prostituáltak lehet sok emberrel fekszenek le és így nagyobb az esély, hogy elkapja, de valójában akár egy 6 éves kislány is összeszedheti. Egy átlagos fiatal pedig majdnem ugyanannyira veszélyeztetett, akkor is, ha nem fekszik le fűvel-fával.

2012. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
59%
Érdekes, amikor beírta valaki, hogy "a párom volt már prostival és ez zavar", akkor itt adta mindenki a szentbeszédet, hogy hát "a múlt az nem számít, blabla"... pedig az sokkal durvább. Engem az zavarna, ha a férjem prostihoz járt volna. Ha feleségül vett volna egyet, az nem. Más, ha megvásárolható tárgynak tekintesz egy másik embert, az nekem nagyon nem fér bele az értékrendembe. Te embernek tekintetted, és ez a lényeg.
2012. szept. 28. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Meg mindig morci a nejed?
2012. szept. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 szundimano válasza:
36%

Sajnálattal veszem tudomásul,hogy...nejed megbukott ezen a vizsgán :(

Na most elképzeltem,hogy mekkora hisztiket kellett volna csapjak....mikor... volt férjem...volt barátnőjével és annak új párjával jártunk néha össze...vagy amikor...elment versenyre...és kiderűlt,hogy a felszolgálónővel..."jókat beszélgettek"...

XDDD

Nekem előtte nem volt senkim...és váláskor....én lettem... az olcsó nő ! Fura ez az élet....de mi emberek vagyunk benne furák....???

2012. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!