Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a feleségem sértődöttsége?

Jogos a feleségem sértődöttsége?

Figyelt kérdés

8 évvel ezelőtt megismertem egy prostituáltat, nagyon sokat találkoztam vele, hamar bele szerettem, kölcsönös volt az érzés. Mivel a kapcsolat nem igazán működhetett így titokban találkoztunk, mindent, nem szabadott, hogy kiderüljön. Aztán mégis kiderült, abba hagyta, felvállaltuk. Össze is házasodtunk, nagyon boldogok voltunk, szerettük egymást. 6 évig tartott aztán elváltunk, higgadtan, nem haraggal, közös megegyezéssel. Neki teljesen más céljai voltak az életben mint nekem.

Aztán megismertem a mostani feleségem, nagyon szeretem őt. Elmondtam neki ezt az egészet, mert most került szóba, de teljesen kiakadt. Nem tudja feldolgozni, hogy én miért álltam össze egy ilyen nővel. Nem szól hozzám, csak húzza a száját, ezt csinálja már vagy 4 napja. Fölöslegesen gerjeszti a feszült hangulatot, a baba is ideges ilyenkor, nem tudom mire jó ez. A múlton már nem tudok változtatni, és amúgy se tenném. Kezd a viselkedése gyerekes lenni, felfújja a dolgot.

Már milliószor mondtam neki, hogy szeretem és imádom, virágot is vettem neki, csokit is, de semmi sem használ. Elakartam vinni vacsorázni egy étterembe, de nem akarta. Csak egymást kerülgetjük a lakásban.

Valami ötlet, hogy megbékéljen?

Normális a reakciója?


2012. szept. 22. 23:51
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
71%

azért nem kell a végletekig nyalizni sem, én soha nem bírtam megérteni a duzzogó embereket, a sírba visznek, komolyan...


mert érted, most miért nem mondja azt, hogy "hagyj egy pár órára, napra egyedül, ez lesokkolt, szeretnék rajta elgondolkozni" nem?

án megkérdezném hogy más baja is van-e pl szülés utáni depresszió és menjünk orvoshoz vagy csak rám van egsértődve, mert ha az utóbbi, akkor be kéne fejezni.. én törődnék a gyerekkel, és kedves lennék a nejemhez de látványosan nem venném észre a hisztit... annyira gyerekes szokás!!!!!! gyűlölöm, ha e,berek napokig duzzognak, nem azért vagyunk emberek, mert tudunk pl beszélni és szavakkal kommunikálni???


anúgy meg a múltad miatt senkinek nincs szemernyi joga sem megsértődni, hiszen ez azelőtt történt mielőtt megismerkedtetek... az exed foglalkozása, prosti e avagy nem sem rá tartozik, meghallgathatja a történetedet és ennyi...


fölösleges hiszti az egész. ne legyél ennyire papucs, én ezt nőként mondom.... le is leszek szavazva valószínűleg.


a babával természetesen segíts, sokat, vedd ki jól részed a gyereknevelésből :)


sok sikert.


30N

2012. szept. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
70%
Maximum azért haragudhat, hogy nem szóltál, viszont, hogy mivel foglalkozott az ex, azért nem. A nő abbahagyta, te szeretted, felvállaltad és kész. Ez a te döntésed volt. Akik meg a nyavalyáktól félnek, hát a prostik legalább járnak szűrésre és gumiban csinálják, nem úgy, mint az olyan nők, akik bár ingyen, de mindenkivel, de azt nem lehet felhánytorgatni. Szerintem is túlzás, amit a nejed csinál. Inkább örülne, hogy ilyen férje van, aki komolyan veszi őt, sőt felvállalja a szerelmét.
2012. szept. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

Senkit nem kell leköröznie, se egy profit, se egy nem profit, ő a legjobb.

Voltam orvosnál és a volt feleségem is volt, így betegségtől nem kell tartania, de ezt már mondtam neki.

Sose jártam prostihoz, ezután se tenném, a volt feleségemet egy barátomon keresztül ismertem meg, de én sose fizettem neki 'azért'.

Azért nem mondtam el ezt neki a kapcsolatunk elején mert nem találtam fontosnak, de már bánom.

2012. szept. 23. 09:51
 24/45 anonim ***** válasza:
44%

másik meg... nem hiszem hogy egy egészséges önértékelésű nő féltékeny lenne egy prostituáltra, én inkább sajnálnám szegényt hogy el kell viselnie egy csomó undorító klienst, őszintén ha ez igaz, ez tiszta pretty woman sztori, én egy kicsit büszke lennék rád, hogy nem voltál képes tárgyként használni egy prostituáltat hanem az embert láttad meg benne stb, nem tartottad alsóbbrendűnek hiszen összeházasodtatok nem csak pénzelted stb...


tehát tudnám hogy jó emberhez mentem hozzá, és nem félnék, hogy megint qurvázni fogsz hiszen láttuk mi lett a vége amikor régebben mentél.. szerintem ez aranyos, és valahol becsülendő is... :D


meg szerintem szekszuális szolgáltatásokat nyújtani és szeretkezni a szerelmeddel nem ugyanaz... ezért nem értem azokat akik versenynek fogják fel...


ha a férj jobbnak tartaná a prostikat akkor velük szekszelne mág mindig és nem a nejével... meg akkor nem vett volna feleségül egyet... amiből azért tisztán kiderül hogy mégiscsak szeretkezni szeret nem qrvzni...


üdv, lehet leszavazni :)

2012. szept. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
25%

Egy k.rvát feleségül venni elég ízléstelen dolog. Ez téged minősít kérdező.

Asszonyka attól van ki, h biztos összehasonlítod tudat alatt az ő ágybeli teljesítményét a másikéval. Hogy ő nem tud úgy visítozni, nyivákolni dugás közben, mint a hivatásos. Kivan a gondolattól, h szakadásig, végbélrepedésig dugassa magát valami nyakatekert pózban. Merthogy neked korábban erre volt igényed, akkor biztos most is van. Vagyis ő így gondolhatja szerintem.

29N

2012. szept. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
32%

Én szerintem ugyanúgy viselkednék, mint a feleséged. Lehet, hogy el is válnék. Nagyon elítélem, akinek ez a foglalkozása, nem igaz, hogy nem talált más munkát. Én előbb mennék wc-t pucolni, mint hogy prostituált legyek. Ez az én véleményem....

És azzal, hogy ez kiderült, én úgy érezném, hogy egyenrangú vagyok egy ilyen, számomra értktelen nővel. Mivel ő is a feleséged volt, stb. Az önértékelésem nulla lenne, mivel én különbnek tartom (tartottam) magam az ilyeneknél. Ráadásul ha eddig ezt nem nézte ki belőled, egy világ omlott össze benne. Sajnálom őt, hogy egy gyerekkel kellett ezzel szembesülnie, mert annyi nem volt benned, hogy ezt előbb közöld.

2012. szept. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
56%
Én rendesen kiakadnék,ha ez kiderülne a páromról.
2012. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
82%

Én azért haragudnék, hogy mégis miért nem mondtad el. Nyilván rákérdeznék a betegségekre, de én maximum sokkolódnék és 1 óráig zsörtölődnék, aztán ennyi volt.

Azért nem akkora tragédia történt. Nem csaltad meg, nem voltál hűtlen, a válásod által sem lettél egy állat és képes voltál egy foglalkozás mögött meglátni az emberi értéket.

Ez inkább anyósod apósod szemében kellene kiverje a biztosítékot, nem a feleségednél.

2012. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
25%

Ez nem lelkizés, ez hiszti. Fejletlen érzelmi világra utal. Értelems szülő nem lehet ilyen emberből.


Kettő. Mi a baj avval ,hogy prostival voltál? Az mennyiben más, hogy a nők kivétel nélkül lefekszenek evvel-avval. Az nem baj? Sőt! A legtöbb férfi megy örömlányhoz, sokan a feleség mellett is mennek (ugyanis én is ismerek jó prá prostit), pláne ilyen hisztis semmit érő nők mellett, mint a feleséged.


A tanácsom: adtál virágot, csokit, bocsánatot kértél (ami felesleges volt, hisz nincs miért). Menj el egy prostihoz levezetés képpen.

2012. szept. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
33%
Hogy le vagyunk pontozva -.-
2012. szept. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!