Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom 19 éves, a vőlegénye...

Lányom 19 éves, a vőlegénye 26. Ez a fiatalember a minap becsengetett hozzám és nem tudom hogy történt de elcsavarta a fejemet. Hogyan hiúsítsam meg az esküvőt?

Figyelt kérdés
Negyvenöt éves, jól szituált, intelligens és jó nő vagyok.Lányom 19 éves, a vőlegénye 26. Ez a fiatalember a minap becsengetett hozzám és nem tudom hogy történt de elcsavarta a fejemet. Szexeltünk és én azóta nem bírok magammal, mindig rá gondolok. Nem akarom hogy elvegye a lányomat, egy hónap múlva lesz az esküvő!Magamnak akarom őt!!
2008. máj. 20. 16:01
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves" kérdező!!

Te nem vagy anya!!!!!!!!!!!!!Szánalmas vagy,és elkeserítő hogy ilyen emberek léteznek, mint Te!!!

Szerintem tálalj ki a lányodnak...aztán költözz el jó messzire tőle, hogy a színedet se lássa többé!!

2008. máj. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
100%
Hm, tulajdonképpen igazad van, az alapkérdés ugyebár az hogy meg kell hiúsítani az esküvőt, nah ez igaz. Mondd el a lányodnak mi a helyzet, nem érdemli meg hogy egy ilyen tetűhöz menjen hozzá. Másrészt magadat meg ásd el a föld alá, kétlem hogyha egy kis esze is van a lányodnak akkor megbocsájt. Ha igaz a sztori akkor kétlem hogy olyan intelligens vagy mint ahogy írtad. Egy épeszű nő nem kezd ki a lánya pasijával, illetve nem hagyja magát elcsábítani. Ha ennyire hiányzik a szex akkor keress olyat aki korban hozzás illik, ne másét vedd el, pláne ne a lányodét.
2008. máj. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
83%

Szuper ötletem van!! Költözzetek össze hármasban! Te adod a sok pénzt. Meg ne félj te az öregeéstől, majd sűrűn plasztikáztatsz. A lányod meg ha te épp plasztikáztatsz, akkor fenntartja az ifjú Fecókában a tüzet. Na meg mivel te már nem nagyon fogsz gyerekeket szülni, a lányod adhatna 2-3 szép gyereket a Fecónak, akiket közösen nevelhettek. Így mindenki jól jár. Mindkettőtöknek lesz pénze, Fecókája, szex, és családja. Fecóka jár a legjobban, mert kap 2 izgalmas nőt, egy rakás pénz és szép gyerekeket. Ha a lányod is olyan szabadelvű mint te, meg a Fecóka is ilyen nyitott az esküvője előtt, akkor szuperül működhet a dolog. Kívülről meg nem feltűnő, mert sok nő lakik az anyukájával az esküvője után is.

(Csak a férjed rá ne jöjjön!!!!)

2008. máj. 21. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
97%
Te se jólszituált , sem intelligens, csak simán egoista vagy. A lányod készül az életére, te pedig átvered, meg az élte párja is átveri( legalábbis ő azt hiszi hogy az élete párja). Biztos nem fogadtad örökbe a lányod? Biztos te szülted meg? Remélem féejhez megy egy másik emberhez szegény és lesz egy gyereke akit soha nem fogsz látni vele együtt. Már az sem ment meg ha templomba kezdesz járni. Akadályozd meg az esküvőt azért , hogy a lányod ne a házasságban csalódjon és ne válássalkezdődjön a felnőttkora. Remélem nem terhes, mert az még rosszlenne ha a gyerekéval kéne menekülnie a szemétséged ellen. Gratulálo. A melledről meg annyit, lehet most akkora mint cinié, de nemsokára a hasadalját fogja csapdosni és akkor Fecóka elhúz a picsába egy kemény dudát keresni. Nagyon sok csalódást kívánok neked ezért a bűnödért.
2008. máj. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
100%
HÁT....TISZTA SZÉGYEN VAGY!
2008. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
100%
VÉN RIBANC!!!
2008. máj. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim válasza:
85%
Szia,ha rám hallgatsz megmondod a lányodnak,de azt tudnod kell,akkor elveszíted. Lehet,hogy a fiút is. Inkább maradjon titok.Sok sikert.
2008. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat.Ma megmondtam a lányomnak mi történt, és szakítottak. Lehet, hogy soha nem fog megbocsátani nekem, de örülök hogy nem kell tovább őrlődnöm ezen. Nagyon szomorú vagyok hogy mindenki elítél, tényleg nem tudtam aludni az éjjel. Hogyan tegyem jóvá a dolgot?
2008. máj. 21. 17:52
 39/65 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottak és gondolom két perc alatt lemondtak mindent, amit az esküvővel kapcsolatban le kellett mondani, ugye? Meg sem rázta őket, hiszen kamu az egész!!!
2008. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim válasza:
100%
Ha kamu rohadj meg ha igaz még jobban rohadj meg tetű kurva!!!!!!!!!!!!
2008. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!