Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy apám...

Mit csináljak, hogy apám békénhagyjon?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak, amikor kicsi voltam, azóta apám minden második hétvégén elvisz valhova, pedig hétvégén ezer jobb dolgom lenne, mint ezzel az idiótával csövezni valami focimeccsen. Az ő apja nem foglalkozott vele és most rajtam éli ki magát. Néha az új családjához visz, na az a legnagyszerűbb módja a hétvége elcseeszésének, hogy a nálam nyolc évvel fiatalabb gyerekével kell jászanom.

Hiába mondom, hogy nincs rá szükségem, azt mondja, hogy joga van látni.

Ja és anyám ellen is próbálna uszítani az a majom.


2012. okt. 13. 17:22
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:

Nem, nem is beszél róla.

Apám megcsalta, de biztos anya a ribi. Grat..

2012. okt. 13. 18:11
 12/52 anonim ***** válasza:
60%
Hallod! Én örülnék, ha minden hétvégémen tudnék apámmal találkozni! Leszarnám, hogy hova meg miért megyünk, de legalább beszélgetünk. Mostanában csak 3 hetente tudok kiugrani hozzá de olyankor úgy 5 órától hajnali 4-ig végig beszélgetünk!
2012. okt. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
Azt hiszem normálisan tettem fel a kérdést, de látom ma csak a trollok írogatnak ide...
2012. okt. 13. 18:21
 14/52 A kérdező kommentje:

Tudjátok, hogy milyen az apám?

Úgy összetörte anya szívét, hogy szegény meggyűlölte a férfiakat (jól értitek, de ha most támadni kezditek, akkor nektek is csak gratulálni tudok.) Mióta az az idióta ezt tudja, folyton kerresztbe akar tenni neki és nekem is mondogatja, hogy "ilyen" nő mellett nem lehet normálisan felnőni és jobb lenne nekem nála.

Ilyen ember nekem nem apám.

2012. okt. 13. 18:31
 15/52 anonim ***** válasza:
64%

A hozzászólásaidból azt sakkoztam ki, hogy anyukád is apád ellen uszít. Ha nem is szó szerint szidja. De hogy gyűlöli a férfiakat, az mindent elárul. Ahogy apádról beszélsz, az is. Haragszol rá anyád helyett is, ebből egyértelmű, hogy nem csak vissza, apádtól, hanem odafele is megy az uszítás.

Sajnállak mindhármótokat. Nagy-nagy türelem, tolerancia és egy rakat megbocsátási képesség kellene ahhoz mindhármótok részéről, hogy rendbe jöjjenek a dolgok. De te ezt most úgysem akarod. Csak sajnos lehet, hogy később bánni fogod. Sok lány lett hasonló szituban megkeseredett férfigyűlölő, vagy egyik szerencsétlen kapcsolatból a másikba vergődő.

2012. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
56%
Neked senkit nem kell védeni meg sajnálni. Ők b*szták el! Ha az egyik- akár anyád, akár apád(ha anyud nem is tudatosan, de biztosan uszít, hogy te is ennyire gyűlölöd apád..)- kérd ki magadnak és figyelmeztesd, hogy nem vagy köteles ezt hallgatni! Nekem úgy tűnik, túlságosan belefolytál a válásukba.
2012. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, a gyűlöli a férfiakat dolgot lehet, hogy félreértetted. Nekem van barátom és nem ellenzi, csak neki nem barátja van...
2012. okt. 13. 18:44
 18/52 A kérdező kommentje:

Apám amúgy is idegesítő. Pl múltkor is kiakadt, amiért semmivel nem készültem a "testvérem" születésnapjára. Nem is testvérem, csak féltestvérem, nem is kellene, hogyismerjem. A felesége is úgy esz, mintha valakim lenne.

Valamiért nagyon be akarnak olvasztani a családjukba.

2012. okt. 13. 19:01
 19/52 A kérdező kommentje:

Apám amúgy is ijesztő dolgkat tesz. Pl. kiabált velem, amikor nem készültem semmivel az "öcsém" szülinapjára. Nem is testvérem, csak féltestvér, nem értem, miért kéne igazi testvérként szeretnem. Szegényt bezzeg úy nevelik, hogy én vagyok a nővére, mert ennyire nincs agyuk. A felesége is úgy csnál, mintha valakim lenne.

Nagyon be akarnak olvasztani maguk közé, de megbánják.

2012. okt. 13. 19:09
 20/52 anonim ***** válasza:
Megbánják? Miért, mit csinálsz? :D Hisztizel? Akkor húzz vissza anyuci szoknyája mellé, de aztán nem gyere vissza nyafogni, hogy apukád már elvan az új családjával!
2012. okt. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!