Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom 19 éves, a vőlegénye...

Lányom 19 éves, a vőlegénye 26. Ez a fiatalember a minap becsengetett hozzám és nem tudom hogy történt de elcsavarta a fejemet. Hogyan hiúsítsam meg az esküvőt?

Figyelt kérdés
Negyvenöt éves, jól szituált, intelligens és jó nő vagyok.Lányom 19 éves, a vőlegénye 26. Ez a fiatalember a minap becsengetett hozzám és nem tudom hogy történt de elcsavarta a fejemet. Szexeltünk és én azóta nem bírok magammal, mindig rá gondolok. Nem akarom hogy elvegye a lányomat, egy hónap múlva lesz az esküvő!Magamnak akarom őt!!
2008. máj. 20. 16:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
90%
Le merném fogadni, h 2 lökött tizenéves pasi ül röhögve a gép előtt, míg mi itt megpróbáljuk megoldani a kamuproblémáikat... :D
2008. máj. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
88%

Én a lányod helyében otthagynálak téged is és a vőlegényét is.


Nemcsak a gyerekeknek kell tisztelni a szüleiket, hanem a szülőknek is a gyerekeiket.

2008. máj. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
100%

"egy egyetemista csaj vagyok és pszichológia dogához gyűjtöttem anyagot!"

Ezzel csak egy gond van: ide (többségében) jó szándékú válaszolók jönnek, hogy szokásos vagy extrém problémákat oldjanak meg. A sok kamu kérdés viszont gyilkolja a morált.

Összességében nem volt szép tőled ez a kérdés. Remélem, többször nem teszel ilyet (merthogy még nem végezted el az egyetemet, ugye)...

2008. máj. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim válasza:
88%
Hát ez kegyetlen nagy szemétség. Én tuti nem állnak soha szoba az anyammal, ha ilyet tenne. De hat mindenkinek a maga dolga. Ha a fiu megtette a lányoddal, akkor honnan gondolod h veled nem fogja megtenni?Lehet h talal egy ,,mégnagyobb mellű nöt,, és elhagy. Visszatérve a kérdésre, hogy közöld vele: szerintem mond meg a lányodnak azt, h a fiuról hallottal valami rosszat, de hogyha öszinte akarsz lenni akkor mond el neki a teljes igazsagot. Szerintem az utóbbi a jobb, lehet h mosolyszünet lesz pár évig...de hát ez szerintem a lányod felöl jogos.
2008. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
100%

MINDNEKI OLVASSON VISSSSSSSSSZZZZAAAAAAA!!!!!!!!!!!


A KÉREDŐ MÁR ARTA HOGY KAMUUUUUUU A KÉRDÉS!!!!!!!!!!!!

2008. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez jó! Nagyon jól szórakoztam! :D De tényleg! Ami meg a dogádat illeti 2 dolog: Ebből írhatsz egy szakdolgozatot is, annyi anyagod lett hozzá. 2: ha már dogához keresel anyagot ilyen portálokon, legközelebb kicsit körültekintőbben tegyél fel kérdést, mert így nézve tényleg eléggé hihetetlenül hangzott, sok volt az ellentmondás a kommentjeidben (hacsak nem ez volt a célod)

jaj, és remélem ismered a viccet a pszichológusról, aki csoportjával egyetlen embert zaklatott telefonon az emberi reakciók miatt? (ha nem és kíváncsi vagy írj, elküldöm neked, azt is megcsinálhatod, és tényleg poén...)

Remélem 5-öst kapsz...:)

2008. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb én is itt teszem fel a kérdést a dolgozatomhoz. Bár én töri-muzeós vagyok. Na nem bántásként, remélem ötöst kaptál.:)))
2008. máj. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim válasza:
100%
ez elég gáz!!ha anyám ezt csinálná velem az életbe nem állnék szóba vele.egy anya elveszi a kislánya szerelmét nagyon durva,és még kiirja,hogy ö egy jól szituált,intelligens nö,az ilyen az szánalmas!
2008. máj. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim válasza:
100%
olvassátok el a kérdezo kommentjét,és ug irjatok.. ez kamu...!!! egy dolgozathoz kellett...
2008. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim válasza:
100%

45 vagy? jol szitualt? inteligens? es JO no?

egyszeruen szanalmas, retardalt ember lehetsz...

1. semmi atelessel, kis megbanas erzessel beszelsz a tortentekrol? mondjuk ki magyarul : megbaszott az egyetlen(?) lanyod VOLEGENYE! mi az, hogy elcsavarta a fejedet? ...en, a lanyod helyeben ujra elcsavarnam ..de mindkettotok fejet..

en, hiszekeny vagyok ,es elhiszem hogy veled ez megtortent...elhiszem, mert az irasodbol nem lehetsz tul INTELIGENS!

eloszoris, te jol el..sztad a nevelest.. 19en volegeny? eskuvo? mondd csak a karierrel hogy all a lanyod? vagy idezlek " tobb penzem van mint Neki(19 kiscsaj) " ..

mit er az a no? akinek nagyobb a csocse mint az agya? mit er? semmit. ientol mentesen az eg...

2008. máj. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!