Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom 19 éves, a vőlegénye...

Lányom 19 éves, a vőlegénye 26. Ez a fiatalember a minap becsengetett hozzám és nem tudom hogy történt de elcsavarta a fejemet. Hogyan hiúsítsam meg az esküvőt?

Figyelt kérdés
Negyvenöt éves, jól szituált, intelligens és jó nő vagyok.Lányom 19 éves, a vőlegénye 26. Ez a fiatalember a minap becsengetett hozzám és nem tudom hogy történt de elcsavarta a fejemet. Szexeltünk és én azóta nem bírok magammal, mindig rá gondolok. Nem akarom hogy elvegye a lányomat, egy hónap múlva lesz az esküvő!Magamnak akarom őt!!
2008. máj. 20. 16:01
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 A kérdező kommentje:
Nem szenvedek semmilyen betegségben, egyszerűen csak tudni akartam, mit tegyek. Legjobb őszintén bevallani, remélem megbocsát a lányom. És nem kamu kérdés.
2008. máj. 20. 17:08
 12/65 anonim ***** válasza:
95%
ha nem kamu, akkor meg hogy a fenébe írhatsz olyat, hogy azért vagy jobb a lányodnál, mert nagyobb a melled ill több a pénzed? Ezzel marhára ledegradálod a lányodat. Meg amúgy minek neked egy ilyen hülye pasi? Azt hiszed téged nem fog megcsalni? Vagy ki akarod tartani vagy mi?
2008. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
95%
Tíz év múlva a lányod virágzó fiatal nő lesz, te pedig ráncos, vén lúvnya, aki azt gondolja, pénzen mindent megvehet, még a szerelmet is. Csak sajna a szerelem nem az anyagiak meg a mellméret függvénye, és nagyon szomorú, hogy 45 éves korodra sem jöttél erre rá. A fiú pedig egy ideig nagyon élvezné a jólétet, aztán lelépne egy nálad húsz ével fiatalabb csajjal. Jöhetnek a mínuszok. :P
2008. máj. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy kamu!!!! Szánalmas, aki ilyenekkel szórakozik! Találj jobb elfoglaltságot, minthogy ide írkálsz hülyeségeket!
2008. máj. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu, akkor undorító, hogy képes voltál ilyet tenni a lányoddal szemben. Őszintén sajnálom, hogy ilyen anyja van.
2008. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de ha ekkora rib...vagy hogy a saját lányod vőlegényével lefekszel akkor szerintem sullyedj el nagyon gyorsan mert nekem a pofámról leégne a bőr!
2008. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted egy 26 éves faszinak egy 45 éves vén k.. kell???????????????????????????????????????????????Szerintem csak a pénz miatt!
2008. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
100%
Az útolsó hozzászólónak teljesen igaza van. Tuti, hogy a pénzre hajt a csávó. Meghát egy pasi miatt elveszteni lányodat neked többet ér akkor nem vagy 100 %-as, az tuti
2008. máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
100%
Kamu. Több mondatból is látszik, sajnos.
2008. máj. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim válasza:
100%
ha igaz a sztori akkor egy önző kis d... vagy remélem nem bocsájt meg a lányod soha !!!!legalábbis én megtagadnálak egy életre az biztos ! a pasinak meg levágnám a tökét de egy életlen késsel hadd szenvedjen!!! mond csak el neki !! sok sikert!méghogy inteligens... ne viccelj már
2008. máj. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!