Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te megtudnád bocsájtani...

Te megtudnád bocsájtani párodnak, feleségednek, férjednek ha megcsalna? Vagy már váló vagy szakító ok lenne?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 12:01
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:

engem csaltak már meg és nagyon rossz szájízzel gondolok arra a nőre ,nem csak a férfiúi büszkeségem sérült,nem erről van szó egyszerűbb lett volna ,ha azt mondja te jobbra én balra és csókolom ,nem értem mi a franc szükség volt az egész kalamajkára.

J.

2012. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 Pendulum92 ***** válasza:
88%

Szerintem nem minden esetben lehet egyértelmű párhuzamot vonni a lelki érettség, és a kor között :) Egyébként 20 vagyok. A te néhány sorodból az jött le, hogy te az ilyen majd én megmondom mi a tuti típus lehetsz, aki sorba csal mindenkit, magát isteníti :) sokat tévedtem? Ne válaszolj, úgy sem ismernéd el ;)

Az a te dolgod, és sok férfi dolga hogy fűvel fával képes csalni a barátnőjét, de kérem ezt ne terjesszük már ki az egész férfi társadalomra :) Igen, a jó öreg általánosítás.

Még egyszer: az a te dolgod, ha azzal áltatod magad, hogy az a normális, amit csinálsz, de ezt ne tegyük már közerkölccsé.

2012. okt. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
77%

Nálam sem volt különösebben ritka, hogy az aktuális párom máshol kereste a boldogságot, ellenben később végtelen hűséget tanúsított olyan férfiakkal szemben akik köztudottan még a legyet is röptében. Illetve volt egy kacifántosabb eset, amikor kiderült, hogy az aktuális partneremnek, amúgy már van vőlegénye.

Én levontam a tanulságokat, és alkalmazkodtam a körülményekhez.

2012. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
32%

14:19

jó a dumád ,ki az edződ?

2012. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
93%
Látom, valaki sorra pontozza le azokat, akik azt mondják, hogy megbocsájtanák... arra ugyan nem tudok rájönni, hogy ennek mi az értelme, az illető miért és milyen alapon tartja rossz válasznak, miért fáj neki, ha valaki a saját családjában, a saját párjával a saját értékrendje szerint jár el.
2012. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
33%

Pendulum!

3 év végülis ez a hibahatáron belül van. Na és a Twilight? Beletrafáltam?:D


Az elképzeléseddel van baj, amit a világról és annak rendjéről jelenleg képzelsz. Az érzelmekről és a szexualitásról. Nincs ilyen hogy a férfi ne tudna megdugni egy nőt érzelmek nélkül. Ez még nem azt jelenti hogy megcsalja a feleségét, most csak a szexualitásról beszélünk.

Azért fontos ezt átlátnod mert ez az első lépcső annak megértéséhez hogy egy nő - ami most még hihetetlen számodra - is szerethet dugni. Akár érzelmek nélkül. Ugye milyen elképesztő? Pedig igy van. Ráadásul meglepően sokan vannak igy.


Tehát te hiába biztositod a szerelmedről versekkel, ha az angyalbögyöröd nem müködik megfelelöen, párás pillantások ide vagy oda, ez lényegtelen ki fog rúgni.

Ezek után pedig nincs jogod követelözni hogy te mennyi szép verset irtál neki. Majd ha müködik a cucosod és irsz szép verseket akkor lehetsz király. De a cuccos müködése egy sarkalatos pont, mert erre épül az egész bármilyen nehéz ezt megemészteni.

2012. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 Pendulum92 ***** válasza:
89%

Tisztelt red4me!


Köszönöm, de nem kértem felvilágosítást :) Plusz még félre is értettél: én egy szóval nem mondtam, hogy egy férfi nem képes érzelmek nélkül dugni.Én is megtudnék dugni egy nőt, de az mögött semmi nem lenne, max állatias ösztön, és én ettől irtózom jelenleg.Van egy nagyon jól működő kapcsolatom, és akármilyen hihetetlen, a barátnőm szereti a szexet, sőt, többet akarja, mint én(nehéz megemészteni, mi ? :D). Ja és igen, a szexre épül egy kapcsolat, ezzel egyetértek. Ha az nem működik jól, megette a fene. De a szex meg az érzelmekre épül - jó esetben legalábbis - ezért inkább az a véleményem, hogy a kapcsolat két alapja a megfelelő érzelmi háttér(jó konfliktusmegoldás), és a jó szex. Bármelyik hibádzik, kihűlésre ítéltetett a kapcsolat.


A twilightot nem igazán szívlelem.


Had találgassak én is: Volt egy nagy csalódásod.Szerelmes voltál, elárasztottad a szereteteddel, de még is otthagyott, vagy megcsalt valakivel, és te magadba zuhantál, és most őrlődsz magadba ezen.

2012. okt. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
92%

40 eves vgayok fiatalon azt gondoltam soha nem bocsajtanam meg.Aztan jottek a gyerekek es a tapasztalatok.

megbocsajtas a feltetlen szeretet egyik alappillere.Az ember gyarlo megbukik aztan megbanja felall es megbocsajtast ker es aki igazan szereti attol kap is.MI ertelme lett volna egymast sarral dobalni elvalni. Harag volt es kibukas is de aztan jott a megbocsajtas az elgondolkodas azon egy hiba miatt dobjunk el valamit ami x eve tart es alapjaban veve jo meg ha nem izgalmas akkor is. Engem megtanitott arra a ferjem fontos torodni kell vele es el kell csabitani x ev mulva is mint az elejen . O megtanulta a csladjanal nincs fontosabb a vialgon es hozza tartozunk.

Megbocsajtottuk egymasnak es megfrissult kapcsolatban ment tovabb az eletunk.

De amikor fiatalabb voltam tuti kidobtam volna az utcara es elvaltam volna.

2012. okt. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
21%

"De a szex meg az érzelmekre épül"


Nem, épp forditva, az érzelmek épülnek a szexualitásra, ezt kell megértened.

Egyébként nagyon egyszerü, csináljunk egy próbát a nagy érzelmeid mellett. Otthon hagyod a barátnőd és lejössz velünk a Creolba. Megszámoljuk reggelig hány nőre mennél rá akinek még a nevét se tudod, nemhogy érzelmeket táplálj irántuk. Akarsz egy ilyen tesztet?:-)


Az utolsó szösszenet ez a Tövismadarakból van vagy honnan vizionálod magad elé?:-)

2012. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 Pendulum92 ***** válasza:
86%

Két ellenkező véleményt írtunk le. Te tudsz dugni mindenfelé, engem taszít még a gondolat is.Semmi szükség tesztre, a barátnőm megad mindent lelkileg és testileg is.


Ennek ellenére elég primitívnek tartalak, ha nálad a szexualitás előrébb van, mint az érzelem.Azt hiszem az állatok is ilyenek,ott csak a fajfenntartás a lényeg, dugjunk mindenfelé. Igaz, lényegében mi is állatok vagyunk, de talán annyiban mások, hogy nem csak a farkunk után tudunk menni.Úgy néz ki ez nálad gondot okoz:)

2012. okt. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!