Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy elmegyek 2 hétre Spanyolországba?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőmmel elutazom 2 hétre,mert úgy érzem,hogy megfulladok ebben a kisvárosban.A barátnőm mondta,hogy menjek vele,mert amúgy is régen találkoztunk(ő nem itt él) és jó lenne egy kis időt újra együtt tölteni,mert régen rengeteget buliztunk együtt és most látja rajtam,hogy szükségem van egy kis friss levegőre.

Tényleg így van,de nem tudom,hogy tálaljam ezt a szüleimnek.Mostanában azt csináltam,ha elmentem valahová,hogy kis cetlikre írtam,hogy ide meg ide mentem,x óra múlva jövök.De csak nem írhatom,hogy Spanyolországba mentem,2 hét múlva itthon leszek...

Az az egyik gond,hogy nem annyira bírják a legjobb barátnőmet,mert ő imád a figyelem középpontjában lenni,folyton bulizik és utazik.A másik pedig az,hogy az utóbbi időben sokat balhézunk,mert a gimnáziumban pár tanár panaszkodott rám és ez apáéknak nem tetszik.

A barátnőm szerint elég lenne nekik akkor szólnom,amikor már becheckoltunk,mert akkor tuti,hogy nem akadályozhatják meg,hogy elmenjek,de az nem lenne túl szemét dolog?

18l



2012. okt. 13. 16:05
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
71%
Úristen te nagyon naív vagy! Elég valószínű, h prostiként dolgozik kint a barátnőd és téged is annak akarnak eladni csak még nem tudsz róla.. Spanyolország , 2 hét teljesen ingyen.. Szép álom, mesének tökéletes. A cél az, hogy eljuss odáig onnan már az övék a pálya, idegen ország ahol senki nem ismer, ahol senkit nem ismersz! Gondolkozz kicsilány! "Barátnőd" is épp ezt a naivitásod próbálja kihasználni, te meg be is dőlsz neki...
2012. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
95%

20 éves lány vagyok, a szüleim elég szigorúan neveltek, amiből mindig próbáltam kitörni és alig vártam, hogy elköltözzek tőlük.

Ennek ellenére nem engedném el a 18 éves lányomat két hétre egy általam alig(vagy egyáltalán nem) ismert lánnyal. Csoporttal, iskolával igen. 16 évesen engem is elengedtek Németországba két hétre, de iskolás csoporttal...


A másik meg, hogy 18 éves lettél nemrég és régebben csomót buliztatok.. pfúj micsoda partyribänc lehetsz te akkor. 18 év alatt be sem engednek igazából sehova, biztos te is kinézel vagy 25-nek.

Panaszkodnak a tanárok? Akkor nem tanulhatsz valami jól... Már csak azért sem engednélek el.

Szükséged van erre az útra? Hahahahhahaa, mert milyen megpróbáltatásokat álltál te ki? Egész nyáron diákmunkáztál 3 műszakban egy gyárban? Amilyen elkényeztetett libának tűnsz, kötve hiszem.


Azonkívül a bőr lesülne az arcomról, ha egy vadidegen pasi fizetné a nyaralásomat...


És abban is van valami, hogy prostinak akarnak eladni. Bár nem hiszem, hogy itthon mást csinálnál.. :) Rázod a bulikban az elkényeztetett kis segged...

2012. okt. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül? Menél, maradtál?
2012. nov. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!