Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, ha a 19...

Mit szólnátok hozzá, ha a 19 éves lányotok egy 49éves férfival állítana haza?

Figyelt kérdés

A férfivel semmi gond nincs, rendes, okos, ember, jó egzisztenciával, csak épp ott a 30 év korkülönbség. A férfi lánya több, mint 5 évvel idősebb a barátnőnél, és a kislány apjánál is idősebb néhány évvel az ujdonsült 'pasi'

Elfogadnátok?


2012. okt. 7. 16:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 anonim ***** válasza:
64%
21: 8-as vagyok, én inkább a lányra gondoltam, hogy beszélgetni kéne vele, nem a pasijára, aki egy számára idegen, nála is idősebb ember, a lány viszont a lánya, aki közel áll hozzá, és hallgat a véleményére (amit aztán nem feltétlen fog megfogadni, de legalább beleég az agyába).
2012. okt. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/87 anonim ***** válasza:
57%
marhára nem felnőtt egy 19 éves, akkor se, ha a többi 19 éves ezt nagy hévvel beírja ide. nem felnőtt, csak nagykorú, az nem ugyanaz.
2012. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 anonim ***** válasza:
54%

Pedofil az, aki NEMILEG ÉRETLEN gyerekekre izgul. 7-12 évesekre. Ez messze nem pedofília.


Egyébként érdekes, hogy most senki nem jön azzal, hogy "régen senki nem akadt volna ki ezen".

2012. okt. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/87 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk szólhatott volna előre, ha már akkora felnőtt :) Elfogadni nem tudnám, de megtiltani sem. Annyit mondanék, hogy engem lehetőleg hagyjanak ki belőle, nem akarok tudni róla, majd szóljanak, ha az esküvő lesz :) Különben mire számít? Hogy ha gyereket akar vele, akkor az apa már meg sem éri a gyerek érettségijét? :) Hogy a suliban nem fogják elhinni, hogy nem a nagyapja? Ugyanmár.
2012. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 anonim ***** válasza:
46%
Úgy összeverném ezt a vén kangörcsös faßt,hogy egy hétig egy irányba szaladna.Ez gusztustalan.A lányt meg vagy elvinném pszichológushoz,vagy tartanék neki egy felvilágosító órát.
2012. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 anonim ***** válasza:
51%
Te jó ég,a pasi 50 éves.Egy papa.
2012. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 anonim ***** válasza:
61%
47: a gyermekeitek pedig bizonyára nagyon boldogok lesznek, amikor 15 éves korukban elpatkol végelgyengülésben az apjuk, csak azért, mert 50x évesen jutott eszébe gyerekeket nemzenie. Gratulálok. "Hogyan tegyük tönkre a gyermekeink életét" tökéletesen kivitelezve :)
2012. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/87 anonim ***** válasza:
59%
Nem az a legrosszabb dolog, amit egy szülő tehet, hogy meghal.
2012. okt. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 anonim ***** válasza:
62%
Meséld már el 47-es,hogy tudsz 38 èvesen 68 éves pasival élni?
2012. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 anonim ***** válasza:
47%

Én inkább arra lennék kíváncsi 20 évesen hogy elégíti ki őket egy 50 körüli lassan nagypapi :) Vagy hogy egy 20 évesnek miért jön be az, hogy egész nap otthon ül, mert a pasi már kiélte magát és nem akar semmi mást, mint lepihenni meló után? Vagy az, hogy egy kis szerencsétlenséggel 10 év múlva már pelusozhatja a párját :) Esetleg a havi 1 alkalommal előforduló szex vonzza őket?


Óó...vagy a tény, hogy míg ők még mindig fiatalok, a pasi lehet elpatkol, és rájukhagy mindent?:P

2012. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!