Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom 19 éves, a vőlegénye...

Lányom 19 éves, a vőlegénye 26. Ez a fiatalember a minap becsengetett hozzám és nem tudom hogy történt de elcsavarta a fejemet. Hogyan hiúsítsam meg az esküvőt?

Figyelt kérdés
Negyvenöt éves, jól szituált, intelligens és jó nő vagyok.Lányom 19 éves, a vőlegénye 26. Ez a fiatalember a minap becsengetett hozzám és nem tudom hogy történt de elcsavarta a fejemet. Szexeltünk és én azóta nem bírok magammal, mindig rá gondolok. Nem akarom hogy elvegye a lányomat, egy hónap múlva lesz az esküvő!Magamnak akarom őt!!
2008. máj. 20. 16:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondod a lányodnak, tuti meghiúsul az esküvő. De valahogy más módon kéne meghiúsítani, mert ha a vő simán lefeküdt veled, télleg nem a lányodnak való. Lazán lefexik majd mással is.
2008. máj. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim válasza:
100%

Elsőre azt mondanám, hogy szemétség meghiusítani önző okoból egy esküvőt, nade az igaz, hogy vétettél a lányod ellen, mert pont a vőlegényével....az érem másik oldala meg az, hogy egy ilyen pasihoz ne menjen hozzá! Minek növelni a válások számát? Úgyis fiatal még a házassághoz, nemhogy egy olyan pasival, aki még az anyósával is kikezd. Lehet el kéne neki mesélni, hogy kikezdett veled...vagy ha magadat meg akarod kímélni, akkor mint kegyes hazugság, beadni a lányodnak, hogy hallottad valaki megbízható ismerősödtől, hogy megcsalta őt ezzel-azzal...

Ha meg magadnak akarod, az meg tuti nagy konfliktust sző, ha a lányod megtudja!

2008. máj. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a lányoddal, de ha az egész sztorit elmondod, akkor a lányodat tuti, hogy elveszted, de lehet hogy a pasit is, mertannyira berág rád amiért tönkre tetted az esküvőjét. A lányodnak a pasit egyébként mindenképpen dobnia kéne, mert egy szemét...

Tapasztalatból mondom, mert az én anyám is megtette ezt velem. Legalább így megnyugodhatok, hogy nem csak a Mónika Showban meg az én életemben vannak ilyenek

2008. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
100%

Istenem!Ne haragudj de ez nagyon gaz!Egy intelligens no ellen tudott volna allni a lanya volegenyenek!Akarhogyan is,de lefekudtetek.El sem tudom kepzelni milyen erzes lehetett Neked,nem gondoltal arra hogy ez az ember a lanyod testet is szereti es ossze akarjak kotni az eletuket?Beszelj a lanyoddal,mondd el neki oszinten-legalabb legy becsuletes utolag,mert az a ferfi nem neki valo,legalabb mentsd meg a lanyod egy ilyen ferfitol,aki lefekszik a szerelme anyukajaval!Halalosan fajni fog neki,de jobb ha nem megy hozza felesegul!!!Nem itellek el emiatt mert mindenki kovethet el hulyesegeket,de nezz magadba kerlek,gondold at mit tettetek!Ha magadnak akarod a pasit,milyen kovetkezmenyekkel jarna!Ha tenyleg intelligensnek tartod magad,gondolkozz!!!!Egy anya nem tehet ilyet,nagy onzoseg "elvenni"a szeretett ferfit a lanyodtol.Ha elmondod az igazat-es mondod hogy egyutt akarsz lenni vele,mit okozol a lanyodnak?????

Ha hallgatsz,rosszat teszel neki,mert "megcsaltatok",ha elmondod,nem maradhatsz egyutt a pasival!!!

Nem lehet jo tanacsokat adni,en belehalnek ha anyukam ezt csinalna velem!Hat nem erted?????Hallgattasd el az ego-d es probald meg nem elmarni a lanyodat magadtol!

2008. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti elmondanám a lányomnak.

Ha a lányod lennék:nem vennélek semmibe,és tuti,hogy nm akarnálak látni jónéhány hónapig/évig.A pasinak meg betörném az orrát.Esetleg mindezt az oltár előtt...

2008. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
100%

Igen faramuci helyzet, ha a kedves anyós beleszeret a vejébe. Szerintem egyszerűen mondd el a lányodnak, hogy ez a fiú nem hozzávaló, mégpedig mert... Viszont ha én lennék a lányod, ezután nemcsak a fiút dobnám ki, de veled sem állnék soha többé szóba, függetlenül attól, hogy az anyám vagy.

Igen szomorúnak tartom, ha egy negyvenes nő önös érdekekből szántszándékkal tönkre akarja tenni a gyereke életét. Vagy éppen így mented meg egy csalódástól? Hiszen a fiút sem kell mentegetni: ha nem veled, mással csalta volna meg a lányodat. Csak őt tudom sajnálni...

2008. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
87%

Egyszeruen kozold hogy nem adsz egy fillert sem neki (a lanyodnak) es kitagadod. Sot, meg is verheted a nagyobb hatas kedveert. Ez minden bizonnyal meghiusitja a eskuvot, es nincs benne alszentseg.

Persze a "bazeg lanyom, megdugott a leendo ferjed, es azota ot kivanom" radikalis kozlese is hasznalhat.

2008. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
Nagyon szerelmes lettem a pasiba. És én jobb vagyok neki mint a lányom. Több pénzem van és nagyobb a mellem, akkora mint Zalatnay Cinié. Szerintem megmondom a lányomnak, hogy hagyja ott, a Fecókát meg magamhoz költöztetem! Úgyis megbocsát a lányom!
2008. máj. 20. 16:58
 9/65 anonim ***** válasza:
97%
Ha kamu kerdes akk szolok, hogy nem vagy vicces, ha igaz akkor meg egy szanalmas no vagy. A lanyod kurva buszke lehet rad. Ennyi. johetnek a minuszok, leszarom.
2008. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
100%
Na, a kérdező kommentjéből látszik, hogy ez a kérdés kamu. Egy 45 éves intelligens jól szituált nő, nem mondd ilyet. Főleg hogy ő azért jobb, mert nagyobb a melle... áhhh... ne dőljetek már be neki..Vagy nagyfokú demenciában szenved...
2008. máj. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!