Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy apám...

Mit csináljak, hogy apám békénhagyjon?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak, amikor kicsi voltam, azóta apám minden második hétvégén elvisz valhova, pedig hétvégén ezer jobb dolgom lenne, mint ezzel az idiótával csövezni valami focimeccsen. Az ő apja nem foglalkozott vele és most rajtam éli ki magát. Néha az új családjához visz, na az a legnagyszerűbb módja a hétvége elcseeszésének, hogy a nálam nyolc évvel fiatalabb gyerekével kell jászanom.

Hiába mondom, hogy nincs rá szükségem, azt mondja, hogy joga van látni.

Ja és anyám ellen is próbálna uszítani az a majom.


2012. okt. 13. 17:22
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:

Jó, most már nyugodtabb vagyok, bocs a tegnapiért, de nagyon felhúztam magam.

Egész héten az iskolában gürcölök, edzésekre járok, a hétvégét szeretném pihenéssel tölteni, erre jön apám és elvisz, valahova, ahova ő gyerekkorában szeretett, vagy szeretett volna elmenni, de engem meg sem kérdez, ha szólok, azt meg szerinte azért teszem, mert anya ezt "parancsolta". Csodáljátok, hogy néha olyan vagyok, mint tegnap?

A feleségét külön utálom. Beleártja magát a dolgaimba, pedig közünk nincs egymáshoz. A legnagyobb pofátlanság tőle az volt, amikor kb. egy éve felviágosító beszédet próbált tartani nekem. Hogy merészeli? Még én kaptam pofont apától, amiért kiabáltam a kedvesével.

A féltestvérem iránt meg csak spotán nem érzek semmit. Sajnos, vagy nem sajnos, de ez van.

2012. okt. 14. 13:45
 42/52 A kérdező kommentje:
Holnap is el akar vinni! Múlt héten is elvitt, ehez most tényleg nincs joga, csak kéthetente van láthatás! Állítólag szeret, miért akar tönkretenni!?
2012. okt. 19. 06:48
 43/52 anonim ***** válasza:

Mondd azt,hogy sok a tanulnivalód. Ám kéthetente kötelező de azon felül is elvihet.

Ne drámázz! Ezzel nem tesz tönkre.

2012. okt. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

Én is felpofoztalak volna, ha ordibáltál volna a párommal. Mégis kinek képzeled te magad?

Felvilágosítással meg már nyilván elkésett szegény...

2012. okt. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha olyan indíttatásaid vannak, hogy szívesen lopnál, törnél be ablakokat és vernél kisgyerekeket, hamar a sitten fogod találni magad. De nem baj, szurkolok, hogy mihamarabb odakerülj, te kis korcs.
2012. okt. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:

De mi jogon mond nekem bármit is az a nő? Miért tesz úgy, mint ha bármi közünk volna egymáshoz?

Amúgy nem, nem késett el, de aranyosakat tudsz feltételezni, kösz.


Azt a rongálásos dolgot meg hagyjuk már, csak elkeseredettségemben mondtam, mert aznap nagyon kiidegeltek.


Mint már mondtam, nem érdekli semmi kifogás, én sem ismerem. Nem érdekli mit csinálok, nem érdekli mit szeretek, nem kérdezősködik, nem tudja kik a barátam,

ebyszer sem kérdezte meg, hogy hova szeretnék menni, csak képmutatásból csinálja az egészet.

2012. okt. 19. 18:01
 47/52 A kérdező kommentje:
A jókívánságokat pedig köszönöm és viszont kívánom. :)
2012. okt. 19. 18:03
 48/52 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok, nem az én dolgom volna felnőttnek lenni.

Az a nő tönkretette a családomat és apámat is meghülyítette, jogom van őt gyűlölni és jogom van kiabálni vele, legalább annyi, mint apámnak látogatni. Annak a nőnek a gyereke legyen a testérem, kőle fogadjak el süteményt, meg tanácsokat, hogy majd én is tönkrevágjak egy családot?

2012. okt. 19. 18:17
 49/52 anonim ***** válasza:
Nem az a nő b*szta szét a családod,hanem a szüleid nem bírtak egymással. Gratulálok anyádnak! Szépen átmosta az agyad!
2012. okt. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Miért nem jelentetted fel, amikor megütött? Ott volt a lehetőséged, akkor megvonták volna tőle a láthatást.

Szerintem provokálj ki még egy pofont és meg van oldva a probléma.

2012. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!