Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, ha a 19...

Mit szólnátok hozzá, ha a 19 éves lányotok egy 49éves férfival állítana haza?

Figyelt kérdés

A férfivel semmi gond nincs, rendes, okos, ember, jó egzisztenciával, csak épp ott a 30 év korkülönbség. A férfi lánya több, mint 5 évvel idősebb a barátnőnél, és a kislány apjánál is idősebb néhány évvel az ujdonsült 'pasi'

Elfogadnátok?


2012. okt. 7. 16:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 anonim ***** válasza:
88%
Anyum hetente vesz 1-2 csomag óvszert. Meg lennék enélkül az infó nélkül (sőt, örülnék, ha nem tudnám), de úgy alakult, hogy tudok róla... 100%, hogy apámon kívül nincsen mással. Ez min. heti 3 alkalmat jelent, apám 55 éves. Szóval nem minden 50 éves (és a feletti) szexuális élete áll havi egy alkalomból. Amúgy anyum is elmúlt már 50 éves.
2012. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/87 anonim ***** válasza:
38%
Milyen okádék pár ember hozzáállása. Nem hiszem, hogy 50 felett csak otthon lehet ülni... áh. Basszus, felnőtt emberek ilyeneket mondanak. Mi is vicceltünk ám ilyennel... 12 évesen.
2012. okt. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/87 anonim válasza:
36%
Miből gondoljátok azt,hogy egy 50 éves ember legyen az férfi vagy nő,hogy csak otthon ül és siratja magát?Kicsit gondoljatok már bele....Tény,hogy több mindent megélt egy 50 éves ember,de azért nem kell még őket teljesen leírni....Ja,és lehet,hogy az az 50-es pasi többet tud mint ahogy azt Ti gondoljátok...attól függetlenül,mint ahogyan már írtam...Egy komoly beszélgetést kezdeményeznék a lánykámmal!!!!
2012. okt. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 anonim ***** válasza:
30%

45.-ös vagyok.

Mééé pontoztatok le..?

Én örülnék, ha a lányom ilyennel állt volna össze...

Mert sajnos egy cigánnyal...:(((

egy rasszista anya

2012. okt. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/87 anonim ***** válasza:
26%

Nem néztem a hozzászólásokat, de beverném a képét a pasasnak.

Vagy zakkant (50 évesen nincs családja és nem talál magának normális felnőtt nőt) vagy zakkant és felelőtlen, 60 évesen akar majd gyereket és hogy a lány 40 évesen majd özvegy legyen egyedül egy kisgyerekkel. Ha meg nem akar vele komoly kapcsolatot akkor ne ismerkedjen a szüleivel.

2012. okt. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 anonim ***** válasza:
100%

eszembe se jutna apukorú hapsival járni...49 éves épp....számomra megdöbbentő, igaz, én sose buktam a túlságosan öregebb hapsikra...sőt...

de azt kikérem apukám nevében, hogy ilyen korban otthon ülnek az emberek, és nincs szexuális életük...anyukámmal rendszeresen élnek nemi életet (nem nézem végig, de egyértelmüen tudomásom van róla...), fiatalosak, buliznak is (na nem a discoban, ahova tizenhatévesek járnak...) és legalább tiz évet letagadhatnak a korukból...azért ne irjuk le őket:)

24L

2012. okt. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/87 anonim ***** válasza:
100%

"de azt kikérem apukám nevében, hogy ilyen korban otthon ülnek az emberek, és nincs szexuális életük...anyukámmal rendszeresen élnek nemi életet (nem nézem végig, de egyértelmüen tudomásom van róla...), fiatalosak, buliznak is (na nem a discoban, ahova tizenhatévesek járnak...) és legalább tiz évet letagadhatnak a korukból...azért ne irjuk le őket:) "


Vannak ilyenek. De a nagy átlag nem ilyen sajnos! Márpedig az általánosítás az átlagból következik.

2012. okt. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 anonim ***** válasza:

Nem kell őket leírni,de nekem senki ne mondja,hogy az teljesen normális, hogy egy jócskán középkorú uraság a lányánál fiatalabb libával kezd.

És orvos,nahát,de fura...

Még véletlenül sem mondjuk általános iskolai tanár,minimálbérrel.Sokakat vonz a jól menő praxis,egyértelműen könnyebb beleülni a készbe,mint keményen megdolgozni a kenyérért, mint sok más fiatal teszi.

2012. okt. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/87 anonim ***** válasza:
100%

nem..egyáltalán nem normális, hogy egy 49éves hapsi 19 éves lányokkal hetyeg...

24L

2012. okt. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/87 anonim ***** válasza:
68-as, nemtom hol élsz, de sok orvos szívesen emigrálna oda..
2012. okt. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!