Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, ha a 19...

Mit szólnátok hozzá, ha a 19 éves lányotok egy 49éves férfival állítana haza?

Figyelt kérdés

A férfivel semmi gond nincs, rendes, okos, ember, jó egzisztenciával, csak épp ott a 30 év korkülönbség. A férfi lánya több, mint 5 évvel idősebb a barátnőnél, és a kislány apjánál is idősebb néhány évvel az ujdonsült 'pasi'

Elfogadnátok?


2012. okt. 7. 16:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 anonim ***** válasza:
70%

#8! aztán áruld már el miféle kommunikációs csatornát szeretnél nyitni egy ilyen félnótással? Légyszi ne csináld? Kb. mintha Észak Koreának mondanád hogy légyszi ne csináljatok atomot.


Ez a csóka egy futóbolond. Ez bevállalja, felvállalja, a szomszédai, a saját családja, a lány családja elött, közös jővőt tervezget, mint egy gyerek. Azért egy ennyi idős férfi tudja már hol a határ. Ki csinál ilyet? Csak egy félnótás.


Ha nem tudja hol a határ akkor ne csodálkozzon mikor ki lesz rúgdalva a a lába.

Elárulom neked, megverném, bevinnének a rendőrők, mikor elengednének elmennék hozzá és megint megverném. Hadd szokja.

2012. okt. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 anonim ***** válasza:
67%
19-nek: ja, csak ám az is lehet, hogy a pasi egy pszichopata, aki mézes-nyájas szavakkal, bókokkal, udvarolgatással stb. hálózza be a lányt olyan profi szinten, hogy a nagy Ő-nek, az Igazinak tűnik. A pszichopaták profik az ilyenben.
2012. okt. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/87 anonim ***** válasza:
43%
Akik megint pedofil beütésről és hasonlókról beszélnek, azok guglizzák már ki, hogy mi az a pedofília. 19 éves az felnőtt nő, nem kislány. Mivel úgy tűnik, sokan álomvilágban élnek, megsúgom nektek, a legtöbb férfinak a fiatal nők tetszenek. akkor is, ha nem vallják be.Ennek semmi köze a pedofíliához. Ha az én lányom lenne, valószínűleg nem örülnék, de azért leülnénk, és beszélgetnénk, hogy mennyire megbízható a férfi, mennyire komoly a dolog, aztán a lányommal is hosszasan elbeszélgetnék, de az biztos, hogy nem rendeznék jelenetet és kezdenék el üvöltözni meg hisztizni.
2012. okt. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/87 anonim ***** válasza:
54%
A férfit megkeresném éjszaka egy asztallábbal, a lányt meg bezárnám a szobájába egy hétre tv és minden nélkül, hogy gondolkodjon kicsit, aztán elbeszélgetnék a fejével, majd elküldeném pszichológushoz, hogy az is beszéljen vele.. Emellett leülnék egy asztalhoz és sűrű sóhajtozások közepette egy pár könnycseppet elmorzsolva gondolkodnék hol hibáztam a nevelése során..
2012. okt. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/87 A kérdező kommentje:
Nem az én lányomról van szó, a féltestvérem lánya. De a testvérem szerint olyan rendes ember, látszik, hogy szeretik egymást, és amúgyis csak szexnek indult a dolog, és ez lett belőle. Hát én kiakadtam ezen a felfogáson.. Rendes ember az ilyen? Attól nem félek, hogy pszichopata vagy hasonlók, mert ismerem. Jó embernek tartottam, sikeres orvos, mindenki szerette-tisztelte. De nálam ez most kicsapta a biztosítékot. Hogy tűrheti valaki ilyen nyugodtan?
2012. okt. 7. 17:21
 26/87 anonim ***** válasza:
45%
Miért, ha őrjöngene, azzal kinek használna? Senkinek.
2012. okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/87 anonim ***** válasza:
28%
Mondjál már egy _normális_ indokot amiért nem lehetnének együtt? Mert a "jujj öreg, korkülönbség, fujfujj" nem normális indok.
2012. okt. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/87 anonim ***** válasza:
75%

19 éves voltam, mikor elkezdtem dolgozni egy múzeumban, ott ismertem meg egy 44 éves festőt. Szerelem volt első látásra,kicsit összemelegedtünk már rögtön, de senkinek nem mondtam el a legjobb barátnőmön kívül. Még azelőtt vége lett, mielőtt megtudták volna a szüleim. Ha megtudják, valószínűleg nagyon kiakadnak. Valamennyire jogosan, hiszen simán az apám lehetett volna.

Fordított helyzetben én nem engedném meg a lányomnak, mert kevés esetben őszinte a kapcsolat. És 19 évesen baromi gyerek és naiv még az ember, akármennyire is nagykorú.

2012. okt. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/87 anonim ***** válasza:
47%
25-nek: Olvass utána egy kicsit a neten a pszichopátiának, mert sztem fogalmad sincs arról, hogy miről van szó! Legalábbis az alapján, amit írsz...
2012. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/87 anonim ***** válasza:
39%
Mert egy másik 19-20 éves aztán nem lehet komolytalan, ááá, ők mindig komolyan gondolják a kapcsolatot. :>
2012. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!