Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom 19 éves, a vőlegénye...

Lányom 19 éves, a vőlegénye 26. Ez a fiatalember a minap becsengetett hozzám és nem tudom hogy történt de elcsavarta a fejemet. Hogyan hiúsítsam meg az esküvőt?

Figyelt kérdés
Negyvenöt éves, jól szituált, intelligens és jó nő vagyok.Lányom 19 éves, a vőlegénye 26. Ez a fiatalember a minap becsengetett hozzám és nem tudom hogy történt de elcsavarta a fejemet. Szexeltünk és én azóta nem bírok magammal, mindig rá gondolok. Nem akarom hogy elvegye a lányomat, egy hónap múlva lesz az esküvő!Magamnak akarom őt!!
2008. máj. 20. 16:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim válasza:
100%
ha kamu ha igaz rohadj meg!!!
2008. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
95%

En valahol orulok, hogy ez tortent mert anno engem is megcsaltak - persze nem az anyammal....

A lanyodnak sokkal jobb igy. Mi van ha ez 2 gyerek es tobb ev utan derul ki, hogy a ferje egy kurvapecer?

Istenem milyen nehez lesz magat osszeraknia...nekem is beletellett tobb mint 2 evbe es meg most is van bennem szalka es mindig is lesz.

Hogyan tehetned jova? Sehogy. Tudod mennyire megalaztad a lanyod? Szerintem nem. - megis, megegyszer irom, valahol megmentetted egy eletre szolo csodtol.

Remelem egyszer kepes lesz ugy latni, ahogy en latom ezt most. Kepes lesz ugy latni, hogy ugyan gusztustalan amit tettel, megis ezzel megovtad ot attol, hogy egy mindenkit megbaszo faszhoz menjen hozza.

De soha nem fog benned megbizni. NAgyon csodalnam, ha bemutatna neked barkit is ezutan. Ami ertheto.

2008. máj. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te egy idióta faszi vagy, aki a haverokkal jót röhög, hogy ez a sok csaj hogy rákattant erre a kamu témára..., remélem söröztök is mellette..., hát jó szórakozást.
2008. máj. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
100%
nem mondod bakker....ilyen anyám lenne,lelőném.....szemét és romlott nő vagy....
2008. máj. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
100%
szétkúrt mama...
2008. máj. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 A kérdező kommentje:

Helló!

Ne haragudjatok, de én egy egyetemista csaj vagyok és pszichológia dogához gyűjtöttem anyagot! Nem szórakozni akartam, csak az emberi reakciót vizsgálom. Nagyon szuperül válaszoltatok, köszönöm! Most biztos jól elküldtök anyámba, de komolyan sokat segítettetek a válaszaitokkal. Senkit nem mínuszoltam le, sőt plusszokat adtam, némelyik válasz annyira tetszett. Örülök hogy így felháborodott mindenki, ennyi jó felfogású ember létezik ez tök jó. Ígérem, több ilyen kérdés nem lesz, ennyi anyag elég!!Szóval, még egyszer, bocsi.

Alexa

2008. máj. 22. 12:15
 47/65 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Alexa,


Hat ez egy eleg durva felmeres volt.

Szerintem rekordot dontottel a valaszok begyujteseben.

Reszemrol nincs harag a baj csak az, hogy ez elofordult mar es meg elo is fog masokkal.

Tegnap lattam egy pont neked valo esetet az utcan, mikozben setaltunk haza a baratnom kisfiaval kettesben. Egy kb 19 eves hiszterikusan sirt. Annyira felidegelte magat, hogy elkezdett hanyni.

Azt hittem rosszul van - gondolatok az agyamban a kovetkezok voltak: rajott, hogy terhes, a pasi nem all mellette, ott a teszt a zsebeben es nem tudja mit csinaljon...stb...- szoval odamentem hozza, hogy felajanlom az uveg vizemet ami meg origi kibontatlan volt. Persze elutasitott es szegyellte, hogy igy ki van bukva. Hat setaltunk tovabb....egyszercsak hallom, hogy az anyja uvolt az utca masik oldalarol ordenare hangon....jesszus ki tudja mi tortenhetett. Az anyja gusztustalan volt....

2008. máj. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
100%

Ritka egy vadparaszt anya lehet az amelyik ezt megteszi.Hogyha nem egy sérült személyről van szó aki éppen a fa...veregetés közben nem tud mit tenni és baromságokat kérdez az se egyszerű, de méguis igaz lenne?

Ennél undorítóbb dolgot életemben nem hallottam , te intelligens ocsmányság aki a saját lánya elől happolja el a pasit, hiába hibás ő is.Ha a lányod lennék, már a feltételezéstől is lemondanék arról hogy bármi közöm van hozzád.

Szégyeld magad, undorító vagy!

2008. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 A kérdező kommentje:
Helló! Utolsó válaszadónak üzenem: olvasd el az ezelőtti kommentem, köszi a válaszokat!!
2008. máj. 22. 17:21
 50/65 anonim ***** válasza:
90%

Hát,ha ez nem kamu kérdés,akkor mit lehetne rá mondani?

Őszintén?Egy ócska lotyó vagy,a lehető legaljasabb fajta.

Jólszituált,értelmes?????Ez erősen megkérdőjelezhető.

Remélem a lányod soha nem lesz rád többet kíváncsi.

Nem undorodsz magadtól?

A pasi pedig menjen a fenébe.

Szegény szerencsétlen lányod jól kifogta veled.


Pfúúúúúúúúúúúúújjjjj!!

2008. máj. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!