Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem esne rosszul?

Nektek nem esne rosszul?

Figyelt kérdés

Tudom, vannak nagyobb bajok is a világban, nekünk is, csak ez a dolog igazán kicsit rosszulesett.

Szóval arról van szó, hogy a férjem a világon semmivel nem kedveskedik nekem, elég önző típus. A kapcsolat elején még hozott kávét reggel ágyba, aztán esküvő után közölte, hogy van kezem lábam meg tudom magamnak is csinálni...nektek az ilyen nem esne rosszul? Én az a típus vagyok, hogy inkább neki adom a részemet is, ha kívánja de valahogy csokit is meg mindent csak magának vesz, virág ilyesmi na azt sem, soha. És csak egy éve vagyunk házasok. Ezen elgondolkodtam, hogy vajon mit érezhet irántam....Lehet, hogy rosszul fejeztem ki magam, de értitek....


2012. okt. 19. 21:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

fogod,te is megveszed magadnak a csokit,véletlenül szem előtt hagyod az üres papírt,ha rákérdez,megmondod,h most mi van?te nem kívánhatod a csokit?

ha kér valamit,te is felhozod,h neki is van 2 lába..stb

ha leáll veled veszekedni,akkor tényleg önző,elgondolkodsz azon,h jól választottál e!

2012. okt. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Azokból, amit leírtál eszembe jutott egy ismerősöm. Nem állítom, hogy te ilyen vagy, mégis szeretném leírni a sztorit.

A hölgy annyira szerelmes volt a férfiba, hogy elhalmozta mindennel, hívogatta, áradozott neki, mindig főzött neki, sütött, apró ajándékokkal látta el.

A férfi konkrétan azoktól a dolgoktól, ami a nőnek csupán a szeretet kimutatása volt , MEGFULLADT! Távolodott, nem kedveskedett már neki, nem szeretgette már annyit a férfi, mert amúgyis túl sok volt, amit a nő művelt.



Nem gondolom, hogy ilyen vagy, de(!), hagyd kicsit őt, ne kedveskedj, ne főzd a kedvencét , csapj össze valamit. Sütit? Minek?

Megkérdezi majd mi a bajod? Mondd neki, hogy semmi, csak azt tetted, amit ő veled! Próbáltad megbeszélni, nem figyelt, így érzékeltetted!

2012. okt. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, jólesett hogy szántatok rám időt!! :)


Amit az egyik válaszoló írt, hogy legyek önző meg gondoljak magamra néha, hát igazából nekem az okoz örömet ha neki örömet szerzek. És az utolsó válaszolónak igaza van, én is nagyon szerelmes vagyok a férjembe, és talán túlságosan is elhalmozom az érzelmeimmel, de kicsit visszaveszek. Sajnos az a típus vagyok, aki nagyon igényli adni is kapni is a szeretetet, de úgy látszik nem mindenki ilyen...

2012. okt. 20. 08:35
 14/29 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!


Én írtam,hogy legyél egy kicsit önző.

Nem azt mondtam,hogy folyamatosan legyél az,csak adjál egy kicsit neked abból,amit ő ad neked.


Ugye te sem gondolod komolyan,hogy az normális,hogy megveszi,megeszi a csokit,neked meg egy 70 forintos sportszeletet sem vesz.Ha a párom elmegy boltba,mindig hoz valami apróságot,kivéve ha tényleg épp nem engedhetjük meg,és oda vissza működik nálunk.

Ő a joghurtot szereti,én a csokit.

Állj ki magadért.

Ha hagyod hogy ennyire csak magával foglalkozzon,

és ilyen önző legyen,beletörődsz,akkor bocsánat,nem szóltam,te döntöd el,hogy mi az amit még el tudsz viselni, viszont akkor szerintem ne panaszkodj.

2012. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ neked is! IGyekszem kicsit önző lenni, meglátjuk mi lesz belőle! Múltkor felhívott, hogy vehet egy marcipánkenyeret magának? Most mit mondjak erre? Hogy csak, ha nekem is? Pedig hárman vannak testvérek, nem ilyennek nevelték, de így kaptam. :)
2012. okt. 20. 10:26
 16/29 anonim ***** válasza:

Az is Ok,hogy ennyire szerelmes vagy,de ha látja hogy elnéző vagy vele,ráhagyod a dolgokat,nagyon felbátorodik,elkényelmesedik majd.Úgy lesz vele,hogy minek fektessen egy kicsit több energiát a kapcsolatba,ha neked jól van így,neki is.Azt meg h néha panaszkodsz egy kicsit,meghallgatja,aztán visszanyomja a hangerőt a tv-re.

Ismerem az ilyen pasikat.Szeretnek kapni,de azt h adjanak is egy kicsit,úgy kell kierőszakolni belőlük.

2012. okt. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

"Múltkor felhívott, hogy vehet egy marcipánkenyeret magának? "


megkérdezte,hogy neked vegyen e,vagy kérsz e valamit?

nálatok ez h van?

ha boltban van,és felhív,megkérdi h kell e vmi?

2012. okt. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nem, annyit kérdezett, hogy MAGÁNak vehet e, mert nem vagyunk eleresztve...tehát elvárja, hogy még jópofát is vágjak hozzá, hiszen megkérdezte...ez esett rosszzul, emiatt írtam ki a kérdést...nekem sosem vesz semmit.
2012. okt. 20. 10:35
 19/29 A kérdező kommentje:
Az meg, hogy jól választottam-e, kicsit erős lenne válóoknak, hogy magának vesz csokit, nekem nem. Csak ez a mindennapokban van jelen, hiszen apróságok történnek velünk naponta, ha én veszek neki valamit azt nem értékeli, minek költöm a pénzt ha nincs, de magának meg igen...szóval nem értem.
2012. okt. 20. 10:38
 20/29 anonim ***** válasza:

"hogy magának vesz csokit, nekem nem".


Igen,de ahogy írod,nem csak csokit nem vesz,hanem adott egy tök átlagos eset,elmegy a pasi a boltba,felhívja az asszonyt,és meg sem kérdi,hogy kell e neki valami.

Én elmegyek a boltba,és vásárolok,folyton megkérdem a páromat,hogy "kell valami?"nem?biztos,semmit se hozzak?"

Te megszoktad kérdezni?

Ha igen,akkor ez tényleg elég 1 oldalú.

Nálunk is volt ilyen,én nem veszekedtem,szépen megmondtam neki,hogy nem foglak piszkálni,csak azt várd el tőlem,amit te adsz nekem!Megvettem magamnak a csokit,véletlenül a kuka legtetején volt a papír,megkérdezte h ettél csokit?

Én meg mondtam h igen.Nem szólt semmit,utána észrevette magát,de ő nem önző,csak egy kicsit elfelejtette h nem egyedül él.Ha valaki önző,akkor lehet nem használ ez a módszer.

Te is megkérdezheted így, "süthetek magamnak egy kis sütit?" vagy elmész te is a boltba,felhívod,"Megkívántam a sütit,baj ha veszek magamnak 1-et?"

2012. okt. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!