Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy apám...

Mit csináljak, hogy apám békénhagyjon?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak, amikor kicsi voltam, azóta apám minden második hétvégén elvisz valhova, pedig hétvégén ezer jobb dolgom lenne, mint ezzel az idiótával csövezni valami focimeccsen. Az ő apja nem foglalkozott vele és most rajtam éli ki magát. Néha az új családjához visz, na az a legnagyszerűbb módja a hétvége elcseeszésének, hogy a nálam nyolc évvel fiatalabb gyerekével kell jászanom.

Hiába mondom, hogy nincs rá szükségem, azt mondja, hogy joga van látni.

Ja és anyám ellen is próbálna uszítani az a majom.


2012. okt. 13. 17:22
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele ha nem akarsz, de akkor irány a bíróság, mivel akkor már gyerektartást sem köteles fizetni. Bár nem tudom ahhoz anyád mit szólna. Valamit valamiért.
2012. okt. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
Tehát a féltestvéred nem testvéred:))Egyébként nagy vagy már,nem kötelező vele lenned ha nem akarsz.De tudod te hány kis, és kamasz gyerek vágyik arra bár az apja törődne vele?Ők váltak el egymástól,nem apád tőled.ha bántotta is anyádat,az az ő problémájuk.Le idiótázod majmozod...nos egyszer eljön az a nap is amikor mit nem adnál érte apádhoz mehess.csak akkor már nem lehet.
2012. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:

Rensis, azt mondod, hogy ezt el lehet intézni a bíróságon? Köszi, de mondanál részleteket? Privátban is jó lenne.

Végre egy segítség...

2012. okt. 13. 20:10
 34/52 anonim ***** válasza:
100%
Én segíteni valakinek, aki kisgyereket bántana meg lopna? Soha a büdös életben. Anyáddal rendezd el.
2012. okt. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
Amikor mondod apukádnak, hogy nincs kedved menni hozzá hétvégére, akkor mit mond? Ha esetleg kitalálsz vmi álindokot h miért nem érsz rá menni, akkor is erölteti? Ha viszel a neked nem tetsző programokra egy könyvet, és azt olvasgatod,akkor is rádszól?
2012. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:

A testvérem az apám és az anyám közös gyereke. Ő az apám és egy igen ellenszenves nő gyereke ergo nem a testvérem.

Apámra meg nem tudom, mi szükségem volna. Egy évnyitómon és egy meccsemen sem volt ott. Csak képmutatásból elvisz, mert él a jogával, de nem érdeklem, legalábbis nem mutatja ki.

2012. okt. 13. 20:20
 37/52 A kérdező kommentje:
Harminchatos: igen, ilyenkor az van, amit ő mond.
2012. okt. 13. 20:38
 38/52 anonim ***** válasza:

Komolyan, hogy lehetsz ennyire szánalmas? Összetörni egy drága szemüveget (20-30 ezer a legolcsóbb)? Bántani egy kisgyereket? Ékszereket lopni? Ablakot betörni? Normális vagy?

Mielőtt azzal jönnél: harmonikus életem van/volt, aprócska problémákkal. Rendezett családban és párkapcsolatban élek, semmilyen frusztrációm sincs, sőt, még csak elfojtott agresszióm se. Bár téged szívesen arcon vágnálak egy medicinlabdával. :)

2012. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
0%

A sok álszent majom...miért kell lehurrogni a kérdezőt,amiért nem akarja az apját látni?Ennyit sem láttatok még az életben,hogy nem minden szülőt lehet tisztelni?

Kérdező,találj ki valami kamuszöveget és lógj el.A jogi dolgokról fingom sincs,de én ezt tenném.Pl hazudd azt,hogy beteg vagy.Sok sikert!

2012. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

"Ennyit sem láttatok még az életben,hogy nem minden szülőt lehet tisztelni? "


Ezt tudjuk. De azt is hogy a kérdezőn sincs mit tisztelni.

2012. okt. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!