Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom 19 éves, a vőlegénye...

Lányom 19 éves, a vőlegénye 26. Ez a fiatalember a minap becsengetett hozzám és nem tudom hogy történt de elcsavarta a fejemet. Hogyan hiúsítsam meg az esküvőt?

Figyelt kérdés
Negyvenöt éves, jól szituált, intelligens és jó nő vagyok.Lányom 19 éves, a vőlegénye 26. Ez a fiatalember a minap becsengetett hozzám és nem tudom hogy történt de elcsavarta a fejemet. Szexeltünk és én azóta nem bírok magammal, mindig rá gondolok. Nem akarom hogy elvegye a lányomat, egy hónap múlva lesz az esküvő!Magamnak akarom őt!!
2008. máj. 20. 16:01
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim válasza:
100%
EMBEREK STOP CSAK KAMU AZ EGESZ NE MIND FOLYTASSATOK TOVABB!!!!!!! A KERDEZO BEVALOTTA H CSAK FOLMERI A BANDAT
2008. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
82%

Kedves 45-ös, jól szituált nő!

Először is: ha kamu ez az üzenet, akkor rendkívül kreatív lehetsz, mert ilyen történetet nem minden nap hallani.

Ha nem kamu, akkor pedig: egy kérdéssel kezdeném: a férjedet hol hagytad? Már ne is haragudj, de szerintem egyszerűen borzasztó amit csináltál. Azt is mondhatnám, hogy ott rontottad el, amikor összefeküdtél a lányod (!!!) vőlegényével, aki mellesleg a fiad is lehetne. Hogy tehettél ilyet a gyermekeddel??? Az ember pedig azt hinné, hogy egy szülőnek a gyermeke boldogsága a legfontosabb... szerinted mit érez majd a lányod, ha ezt megtudja? Szemét módon kicsesztél vele, ugye tudod. Mielőbb próbáld meg valahogy jóvátenni a bűnödet, mert a hallgatás csak további félreértéseket eredményezhet.

2008. júl. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim válasza:
100%
Na most vagy aberrált a kérdező, vagy kamu. De mégha igaz is akkor szerintem szánalmas az egész. Egy anya, aki józan ésszel bír az nem tesz ilyet. Második dolog, hogy a férfi valószínűleg azért kéri meg egy lány kezét, mert szereti és nem az a vágya, hogy az anyjával etye-petyézzen. Szerintem ez a kérdés egy unatkozó ember fejéből pattant ki.
2009. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:

Két dolog jár az eszembe.

Egy: a kérdés kamu. Egyrészt egyszer tényleg műveltebb nőként fogalmazol, máskor viszont egy olyan nem mondom milyen Mónika-shows, első általánost 30éve próbálgatós nagyon sötét, elmaradott nőként.

Kettő: ha igazi a kérdés:

a., nem vagy anya, egy anya a lányával nem versenyzik. Olyan van, hogy elbizonytalanodik egy érettebb nő felcseperedő lányát látva, meg olyan is, hogy szinte elirigyli a fiatalságot, vagy olyan, hogy beleszeretek vkibe, akibe nem illene - de olyan nincs az életben, hogy meg is történt, és AZÉRT teszek fel kérdést, mert azért akarom meghiúsítani a kapcsolatot, mert én akarom a LÁNYOM pasiját!!!

(de mondom, szerintem kamu, a hagy ne mondjam ki, hogy milyen származású - nem származás, hanem az elmaradottság miatt - vagy a nagyon kis közösségekben, vagy nyomornegyedekben élő alkesz nők csinálnak ilyet a fertő kellős közepén, írástudatlanul

b., nem vagy anya...ha nem kamu :)...következésképp tök mindegy, mit csinálsz!szerezd meg a pasit! hagyjon ott a lányod! sőt, törjél be valahova, és szerezz úgy vagyont! :D

2012. jan. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim válasza:
Én csaj azt mondom, gratulálok, hogy ezt csináltad... 45 éves nő?! Milyen alapon jössz Te ahhoz, hogy a LÁNYOD férjével lefeküdj? Szégyen! És még meg is akarod hiúsítani az esküvőt? Igazi anyuka, gratulálok... ez undorító, büszke lehetsz magadra.. szánalom..-.-""
2012. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!