Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem esne rosszul?

Nektek nem esne rosszul?

Figyelt kérdés

Tudom, vannak nagyobb bajok is a világban, nekünk is, csak ez a dolog igazán kicsit rosszulesett.

Szóval arról van szó, hogy a férjem a világon semmivel nem kedveskedik nekem, elég önző típus. A kapcsolat elején még hozott kávét reggel ágyba, aztán esküvő után közölte, hogy van kezem lábam meg tudom magamnak is csinálni...nektek az ilyen nem esne rosszul? Én az a típus vagyok, hogy inkább neki adom a részemet is, ha kívánja de valahogy csokit is meg mindent csak magának vesz, virág ilyesmi na azt sem, soha. És csak egy éve vagyunk házasok. Ezen elgondolkodtam, hogy vajon mit érezhet irántam....Lehet, hogy rosszul fejeztem ki magam, de értitek....


2012. okt. 19. 21:12
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
De azt mindig megkérdezi, sorolom mit hozzon, de a közös háztartásba, tehát nem csak nekem hozza amit megkérdez. És ezután jött a mkenyér...Látványosan fogok én is csokit venni, aztán elfelejtem megkínálni, hátha észbekap.
2012. okt. 20. 11:19
 22/29 anonim ***** válasza:

Jól látod, ez így tényleg nagyon nem jó.

Mi a barátommal még csak együtt sem élünk, mégis megvannak köztünk ezek a kölcsönös dolgok, gesztusok.

Pedig mi sem állunk jól anyagilag, olyannyira, hogy pár hónapja neki és nekem sincs munkám.

Oké, én heti 1-2-szer vigyázok két pici lányra, de hát mondanom sem kell, hogy nem keresek vele sokat.

Mégis, ha megyek vásárolni, mindig viszek neki valami apróságot (csoki, energia ital) és ő is hoz nekem.

Az meg alap, hogy ha valamelyikünk lemegy boltba, akkor megkérdezzük a másikat, hogy kell-e neki valami. Bár általában együtt megyünk le :).

Azt írod, hogy emiatt butaság felrúgni egy kapcsolatot, mert hülye kis apróság.

Én erre azt mondom, hogy az élet apróságokból áll. És ha sok hasonló apróság nem működik köztetek, akkor tényleg nem árt elgondolkodni...

L/25

2012. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
tuti hogy egyke.. az ilyenek önzőek legtöbbször :P
2012. okt. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nem egyke. :)
2012. okt. 21. 08:51
 25/29 anonim ***** válasza:
Pont, hogy a testvéresek ilyen önzőek...most maguknak veszik, régen meg vagy kapott ő is a tesók mellett vagy nem...
2012. okt. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Na, ma hazaállított a kedvenc csokimmal....ki érti ezt?? :)))
2012. okt. 21. 15:58
 27/29 anonim ***** válasza:
Lehet előzményekből kihámozta a kérdésed... :D
2012. okt. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
fura ez a hirtelen változás,tegyél jelszót a gépre :)
2012. okt. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy imádok gyk-zni és folyton itt lógok, de annyira nem érdekli, hogy belenézzen... de annyira jól jött ki, jót nevettem amikor előhalászta a csokit. :)))
2012. okt. 21. 22:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!