Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, ha a 19...

Mit szólnátok hozzá, ha a 19 éves lányotok egy 49éves férfival állítana haza?

Figyelt kérdés

A férfivel semmi gond nincs, rendes, okos, ember, jó egzisztenciával, csak épp ott a 30 év korkülönbség. A férfi lánya több, mint 5 évvel idősebb a barátnőnél, és a kislány apjánál is idősebb néhány évvel az ujdonsült 'pasi'

Elfogadnátok?


2012. okt. 7. 16:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 anonim ***** válasza:
82%

Szép is a szerelem,ezzel csak az a baj hogy valószínűleg elég hamar özvegy lesz a lány,mert a férfiak hamarabb halnak!

Milyen szép jelenet hogy majd együtt járnak bulizni. Ha most nem,később biztos előjön a lányból hogy ő "nem élte ki magát"!


Lehet hogy most nagy a szerelem,vastag a rózsaszín felhő,de mi lesz ha elmúlik??? Egy idő után a generációs különbségek megjelennek!

2012. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 anonim ***** válasza:
20%
Sose árt egy kis vérfrissítés...
2012. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 anonim ***** válasza:
79%

#23 te sem érted miről van itt szó... hogy egy 20 éves forma lány egy 50-es pasival eltölt egy félvad estét, az egy dolog, senkit nem érdekel.

Viszont itt a csóka teljes mellszéleséggel kiáll a kapcsolatuk mellett, elmegy a szülökhöz bemutatkozni, felvállalja a saját családja előtt.

Ez nem ugyanaz a kategória és ugyanaz a szint mint a szimpla szex. Ez már egy teljesen más világ.


Gondolod ennek a csókának a saját lányával nem volt erröl vitája? Még ez sem számit neki, annyira akarja. Ki akar egy ilyet ennyire? 50 évesen. Ráadásul doki az illető.

Még rálátása is van a dologra mert van egy épp ennyi idős lánya.

Ez az ember egy hülye.

2012. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/87 anonim ***** válasza:
69%

középiskolai évfolyamtársam(most 20 éves) 1 vagy 2 év együtt járás után feleségül ment a 46 éves pasijához, aki küllemre se néz ki jól(értsd: le van amortizálva teljesen) anyagi hátteret nem tudom, de szerintem nem marad el az átlag magyarétól.


Ennek mi értelme?

2012. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 anonim ***** válasza:
87%
Igen hülyének is lehet nevezni, de ez inkább beteges, pszichopata.
2012. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 anonim válasza:
71%
A férfiben érzek egy kis pedofil hajlamot még akkor is,ha a lány már elmúlt 18 éves.A lányt is megkérdezném,hogy ezt mégis hogy gondolja.Adott esetbe,ha az én lányom lenne,akkor komolyan elbeszélgetnék vele,ilyen helyzetbe nem lennék rest és megkeresném a lányom legbizalmasabb barátnőjét és megbeszélném vele is,hogy szerinte mi lehet a megoldás.Amúgy úgy érzem,hogy ezt egy a lánnyal egyidős lányt is megbotránkoztathat.
2012. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 anonim ***** válasza:
68%
red4me én teljesen egyetértek veled. Itt a gyakorikérdéseken mindneki már-már betegesen liberális ,hát te nem tudtad,hogy nem pedofilia ha egy 50éves nagypapi a gimnáziumi padból épphogy kiesett lánnyal akar kapcsolatot? ez teljesen normális,jaj de szép a szerelem,a kor nem számít,a távolság nem számít,semmi nem számit,had legyenek egymáséi ebben a cseppet sem beteges kapcsolatban .. szerintem ez nevetséges. Ha az én lányom lenne,lilára verném a csókát ,igen lesüllyednék erre a szintre ahogy az egyik válaszoló fogalmazott,mivel ez beteges és cseppet sem normális. Épeszű embernek nem is jut ilyen eszébe . Vagy hogy van ez,17 év 11 hónaposan még pedofilia ha 50 éves csókával jár,egy hónappal később meg már áldásotokat adjátok rá? na takarodj..
2012. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/87 anonim ***** válasza:
27%
17 évesen sem pedofília. 13-14 évesen az.
2012. okt. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 anonim ***** válasza:
68%
Jó akkor majd remélem repkedni fogsz a boldogságtól ha a 17-19 éves lányod hazaállít egy 50 éves fasszal .
2012. okt. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 anonim ***** válasza:
33%
14 éves az 50 évessel sem pedofília csak, hogy tudd.
2012. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!