Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom 19 éves, a vőlegénye...

Lányom 19 éves, a vőlegénye 26. Ez a fiatalember a minap becsengetett hozzám és nem tudom hogy történt de elcsavarta a fejemet. Hogyan hiúsítsam meg az esküvőt?

Figyelt kérdés
Negyvenöt éves, jól szituált, intelligens és jó nő vagyok.Lányom 19 éves, a vőlegénye 26. Ez a fiatalember a minap becsengetett hozzám és nem tudom hogy történt de elcsavarta a fejemet. Szexeltünk és én azóta nem bírok magammal, mindig rá gondolok. Nem akarom hogy elvegye a lányomat, egy hónap múlva lesz az esküvő!Magamnak akarom őt!!
2008. máj. 20. 16:01
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim válasza:
100%
Én azt kívánnám dögölj meg, ne haragudj pedig én is intelligens vagyok!!! A lányod helyébe ha ez tényleg mind igaz, megkeseríteném az életedet, ezért szülted meg? Egy fiatal 19 éves lány, ebben a korszakban a legboldogabbnak kellene lennie. Hányinger nő vagy, azt hittem csak tv-ben hallani ilyet, de azt is csak kitalálják!!! Legyél öngyi! :)
2008. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
100%
HIhetetlen... azt hittem, hogy ilyen csak a retekklubbon fordul elő mónikasó és balásssóba.. nem hiszem el, hogy ez nem kamu..
2008. máj. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim válasza:
100%
Ez a gáz ezen a honlapon, hogy sok ilyen baromság/kamu van, pedig az alapelv az jó lenne :(
2008. máj. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim válasza:
100%

hat most mar meg ne haragugy de ha ilyen anyam volna reg letegattam volna es arvanak vallanam magam!!!! Hogy tud valaki ilyen gonosz lenni a lanyaval szemben? Szerinted mijen lelki alapotban lesz a lanyod mikor meg tudja h milyen jo anya van?fontosabb nekedd egy jo szex mint a lanyod? hihetetlen....


basszus ez kiakasztott....

2008. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim válasza:
100%

lod le magad....jaj legyszike vagy ne mind szorakozz ilyenekkel mert aki ilyennel szorakozik bizti h minden de nem inteligens. Ha a lanyod lennek a pasinak levagnam a peterkejet s teged tutira keresztre feszitenelek! Inkabb ulnek bortonbe, mintsem tudjam h elsz...

ez az en velemenyem...

a tobbit a sors rad roja....


jajjj lod le magad....

ugorj vizbe vagy valami mert kopedelem vagy

mentsd meg a vilagot meg egy kurvatol mert az vagy....

2008. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
100%
Akármekkora melled van, akkor is inkább a 19 éveset veszi el, mint az elhasználódott 45öst.
2008. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim válasza:
100%

Hát ha ez tényleg igaz, Akkor Nagyon Szégyeldd magad én a te helyedben nem mernék a lányom szemébe nézni!!!!!!

Ilyen tettre nioncs mentség!!! Ha tényleg olyan inteligens vagy neked kellett vona több eszednek lenni!!!

Én az ilyet mélységesen elítélem, és bocs az öszinteségemért!

2008. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim válasza:
100%
Ha már bele estél a saját "csapdádba" /ugye két emberes a dolog/ami történt...,akkor nézz szembe a tényekkel!!Beszélj a lányoddal,és azt a fiút küldd el a francba! Ne légy annyira biztos benne, hogy Te kellesz neki.Inkább csak kíváncsi volt ...és most lehet, hogy húzott egy strigulát a naptárjába.És szerintem a lányodat sem szereti igazán! Te pedig ne kergess szép és hiú reményeket,a saját érdekedbe.Ja,és ne felejsd el, hogy minden nap tükörbe kell nézni,tudod mire gondolok?
2008. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim válasza:
100%

Jaj, ne már! Végigolvastam az egészet, a kérdező jót röhög az egészen, nem látjátok? Még csak meg se szólal, az ilyennel kár foglalkozni.

Ennyi.

2008. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim válasza:
100%
Na akkor dobd az új kérdést mert ez tényleg'gagyi'volt.Ha meg igaz lenne a dolog akkor a fickóval együtt másszatok egy híd tetejére
2008. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!